Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA ZIMA LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy i kolonie

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
Anglia - London Trip (wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
London Trip

Big Ben czy Tower of London? Selfie przy słynnych czerwonych telefonicznych budkach czy piętrowych autobusach? Tea time w klimatycznej kawiarni a może podróż śladami najbardziej znanego czarodzieja świata? To wszystko czeka na Ciebie w Londynie, czyli położonej nad Tamizą stolicy Wielkiej Brytanii. W tej wiecznie tętniącej życiem metropolii każdy znajdzie coś dla siebie. Ogrom zabytków i światowej klasy muzea, stadiony i nowoczesne osiedla biznesowe sprawiają, że w stolicy Wielkiej Brytanii wszystko (poza kapryśną pogodą) jest spektakularne. Wakacje w Londynie to także fantastyczna okazja na sprawdzenie swoich umiejętności językowych w praktyce.

Program
London Trip (12-18 lat)Dzień 1. Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy do Francji. Na trasie krótkie postoje.

Dzień 2. W godzinach porannych przejazd przez Eurotunel do Wielkiej Brytanii. Przyjazd do Londynu ok. godz. 10:00, zakwaterowanie w hostelu. Następnie pierwszy spacer ulicami Londynu: Parliament Square, Whitehall, 10 Downing St., Horseguards, Trafalgar Square, Soho: Leicester Sqiare, China Town, czas wolny. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3. Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu. Zwiedzanie: Pałac Buckingham, St. Jame's Park, Opactwo Westminster, Queen Elizabeth Tower (Big Ben), rejs po Tamizie (Katedra w Southwark, Millenium Bridge, Teatr szekspirowski Globe Theatre, Tate Modern Gallery, Katedra św. Pawła), Tower of London & Tower Bridge. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg

Dzień 4. Śniadanie. Zwiedzanie: Muzuem Historii Naturalnej, następnie przejażdżka słynnym czerwonym dwupiętrowym autobusem, Muzuem Figur Woskowych Madame Tussauds. W drodze powrotnej do hostelu zatrzymamy się na Picadilly Circus, ulicy pęłniącej rozrywkowe centrum miasta. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5.

Turnusy 8 dniowe : 27.06 - 04.07.2020 oraz 01.08 - 08.08.2020

Po śniadaniu wizyta w Warner Bros Studio, w którym nagrywane były filmy z cyklu przygód o Harrym Potterze. Zobaczycie czarodziejskie rekwizyty, niezwykłe kostiumy oraz dowiecie się w jaki sposób powstawały efekty specjalne do filmów o młodym czarodzieju. Następnie powrót do centrum miasta i wizyta na peronie ze słynnym pociągiem odjeżdżającym do Hogwartu z peronu 9 i 3/4 na dworcu King's Cross. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Turnusy 6 dniowe : 13.07 - 18.07.2020 oraz 17.08 - 22.08.2020

Śniadanie, wykwaterowanie z hostelu. Ciąg dalszy zwiedzania: London Eye, Greenwich Park ze słynnym Królewskim Obserwatorium i południkiem “0” od którego liczy się długość geograficzną na świecie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 6.

Turnusy 8 dniowe : 27.06 - 04.07.2020 oraz 01.08 - 08.08.2020

Śniadanie. Zwiedzanie Galerii Narodowej oraz w British Museum, czas wolny. Powrót do hostelu, obiadokolacja, nocleg.

Turnusy 6 dniowe : 13.07 - 18.07.2020 oraz 17.08 - 22.08.2020

Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Dzień 7. Po śniadaniu wykwaterowanie z hostelu. Ciąg dalszy zwiedzania: London Eye, Greenwich Park ze słynnym Królewskim Obserwatorium i południkiem “0” od którego liczy się długość geograficzną na świecie. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 8. Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.
Zakwaterowanie
Hostel w centrum Londynu, pokoje wieoosobowe. W pokojach znajdują się łóżka piętrowe oraz umywalki, łazienki na korytarzach. Do dyspozycji uczestników restauracja.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 5 noclegów (termin 1 i 3) lub 3 noclegi (termin 2 i 4) w hostelu w centrum Londynu, pokoje wieloosobowe. W pokojach umywalki, łazienki na korytarzu, łóżka piętrowe.

Wyżywienie: całodzienne (śniadania, lunch pakowany, obiadokolacje) w restauracji hostelu. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę .

Transport: autokar z WC, DVD i klimatyzacją.

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska S.A.

Opieka pedagogiczna, opieka pilota - przewodnika.

Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Do przekroczenia granic wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty.

W trakcie zwiedzania uczestnicy poruszają się komunikacją miejską (autobus, metro).

Program wyjazdu realizowany jest przez pilota w języku polskim. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, obowiązkowej opłaty na realizację programu: Muzuem Figur Woskowych Madame Tussauds, rejs statkiem po Tamizie, London Eye, Tower of London oraz biletów na komunikację miejską i Tour Guide – ok. 90 funtów (do 15 lat) lub ok. 105 funtów (powyżej 15 lat). Dodatkowo w turnusach 8-dniowych bilet do studia Warner Bros Harry Potter - ok. 36 funtów (do 15 lat) lub 45 funtów (powyżej 15 lat). Podana kwota może ulec zmianie i jest rozliczana przez pilota. Należy zabrać wypełnioną kartę kwalifikacyjną.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Anglia - London Trip   (skrót: ANGLIA LONDON TRIP PAX HB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Obozy i Kolonie Obozy 2020
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC