Włochy
Włochy- Val di Sole - apartamenty 4 osoboweWŁOCHY Val di Sole
Zakwaterowanie:Apartament dla 4 osób (45m2) piękne, przestronne, w górskim stylu, ulokowane tuż obok Hotelu Val di Sole (stanowiące jego część) w miejscowości Mezzana. W skład apartamentu wchodzi: pokój dzienny wyposażony w łóżko dla 2 osób które można rozdzielić na 2 pojedyncze, sypialnia z podwójnym łóżkiem, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia (zmywarka), TV- sat, sejf, telefon.
Budynek posiada windę.
Dla osób przyjeżdżających indywidualnie apartamenty dostępne są w dniu przyjazdu od godz. 15.00, opuszczenie apartamentów najpóźniej w do godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
Dojazd do wyciągów bezpłatnym skibusem do stacji gondoli w Marillevie 900. Przystanek skibusa znajduje się ok.20 m od budynku.
Wyżywienie:We własnym zakresie.
Transport:Dojazd własny.
Ubezpieczenie:Signal Iduna S.A. - SKI.
Cena obejmuje:Zakwaterowanie (7 noclegów), pościel, opłatę klimatyczną, ręczniki, ubezpieczenie, opiekę pilota, korzystanie z basenu w hotelu Val di Sole, karnet 6-dnio wy Marilleva/Folgari da/Ma donna di Campiglio/Tonale/.
Cena nie obejmuje:Końcowego sprzątania - 40 EUR
Uwaga:Do karnetu narciarskiego konieczne zdjęcie. Kaucja za karnet 5 EUR.
Istnieje możliwość transportu autokarem, po uzgodnieniu z organizatorem
| Terminy i ceny |
apartamenty 4 osobowe (skrót: BILO4B) |
|
|