Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA LATO LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy i kolonie

Obozy Suchy Las
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
almatur_Online - Warsztaty artystyczne - poziom zaawansowany (wiek 8-19)
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Mając na uwadze fakt, iż dla wielu z Was wyjazd na wymarzony obóz/kolonię może być w tym roku utrudniony przygotowaliśmy dla Was urozmaicony program, który będziemy mogli realizować wspólnie w Waszych domach. Podczas warsztatów artystycznych online będziecie rysować i malować martwą naturę, którą wcześniej sami stworzycie, rysować autoportret, malować kopię wybranego przez siebie obrazu, rzeźbić w glinie dzieło z okresu starożytności oraz projektować dla siebie koszulkę i wiele innych. Realizowane ćwiczenia będą zróżnicowane pod względem technicznym, ale również tematycznym. W trosce o jakość, zajęcia będą prowadzone maksymalnie w grupach sześcioosobowych. Ze wszystkimi szczegółami możecie się zapoznać poniżej. Zapraszamy!!!

Program
Pakiet nr 1 - bez dopłat
(5 dni x 3 godziny, + indywidualna konsultacja online, + ćwiczenia indywidualne dla chętnych)
Realizacja od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-12:00

RYSUNEK
1. Praca z martwą naturą z naciskiem na kompozycję, konstrukcję i kontrast. Rysunek światłem.

Technika: miękka i twarda kredka w kolorach: biały, szary i czarny lub sucha kredka pastelowa (biała, czarna i szara)
Format: czarna tektura techniczna A3

MALARSTWO
1. Przeniesienie przedmiotów na wzór kubistyczny geometryzując poszczególne formy. Malarstwo monochromatyczne.
2. Kopia wybranego obrazu lub jego fragmentu. Nacisk na kadr, kompozycję i jakość oddania stanu rzeczywistego dzieła w reprodukcji

Technika: tempera/akryl
Format: 40x30 - płótno

RZEŹBA
1. Tworzenie w glinie Damy z Auxerre

PROJEKTOWANIE
1. Projekt grafiki na koszulkę oraz naniesienie jej na tkaninę w myśl koncepcji "od ogółu do szczegółu". Burza mózgów (hasła) -> koncepcja - pomysł (szkice) -> kompozycja (zaprojektowanie pomysłu na koszulce) -> realizacja (tworzenie szablonów), nanoszenie ich i malowanie na koszulce

Pakiet nr 2 - dopłata 200zł
(5 dni x 6 godzin, + indywidualna konsultacja online)
Realizacja od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-12:00 oraz 15:00-18:00.

RYSUNEK
1. Praca z martwą naturą z naciskiem na kompozycję, konstrukcję i kontrast. Rysunek konturowy, linearny lub światłem i cieniem techniką ołówek/węgiel.
2. Rysowanie autoportretu. Rysunek konturowy, linearny lub światłem i cieniem techniką ołówek/węgiel.
3. Rysowanie martwej natury światłem techniką miękka i twarda kredka w kolorach: biały, szary i czarny lub sucha kredka pastelowa (biała, czarna i szara)
4. Praca z perspektywą horyzontalną i światłocieniem. Rysunek z wyobraźni

Technika: ołówek, węgiel, kredka (pastele, inne)
Format: biała i czarna tektura techniczna A3

MALARSTWO
1. Barwna kompozycja odzwierciedlająca emocjonalny odbiór wybranego utworu muzycznego.
2. Malowanie chromatyczne lub monochromatyczne martwej natury.
3. Kopia wybranego obrazu lub jego fragmentu na płótnie. Nacisk na kadr, kompozycję i koncepcję.
4. Szybkie szkice malarskie na podstawie zdjęcia.

Technika: tempera/akryl
Format: tektura techniczna A3/ 40x30 - płótno

RZEŹBA
1. Tworzenie w glinie Damy z Auxerre

PROJEKTOWANIE
1. Projekt grafiki na koszulkę oraz naniesienie jej na tkaninę w myśl koncepcji "od ogółu do szczegółu". Burza mózgów (hasła) -> koncepcja - pomysł (szkice) -> kompozycja (zaprojektowanie pomysłu na koszulce) -> realizacja (tworzenie szablonów), nanoszenie ich i malowanie na koszulce
Zakwaterowanie
To Ty zadecyduj gdzie będziesz spędzać czas podczas naszych warsztatów. Proponujemy aby było to miejsce w którym czujesz się najbardziej komfortowo.
Świadczenia

Wspólnie z naszym koordynatorem przejdziesz drogę rejestracji w bezpłatnym komunikatorze i przygotujesz stanowisko zajęć.
Potrzebujesz tylko stabilny dostęp do Internetu i komputer z kamerą, tablet lub w ostateczności telefon komórkowy typu smartphone.
Informacje praktyczne

Potrzebne Ci będą:

Pakiet nr 1
Ołówki (wskazane różne miękkości od 2h do 8b)
Gumka do mazania/ścierania
Biała tektura techniczna format A3 ( biały blok techniczny A3)
Temperówka lub nożyk introligatorski do wyboru
Cztery klamerki malarskie lub spinacze do prania lub taśma malarska
Sztywna podkładka do pracowania na formacie A3 (zalecana)
Zeszyt lub szkicownik lub białe kartki A4 ( max. 5-10 kartek)
Kredki
Farby plakatowe (tempery lub akryle)
Cztery pędzle okrągłych i płaskich (2 okrągłe: mały i duży i 2 płaskie: mały i duży)
Paleta do malowania (sklepowa lub zrobiona z tektury)
Pojemnik na wodę ( kubeczek lub miseczka)
Wilgotna ściereczka do wycierania rąk
Podkład z gazet lub ceraty
Nóż kuchenny
Narzędzia do modelowania gliny (opcjonalnie)
Patyczki do szaszłyków (2 szt.)
Marker czarny lub niebieski( ciemny kolor)
Nożyczki
Mała taśma biurowa

Pakiet nr 2
Zakres Pakietu nr 1 oraz dodatkowo:
Miękka i twarda kredka w kolorach: biały, szary i czarny lub sucha kredka pastelowa (biała, czarna i szara)

Przed rozpoczęciem warszatów każdy uczestnik otrzyma od nas przesyłkę kurierską, w którym znajdzie się:
Upominek
Dodatkowe materały potrzebne do zajęć tj.:
Węgiel
Gumka chlebowa
Koszulka
Czarna kartka A3 (5 sztuk) - dla uczestników kursu z pakietu nr
Podobrazie

Jeśli nie uda Ci się skompletować wszystkich materiałów potrzebnych do realizacji zajęć nie martw się, przed wysyłką paczek skontaktujemy się z wszystkimi uczestnikami i w razie konieczności dorzucimy to czego Ci brakuje.

Zadbaj o swoje stałe przekąski i zapas wody do picia.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   almatur_Online - Warsztaty artystyczne - poziom zaawansowany   (skrót: WARSZTATY ARTYSTYCZNE- ONLINE - POZIOM ZAAWANSOWANY PAX BRAK)
08.06 - 12.06.2020
 5 dni / APIA0608
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
22.06 - 26.06.2020
 5 dni / APIA0622
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
29.06 - 03.07.2020
 5 dni / APIA0629
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
06.07 - 10.07.2020
 5 dni / APIA0706
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
13.07 - 17.07.2020
 5 dni / APIA0713
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
20.07 - 24.07.2020
 5 dni / APIA0720
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
27.07 - 31.07.2020
 5 dni / APIA0727
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
03.08 - 07.08.2020
 5 dni / APIA0803
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
10.08 - 14.08.2020
 5 dni / APIA0810
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
17.08 - 21.08.2020
 5 dni / APIA0817
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj
24.08 - 28.08.2020
 5 dni / APIA0824
300 zł   250 zł PromocjaRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Obozy i Kolonie Obozy 2020
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC