Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Kursy językowe indywidualne

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
Wiek uczestników - od 16 lat

Rouen - położone zaledwie godzinę jazdy od Paryża, blisko wybrzeża, historyczna i kulturalna stolica Normandii. Miasto uniwersyteckie z unikalną średniowieczną architekturą. To z jednej strony dynamicznie rozwijające się centrum handlu, a z drugiej jedno z najpiękniejszych miast europejskich z bogatą historią. Rouen jest idealnym miejscem na kurs - pobyt i życie w tym mieście są tańsze niż w Paryżu, a bliskość Paryża i wygodny dojazd dają możliwość "wypadów" do stolicy Francji w każdy wolny dzień.

Szkoła FRENCH IN NORMANDY - istnieje od 1992 r., od lat jest ceniona przez studentów za miłą, przyjazna atmosferę, wysoką jakość nauczania, indywidualne podejście do każdego z uczestników kursu, wysoką zdawalność egzaminów DELF i DALF, a także ze względu na fakt, że Rouen jest bardzo bezpiecznym miastem, w którym można poczuć atmosferę prawdziwego francuskiego życia. Położona jest w pobliżu ogrodów botanicznych, ok. 30 minut spacerem od historycznego centrum, z łatwym dostępem do stacji metra i przystanków autobusowych. Szkoła dysponuje dwunastoma salami lekcyjnymi, biblioteką, 10 stanowiskami komputerowymi oraz bezpłatnym dostępem do WiFi. W pobliżu szkoły znajduje się centrum handlowe St. Sever.

Program
Doświadczona kadra nauczycielska jest wyspecjalizowana w nauczaniu francuskiego jako języka obcego, a sypmatyczna i pomocna kadra administracyjna zapewnia maksimum wsparcia podczas pobytu każdego ze studentów.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. W pierwszym dniu pobytu po południu dla nowoprzybyłych studentów organizowane jest zwiedzanie miasta. Popołudniami, w godzinach 16:15 - 17:30 odbywają warsztaty mające na celu poszerzenie praktycznej znajomości języka poprzez uczestnictwo w spotkaniach klubowych: w poniedziałki "Gramatyka na wesoło", we wtorki klub teatralny, w środy klub ksiązki, w czwartki klub kinowy, w piątki zajęcia kompensacyjne. Przed przyjazdem zalecane jest zrobienie testu sprawdzającego poziom znajomości języka (na stronie www.frenchinnormandy.com) tak, aby w pierwszym dniu zajęć zaliczyć tylko test ustny.

Kurs standardowy - 15 godzin lekcji tygodniowo + popołudniami 5 godzin zajęć klubowych (1 godzina lekcyjna = 60 minut). Zajęcia odbywają się w godzinach 9.30 - 13.00.

Kurs intensywny - 25 godzin lekcji tygodniowo + popołudniami 5 godzin zajęć klubowych (1 godzina = 60 minut). Zajęcia odbywają się w godzinach 9.30 - 13.00 oraz 14.00 - 16.00.

W pierwszym dniu zajęć należy stawić się w szkole na godzinę 8.15.

Zajęcia odbywają się w grupach max. 15-osobowych.
Istnieje możliwość uczestniczenia w organizowanych przez szkołę wycieczkach fakultatywnych (płatnych na miejscu).

Stopnie nauczania: od A1 do C2.

Terminy rozpoczęcia:
co tydzień w poniedziałek.
Zakwaterowanie
U rodzin francuskich, pokoje 1-osobowe. Przyjazd na miejsce zakwaterowania w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie kursu po godz. 14.00, wyjazd w sobotę po zakończeniu kursu - w godz. 8.00 - 11.00.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 13, 20 lub 27 noclegów (w zależności od wybranej długości kursu).

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie w dni powszednie oraz 3 posiłki dziennie w weekendy.

Transport: dojazd własny. Oferujemy atrakcyjne połączenia lotnicze - oferta na zapytanie. Z lotniska Roissy-Charles de Gaulle do Rouen kursuja auobusy firmy FlixBus - ceny i rozkład jazdy na stronie: https://www.flixbus.pl

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 20 PLN.

Materiały do nauki. Opłata rezerwacyjna. Test wstępny. Certyfikat ukończenia kursu.
Informacje praktyczne
> potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 48 godzin od zgłoszenia,
> uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
> minimalny termin pobytu - 2 tygodnie,
> świadczenia dodatkowo płatne:
- dopłata za kurs intensywny (25 h) - 550 zł/tydzień,
- dodatkowy nocleg u rodziny (z dwoma posiłkami) - koszt 175 zł,
> szkoła organizuje kursy przygotowawcze do egzaminów DELF/DALF, a także kursów językowych połączonych z lekcjami gotowania – szczegółowe informacje na zapytanie opole@almatur.pl

Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą: www.gov.pl/web/dyplomacja/francja
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:
- dodatkowych ubezpieczeń.
Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO 2023 PAX HB)
04.06 - 17.06.2023
 14 dni / OFKN0604
Impreza w trakcie realizacji
11.06 - 24.06.2023
 14 dni / OFKN0611
5310 zł Rezerwuj
18.06 - 01.07.2023
 14 dni / OFKN0618
5310 zł Rezerwuj
25.06 - 08.07.2023
 14 dni / OFKN0625
5310 zł Rezerwuj
02.07 - 15.07.2023
 14 dni / OFKN0702
5310 zł Rezerwuj
09.07 - 22.07.2023
 14 dni / OFKN0709
5310 zł Rezerwuj
16.07 - 29.07.2023
 14 dni / OFKN0716
5310 zł Rezerwuj
23.07 - 05.08.2023
 14 dni / OFKN0723
5310 zł Rezerwuj
30.07 - 12.08.2023
 14 dni / OFKN0730
5310 zł Rezerwuj
06.08 - 19.08.2023
 14 dni / OFKN0806
5310 zł Rezerwuj
13.08 - 26.08.2023
 14 dni / OFKN0813
5310 zł Rezerwuj
20.08 - 02.09.2023
 14 dni / OFKN0820
5310 zł Rezerwuj
27.08 - 09.09.2023
 14 dni / OFKN0827
5310 zł Rezerwuj
03.09 - 16.09.2023
 14 dni / OFKN0903
5310 zł Rezerwuj
10.09 - 23.09.2023
 14 dni / OFKN0910
5310 zł Rezerwuj
17.09 - 30.09.2023
 14 dni / OFKN0917
5310 zł Rezerwuj
24.09 - 07.10.2023
 14 dni / OFKN0924
5310 zł Rezerwuj
01.10 - 14.10.2023
 14 dni / OFKN1001
5310 zł Rezerwuj
08.10 - 21.10.2023
 14 dni / OFKN1008
5310 zł Rezerwuj
15.10 - 28.10.2023
 14 dni / OFKN1015
5310 zł Rezerwuj
22.10 - 04.11.2023
 14 dni / OFKN1022
5310 zł Rezerwuj
25.10 - 07.11.2023
 14 dni / OFKN1025
5310 zł Rezerwuj
29.10 - 11.11.2023
 14 dni / OFKN1029
5310 zł Rezerwuj
05.11 - 18.11.2023
 14 dni / OFKN1105
5310 zł Rezerwuj
12.11 - 25.11.2023
 14 dni / OFKN1112
5310 zł Rezerwuj
19.11 - 02.12.2023
 14 dni / OFKN1119
5310 zł Rezerwuj
26.11 - 09.12.2023
 14 dni / OFKN1126
5310 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO 2023 PAX HB)
04.06 - 24.06.2023
 21 dni / OFKN0604
Impreza w trakcie realizacji
11.06 - 01.07.2023
 21 dni / OFKN0611
7505 zł Rezerwuj
18.06 - 08.07.2023
 21 dni / OFKN0618
7505 zł Rezerwuj
25.06 - 15.07.2023
 21 dni / OFKN0625
7505 zł Rezerwuj
02.07 - 22.07.2023
 21 dni / OFKN0702
7505 zł Rezerwuj
09.07 - 29.07.2023
 21 dni / OFKN0709
7505 zł Rezerwuj
16.07 - 05.08.2023
 21 dni / OFKN0716
7505 zł Rezerwuj
23.07 - 12.08.2023
 21 dni / OFKN0723
7505 zł Rezerwuj
30.07 - 19.08.2023
 21 dni / OFKN0730
7505 zł Rezerwuj
06.08 - 26.08.2023
 21 dni / OFKN0806
7505 zł Rezerwuj
13.08 - 02.09.2023
 21 dni / OFKN0813
7505 zł Rezerwuj
20.08 - 09.09.2023
 21 dni / OFKN0820
7505 zł Rezerwuj
27.08 - 16.09.2023
 21 dni / OFKN0827
7505 zł Rezerwuj
03.09 - 23.09.2023
 21 dni / OFKN0903
7505 zł Rezerwuj
10.09 - 30.09.2023
 21 dni / OFKN0910
7505 zł Rezerwuj
17.09 - 07.10.2023
 21 dni / OFKN0917
7505 zł Rezerwuj
24.09 - 14.10.2023
 21 dni / OFKN0924
7505 zł Rezerwuj
01.10 - 21.10.2023
 21 dni / OFKN1001
7505 zł Rezerwuj
08.10 - 28.10.2023
 21 dni / OFKN1008
7505 zł Rezerwuj
15.10 - 04.11.2023
 21 dni / OFKN1015
7505 zł Rezerwuj
22.10 - 11.11.2023
 21 dni / OFKN1022
7505 zł Rezerwuj
29.10 - 18.11.2023
 21 dni / OFKN1029
7505 zł Rezerwuj
05.11 - 25.11.2023
 21 dni / OFKN1105
7505 zł Rezerwuj
12.11 - 02.12.2023
 21 dni / OFKN1112
7505 zł Rezerwuj
19.11 - 09.12.2023
 21 dni / OFKN1119
7505 zł Rezerwuj

Terminy i ceny:   Francja - Rouen - indywidualny kurs j. francuskiego rodziny FRENCH IN NORMANDY-wiek: 16+   (skrót: ROUEN KURS JEZYKA FRANCUSKIEGO 2023 PAX HB)
04.06 - 01.07.2023
 28 dni / OFKN0604
Impreza w trakcie realizacji
11.06 - 08.07.2023
 28 dni / OFKN0611
9700 zł Rezerwuj
18.06 - 15.07.2023
 28 dni / OFKN0618
9700 zł Rezerwuj
25.06 - 22.07.2023
 28 dni / OFKN0625
9700 zł Rezerwuj
02.07 - 29.07.2023
 28 dni / OFKN0702
9700 zł Rezerwuj
09.07 - 05.08.2023
 28 dni / OFKN0709
9700 zł Rezerwuj
16.07 - 12.08.2023
 28 dni / OFKN0716
9700 zł Rezerwuj
23.07 - 19.08.2023
 28 dni / OFKN0723
9700 zł Rezerwuj
30.07 - 26.08.2023
 28 dni / OFKN0730
9700 zł Rezerwuj
06.08 - 02.09.2023
 28 dni / OFKN0806
9700 zł Rezerwuj
13.08 - 09.09.2023
 28 dni / OFKN0813
9700 zł Rezerwuj
20.08 - 16.09.2023
 28 dni / OFKN0820
9700 zł Rezerwuj
27.08 - 23.09.2023
 28 dni / OFKN0827
9700 zł Rezerwuj
03.09 - 30.09.2023
 28 dni / OFKN0903
9700 zł Rezerwuj
10.09 - 07.10.2023
 28 dni / OFKN0910
9700 zł Rezerwuj
17.09 - 14.10.2023
 28 dni / OFKN0917
9700 zł Rezerwuj
24.09 - 21.10.2023
 28 dni / OFKN0924
9700 zł Rezerwuj
01.10 - 28.10.2023
 28 dni / OFKN1001
9700 zł Rezerwuj
08.10 - 04.11.2023
 28 dni / OFKN1008
9700 zł Rezerwuj
15.10 - 11.11.2023
 28 dni / OFKN1015
9700 zł Rezerwuj
22.10 - 18.11.2023
 28 dni / OFKN1022
9700 zł Rezerwuj
29.10 - 25.11.2023
 28 dni / OFKN1029
9700 zł Rezerwuj
05.11 - 02.12.2023
 28 dni / OFKN1105
9700 zł Rezerwuj
12.11 - 09.12.2023
 28 dni / OFKN1112
9700 zł Rezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link