Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Rodzaj: Kategoria: Kraj: Termin od: do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Wiek uczestników 11-19 lat

Winchester to prawdziwe angielskie, niezwykle malownicze miasto w hrabstwie Hampshire, oddalone około 90 km kilometrów od Londynu. Liczący ok. 40 000 mieszkańców Winchester to jedno z najstarszych miast w Anglii, odgrywające bardzo ważną wolę w historii kraju. Do XIII wieku Winchester był stolicą Anglii. W Winchesterze znajduje się przepiękna katedra wzniesiona w XI wieku. Na terenie miasta znajduje się również zamek z XII wieku, z Wielką Salą przebudowaną w latach 1222-1235, a na jednej z jej ścian wisi Okrągły Stół Króla Artura. W Winchesterze znajduje się elitarna szkoła średnia dla chłopców Winchester College założona w XIV wieku. Piękny architektonicznie, pełen zabytków, pamiętający jeszcze czasy panowania królów, jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w Anglii. Według rankingów Winchester jest najlepszym ośrodkiem edukacyjnych w Anglii i najbardziej pożądanym miejscem do życia.

English Naturally to lokalna szkoła językowa, działająca od 1999 roku. Szkoła oferuje nowocześnie wyposażone sale lekcyjne oraz bezpłatny dostęp do internetu. Zajęcia odbywają się w zlokalizowanym w samym centrum miasta nowoczesnym kampusie sąsiadującym z kompleksem rekreacyjnym, złożonym z boisk, kortów, skate parku i basenu.

Program
Program: 15 lekcji (po 60 minut) języka angielskiego tygodniowo; maksymalnie 15 studentow w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania – od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele (native speakers) z certyfikatami (CELTA); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; materiały edukacyjne w cenie kursu. Szkoła zapewnia bardzo bogaty program zajęć popołudniowych (codziennie dwa do wyboru), wieczornych i weekendowych – zajęcia sportowe i rekreacyjne, talent show, gry i zabawy.

W cenie kursu jedna wycieczka całodniowa do Londynu oraz jedna wycieczka półdniowa (np. Portsmouth, Southampton, The New Forrest) tygodniowo.

Przykładowy plan pobytu:
1 dzień:
(Niedziela) – Przelot do Londynu, transfer do Winchesteru, zakwaterowanie. Po południu Orientation Tour - piesza wycieczka po mieście – zapoznanie głównymi atrakcjami miasta.
2 dzień:
(Poniedziałek) – 9:00 – 12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; po południu zajęcia rekreacyjne.
3 dzień:
09:00-12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; 14:00 – 17:00 – rejs łódkami po rzece Itchen;
4 dzień:
09:00-12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; 14:00 – 17:00 – wyjście na basen; 18:00-20:30 – Let’s Meet up – zajęcia integracyjne.
5 dzień:
09:00-12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; półdniowa wycieczka do New Forest.
6 dzień:
09:00-12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; 14:00 – 17.00 – zajęcia Art in the Park; wieczorem dyskoteka.
7 dzień:
(Sobota) – Całodniowa wycieczka do Londynu.
8 dzień:
(Niedziela) - Opcjonalna dodatkowo płatna wycieczka (będzie zaproponowana na miejscu przez Rezydenta w zależności od pogody i chęci uczestników).
9 dzień:
09:00 – 12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; po południu zajęcia sportowe i rekreacyjne.
10 dzień:
09:00 – 12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; po południu zabawa Fun in Hampshire Wardrobe.
11 dzień:
09:00 – 12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; czas wolny na zakupy; 18:00-20.30 Story Telling at St Paul’s Church.
12 dzień:
09:00-12:30 – zajęcia lekcyjne w szkole; przerwa na lunch; półdniowa wycieczka do Portsmouth – zwiedzanie i zakupy.
13 dzień:
09:30-12:30 - Zajęcia lekcyjne w szkole, przerwa na lunch; 14.00-15.00 zajęcia sportowe; wieczorem BBQ dla studentów i rodzin goszczących.
14 dzień:
(Sobota) – Całodniowa wycieczka do Londynu.
15 dzień:
(Niedziela) – wykwaterowanie, transfer na lotnisko i wylot do Warszawy.
Świadczenia
Zakwaterowanie: u rodziny goszczącej, w pokojach 2-3 osobowych. Rodziny goszczące mieszkają w Winchesterze i okolicznych miejscowościach skupionych wokół niego i bardzo dobrze ze sobą skomunikowanych.

Wyżywienie: całodzienne: śniadania, pakowany lunch, obiadokolacje.

Transport: Przelot samolotem liniowym British Airways na trasie Warszawa – Londyn – Warszawa - zgodnie z rozkładem lotów:
Wylot z Warszawy o 11:50, przylot do Londynu o 13:35.
Wylot z Londynu o 14:00, przylot do Warszawy o 17:25.

Transfer busem z lotniska do Winchesteru i z powrotem.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 20.000 EUR, NNW - 15.000 PLN.
Opieka rezydenta w trakcie przelotu i pobytu.
Realizacja programu.
Informacje praktyczne
CENA OBEJMUJE: Zakwaterowanie i wyżywienie, transport, opiekę rezydenta w trakcie pobytu, program, ubezpieczenie.
CENA NIE OBEJMUJE: Opłat za przejazdy lokalne, opłat za nadbagaż.

Sugerowane kieszonkowe w wysokości 150-200 GBP. Zalecamy zabranie adaptera sieciowego (angielskie kontakty), stroju kąpielowego oraz ubrań na każdy rodzaj pogody. Adresy zakwaterowania podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy, w celu ułatwienia kontaktu prosimy o podawanie konsultantom sprzedaży adresow poczty elektronicznej (e-mail). Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością w związku ze specyfiką zakwaterowania u rodzin goszczących. Biuro nie zapewnia opieki: w drodze do i ze szkoły oraz na i z zajęć pozalekcyjnych. Pobyt w rodzinie goszczącej wymaga dostosowania się do jej sposobu życia i przestrzegania panujących w niej zasad. Prosimy o zgłaszanie konsultantom sprzedaży (przy dokonywaniu rezerwacji) informacji dotyczących alergii lub wymaganej specjalnej diety, np. wegetariańskiej, bezglutenowej. Potwierdzenie diety możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu ze szkołą językową i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 150 zł za tydzień.
Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania osób niepełnoletnich z lotniska im. F. Chopina w Warszawie.
Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty.

Obowiązkowa dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł).
Informacje o cenie
PROMOCJA FIRST MOMENT

- Zniżki dla kupujących wcześniej - aktualna cena promocyjna poniżej w tabelce cenowej (liczba miejsc w promocji ograniczona; decyduje kolejność zgłoszeń);
- Zaliczka na wyjazd - jedynie 15 % ceny;
- W przypadku anulowania imprezy i wyboru nowej zachowujesz zniżki promocyjne;
- Gwarantujemy zwrot należnych Ci środków w przypadku anulacji lub rezygnacji, w terminie do 14 dni
» Obowiązek informacyjny    
Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Obozy i Kolonie
Obozy 2021
Zobacz
Pobierz katalog Kursy językowe 2021
Kursy językowe 2021
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1 2021
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2 2021
Zobacz
Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link