zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Dlaczego Almatur

 • ponad 1 milion zadowolonych klientów
 • jesteśmy największym organizatorem turystyki młodzieżowej, działamy od prawie 70 lat na polskim rynku
 • oferujemy największy wybór kolonii, obozów młodzieżowych i kursów językowych. Na rok 2024 przygotowaliśmy prawie 500 ofert w 108 lokalizacjach (72 w Polsce, 36 za granicą)
 • wyruszamy pod opieką Almaturu z 61 miast w Polsce
 • zatrudniamy profesjonalną kadrę kierowniczą - nauczycieli, wychowawców świetlic, pracowników domów kultury. Nasi instruktorzy to studenci i absolwenci AWF oraz uczelni artystycznych. Ich uprawnienia są weryfikowane przez Kuratoria Oświaty.

Akcje promocyjne:

 • aktualne zniżki promocyjne znajdziesz na stronie
 • zniżka po 50 PLN dla rodzeństwa
 • drugi obóz w sezonie taniej – 50 PLN
 • zniżka 50 PLN dla posiadaczy legitymacji ISIC
 • Przyprowadź Przyjaciela, który nas nie zna, jeśli razem pojedziecie na obóz, każdy z Was otrzyma bon na zakupy w converse.pl lub po dwa bilety do kina

Szczegółowe informacje u naszych konsultantów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z regulaminami i zasadami na stronach akcji.

Stali Klienci

Wyjeżdżałeś z nami w ostatnich dwóch latach? Odbierz jedną z nagród:
 • dwa bilety do kina
 • bon na zakupy w converse.pl

Bezpieczeństwo

 • wszystkim uczestnikom naszych kolonii, obozów i kursów zagranicznych oferujemy w cenie imprezy wyjątkowe ubezpieczenie:

  • koszty leczenia (KL) - suma ubezpieczenia - 60.000 EUR
  • koszty ratownictwa – suma ubezpieczenia - 10.000 EUR
  • bagaż podróżny (w tym sprzęt sportowy) – suma ubezpieczenia – 1.000 PLN
  • następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) - suma ubezpieczenia: 15.000 PLN na wypadek śmierci lub 100% trwałego uszczerbku na zdrowiu
  • klauzula ubezpieczenia wyjazdów zorganizowanych dzieci i młodzieży - 1.000 EUR
 • gwarantujemy bezpieczeństwo Państwa pieniędzy - nasza gwarancja ubezpieczeniowa (na wypadek niewypłacalności) to ponad 5.000.000 PLN
 • posiadamy polisę OC na 10.000.000 PLN

  Zachęcamy dodatkowo do zakupu Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej, które zawiera ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy i koszty przerwania imprezy turystycznej. Ubezpieczenie to oferujemy w wariantach dla osób z chorobami przewlekłymi* jak i bez.

  WariantSUWersjaCP*SkładkaKod wariantu
  RG+RGSdo 34 000 PLN100% 4,40 %RG+RGS18_1
  RG+RGSdo 34 000 PLN100%TAK6,40 %RG+RGS18_2

 • wprowadziliśmy opcję "Gwarancja niezmienności ceny" aby uchronić naszych klientów przed wzrostem cen (spowodowanych czynnikami niezależnymi od organizatora, m. in. wysoką inflacją oraz wahaniami kursów walut). Koszt tej opcji wynosi 6% wartości imprezy.

  Help Line

  Linia telefoniczna Almatur HELP LINE: 42 632 17 41 jest do Państwa dyspozycji w okresie letnim od 24 czerwca do 31 sierpnia. Nasi pracownicy przez 24/7 będą służyli informacjami związanymi z wyjazdami i powrotami naszych grup.

 • Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

  Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
  Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

  Obozy i Kolonie
  Obozy 2024
  Zobacz
  Wycieczki i Wczasy
  Podróże 2024
  Zobacz
  Zielone Szkoły
  Zielone Szkoły cz.1
  Zobacz
  Zielone Szkoły
  Zielone Szkoły cz.2
  Zobacz

  Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
  Signal Iduna
  Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC