Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy i kolonie

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny (wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Tolo to dziś jeden z najpopularniejszych kurortów turystycznych, o prawdziwie magicznej atmosferze. Położona na półwyspie Peloponez w małej Zatoce Argolidzkiej z piaszczystą plażą i krystaliczną wodą, otoczona nadbrzeżnymi tawernami oferuje smaki wyśmienitej kuchni greckiej. Piękne górzyste krajobrazy, bliskość ciekawych i antycznych zabytków przyciąga latem mnóstwo turystów.

Program
Rekreacja (13-18 lat)

Grecja, nazywana przez starożytnych Helladą, to kraina pełna niesamowitych krajobrazów oraz śladów zamierzchłych czasów. Peloponez natomiast to kolebka europejskiej kultury. W programie zaplanowano piesze wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu i w hotelowym basenie. W Podczas pobytu zorganizowane zostaną wycieczki: zwiedzanie z przewodnikiem Nafplio – pierwszej stolicy niepodległej Grecji oraz bizantyjskiego Monastyru Matki Boskiej leczącej wodą, zwiedzanie Aten, piesza wycieczka na Akropol Asini. Program animacyjny urozmaici niejeden wieczór. Chcąc pogłębić swoją wiedzę o Grecji bądź nasycić się jej zabytkami zawsze można skorzystać z wycieczek fakultatywnych.
Program fakultatywny
1. Hydra i Spetses – 30 EURO/os.

Hydra – najciekawsza z wysp archipelagu. Nie ma na niej ruchu kołowego. Cały transport odbywa się na grzbiecie osiołków lub konno. Jest przykładem kamiennej architektury wyspiarskiej i niebywałego piękna. Zwiedzimy cerkiew Metropolitarną, pokluczymy po wąskich, kamiennych traktach i tysiącach schodów do zapierających dech w piersiach punktów widokowych. Spetses – jest zdecydowanie inna, mimo że niewielka to bardzo kosmopolityczna. Liczne zatoczki i lazurowe w nich morze przyprawiają o zawrót głowy.

2. Mykeny, Epidauros – 25 EURO/os. (przy min. 25 osobach)

Po śniadaniu wyjazd do Epidauros – sanktuarium Asklepiosa – boga sztuki medycznej. Tutaj czczono jednego z najpotężniejszych pół-bóstw antycznego świata – przywracał ludziom zdrowie i ofiarowywał tym samym życie. W tym miejscu dokonano pierwszej trepanacji czaszki pierwszego cesarskiego cięcia oraz z wielkim prawdopodobieństwem tutaj powstały słowa przysięgi Hipokratesa. Zobaczymy także jeden z najlepiej zachowanych teatrów, który służył do wielu terapii a dzisiaj na jego scenie występują bez nagłośnienia najwięksi artyści z całego świata.

Przejazd do Myken – wejdziemy do grobu Agamemnona (Skarbca Atreusza), który swą wielkością zapiera de4ch w piersiach, zwiedzimy muzeum ze złotą maską oraz innymi eksponatami odnalezionymi m.in. w grobowcach szybowych. Wejdziemy na cytadelę przez Bramę Lwic, przejdziemy przez jej pomieszczenia aż do cysterny będącej oprócz pomieszczeniem magazynującym wodę, także schronieniem dla królowej i jej najbliższych. Powrót do hotelu.

Bilety wstępów dla osób bez zniżek: 12 EURO/Mykeny, 12 EURO/Epidauros (dla osób do 18 roku życia oraz studentów po okazaniu ważnego dokumentu ze zdjęciem lub ważnej legitymacji studenckiej jest bezpłatne – dotyczy obywateli UE)

3. Park Wodny 28 EURO/os. (przy minimum 25 osobach pełnopłatnych)

Cena obejmuje wejście do Parku Wodnego w Isthmia Koryntu. Transfer autokarem Hotel – Korynt – Hotel.
Zakwaterowanie
Hotel Ninemia, pokoje wieloosobowe. W każdym jest łazienka, klimatyzacja, darmowe Wi-Fi, balkon lub taras, suszarka, mała lodówka, telewizor. Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen. Hotel położony jest w odległości ok. 100 m od piaszczystej plaży.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów: Hotel Ninemia, pokoje wieloosobowe. W każdym jest łazienka, klimatyzacja, darmowe Wi-Fi, balkon lub taras, suszarka, mała lodówka, telewizor. Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen. Hotel położony jest w odległości ok. 100 m od piaszczystej plaży.

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w formie bufetu.

Transport: Przelot samolotem na trasie Warszawa-Ateny-Warszawa wg programu wraz z opłatami lotniskowymi, transfery wg programu.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka pedagogiczna i medyczna. Realizacja Programu.
Informacje praktyczne
Informacje dotyczące realizacji imprezy, niezbędnego bagażu, dokładnych godzin przelotu itd. zostaną przesłane do uczestników pocztą elektroniczną w piśmie około 2 tygodnie przed wyjazdem. Prosimy o podanie aktualnego kontaktowego adresu e-mail przy podpisywaniu umowy. Do przekroczenia granic wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty. Prosimy o zabranie stroju kąpielowego, kremów z wysokim filtrem, nakrycia głowy, okularów przeciwsłonecznych, ręczników plażowych. Zalecane kieszonkowe ok 150 Euro + kwota na wybrane wycieczki fakultatywne. Czas lokalny: czas polski plus 1 godzina.
Informacje o cenie
Cena nie zawiera: programu fakultatywnego oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (wejście na Akropol dla osób do 18 roku życia oraz studentów po okazaniu ważnego dokumentu ze zdjęciem lub ważnej legitymacji studenckiej jest bezpłatne – dotyczy obywateli UE, inaczej 20 EURO/os.), dopłat do nadbagażu, opłaty klimatycznej (1,5 EURO/pokój/doba).
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Grecja - Tolo - obóz rekreacyjny   (skrót: GRECJA TOLO SAMOLOT PAX FB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Pobierz katalog Zima 2021 Zima 2021
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC