zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Dlaczego Almatur

 • ponad 1 milion zadowolonych klientów
 • jesteśmy największym organizatorem turystyki młodzieżowej, działamy od prawie 70 lat na polskim rynku
 • na sezon zimowy 2024 r. przygotowaliśmy 64 oferty w 18 lokalizacjach (10 w Polsce, 8 za granicą)
 • wyruszamy pod opieką Almaturu z 41 miast w Polsce
 • zatrudniamy profesjonalną kadrę kierowniczą - nauczycieli, wychowawców świetlic, pracowników domów kultury. Nasi instruktorzy to studenci i absolwenci AWF oraz uczelni artystycznych. Ich uprawnienia są weryfikowane przez Kuratoria Oświaty.

Akcje promocyjne:

 • zniżka po 50 PLN dla rodzeństwa
 • zniżka 50 PLN dla posiadaczy legitymacji ISIC
 • Przyprowadź Przyjaciela, który nas nie zna, jeśli razem pojedziecie na obóz, każdy z Was otrzyma kod rabatowy na zakupy w Converse lub po dwa bilety do kina

Szczegółowe informacje u naszych konsultantów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z regulaminami i zasadami na stronach akcji.

Bezpieczeństwo
Wszystkim uczestnikom naszych obozów i zimowisk za granicą oferujemy w cenie imprezy wyjątkowe ubezpieczenie:

Pakiet Bezpieczne Podróże obejmuje:

 • koszty leczenia (KL) - suma ubezpieczenia - 60.000 EUR
 • koszty ratownictwa – suma ubezpieczenia - 10.000 EUR
 • bagaż podróżny (w tym sprzęt sportowy) – suma ubezpieczenia – 2.000 PLN
 • OC szkody na osobie i szkody rzeczowe – suma ubezpieczenia – 30.000 EUR
 • następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) - suma ubezpieczenia: 15.000 PLN na wypadek śmierci lub 100% trwałego uszczerbku na zdrowiu
 • klauzula ubezpieczenia wyjazdów zorganizowanych dzieci i młodzieży* - 1.000 EUR
*Klauzula ta gwarantuje pokrycie kosztów transportu, pobytu i wyżywienia rodzica lub opiekuna prawnego dziecka, które zostało hospitalizowane, a jego pobyt w szpitalu nie zakończy się do planowanego dnia powrotu do kraju.

 • gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa pieniędzy i atrakcyjne warunki finansowe: nasza gwarancja ubezpieczeniowa (na wypadek niewypłacalności) to prawie 5.000.000 PLN
 • proponujemy również (za dodatkową opłatą) ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Bezpieczne Rezerwacje, obejmujące ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży i ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej, w promocyjnej cenie 3,30% ceny imprezy, a w wariancie uwzględniającym choroby przewlekłe 4,80% ceny imprezy.

Help Line

Linia telefoniczna Almatur HELP LINE: 42 632 17 41 jest do Państwa dyspozycji. W okresie od 13 stycznia do 24 lutego 2024 r. nasi pracownicy przez 24/7 będą służyli informacjami związanymi z wyjazdami i powrotami naszych grup.

Stali Klienci

wyjeżdżałeś z nami w ostatnich dwóch latach? Odbierz jedną z nagród:
 • dwa bilety do kina
 • kod rabatowy na zakupy w Converse
Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC