Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA ZIMA LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Rodzaj: Kategoria: Kraj: Termin od: do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
Czarnogóra, Albania, Macedonia, Serbia - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Bałkany - obóz (wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Poznajemy Bałkany
Budva - Kotor - Bar - Jezioro Szkoderskie - Kruje - Tirana - Ochryda - Skopje - Belgrad

Zapraszamy na wakacyjną wyprawę na Bałkany. Podczas naszej podróży poznamy ich przekrój kulturowy, zobaczymy najważniejsze zabytki, spędzimy czas na przepięknym wybrzeżu. To jeden z najmodniejszych kierunków ostatnich lat. Fascynujący i ciągle do końca nieodkryty.

Program
Rekreacja i zwiedzanie (14-18 lat)
1 dzień:
Wyjazd z Polski wg planu podróży. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.
2 dzień:
Kontynuacja jazdy przez Serbię i Czarnogórę. Przyjazd do hotelu w okolicy Podgoricy w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Dzień wypoczynkowy w Czarnogórze. Wyjazd na plaże do jednego z kurortów. Po powrocie do hotelu kolacja, nocleg.
4 dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Przejazd do Budvy, zwanej „małym Dubrovnikiem”. Spacer w obrębie murów obronnych, podczas którego zobaczymy katedrę św. Jana, pozostałości starożytnych budowli, średniowieczną kaplicę i cytadelę. Następnie udamy się do Kotoru, położonego nad Zatoką Kotorską – wpisanego na listę UNESCO . Czeka nas spacer po urokliwych, wąskich uliczkach. Następnie przejazd do Baru, miasta o bogatej historii, gdzie zobaczymy ruiny średniowiecznego miasta oraz zobaczymy Starą Maslinę – najstarsze drzewo oliwne na świecie. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
5 dzień:
Wykwaterowanie i śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Wyjazdw stronę Albanii, do położonego nad Jeziorem Szkoderskim miasta Szkodra. Zwiedzanie średniowiecznej twierdzy Rozafa. Następnie udamy się do Kruje zwanego „albańskim Krakowem”. Zobaczymy twierdzę, stary bazar i zwiedzimy Muzeum Etnograficzne. Przejazd do hotelu w okolicach Tirany. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
6 dzień:
Wykwaterowanie i śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Zwiedzanie Tirany: zobaczymy Meczet Ethem Beja z XVIII wieku, Plac Skanderberga, wieżę zegarową, Pałac Prezydencki i Kongresowy. Po zwiedzaniu wyjazd w kierunku granicy albańsko-macedońskiej. Przyjazd do hotelu w okolicach Ochrydy. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
7 dzień:
Śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Zwiedzanie Ochrydy. Podczas spaceru po mieście zobaczymy cerkwie św. Zofii, św. Bogurodzicy i św. Klemensa. Zobaczymy również cerkiew św. Jana Teologa w Kaneo, skąd rozpościera się przepiękny widok na Jezioro Ochrydzkie. Po zwiedzaniu rejs statkiem do klasztoru św. Nauma. Zwiedzanie klasztoru oraz krótki wypoczynek na plaży z możliwością kąpieli w Jeziorze Ochrydzkim. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
8 dzień:
Wykwaterowanie i śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Przejazd od Skopje. Zwiedzanie stolicy Macedonii: Muzeum Matki Teresy, Kamienny Most, kompleks pomników Aleksandra Wielkiego, meczet Mustafa Paszy, Twierdza Skopsko Kale. Przejazd do hotelu na terenie Serbii. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
9 dzień:
Wykwaterowanie i śniadanie. Po śniadaniu pobranie lunch pakietów za obiad. Przejazd do Belgradu. Zwiedzanie stolicy Serbii: podczas spaceru zobaczymy budynek parlamentu, Cerkiew św. Sawy oraz twierdzę Kalemagdan. Wizyta w muzeum poświęconym wynalazcy - Nikoli Tesli. Rejs po rzece Sawa i rzece Dunaj. Po zwiedzaniu kolacja w jednej z belgradzkich restauracji (koszt ujęty w dopłacie programowej). W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Serbię, Węgry.
10 dzień:
Kontynuacja jazdy przez Węgry, Słowację, Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach południowych.
Zakwaterowanie
7 noclegów, hotele**/*** (3 w Czarnogórze, 1 w Albanii. 2 w Macedonii, 1 w Serbii). Pokoje 3-, 4-, 5- osobowe z łazienkami. Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 16.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 07.00 przedostatniego dnia imprezy.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne (śniadania, suchy prowiant za obiad, kolacja). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant zamiast obiadu. Przed wyjazdem do Polski kolacja w Belgradzie (koszt ujęty w dopłacie programowej).
Transport: autokar z WC , video i klimatyzacją.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL-20.000 EUR, NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Możliwa jest zmiana kolejności zwiedzania, w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników wg decyzji pilota. Z uwagi na czas przejazdu prosimy o zabezpieczenie uczestników w środki na zakup dodatkowych posiłków i napoi w trakcie podróży. Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 16:00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 07:00 przedostatniego dnia imprezy. Do przekroczenia granicy konieczne jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Sugerowane kieszonkowe – minimum 50 EUR plus koszty programowe i kaucja. Trasa wycieczki liczona od granicy Polski – ok. 4500 km.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży, obowiązkowej dopłaty na realizację programu zbieranej przez pilota – ok. 80 EUR (np. bilety wstępu, bilety komunikacji miejskiej, opłaty za wjazdy do miast, opłaty klimatyczne, lokalni przewodnicy, kolacja w Belgradzie).
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Czarnogóra, Albania, Macedonia, Serbia - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Bałkany - obóz   (skrót: KMP POZNAJEMY BALKANY OBOZ PAX FB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Obozy i Kolonie Obozy 2020
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC