Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Rodzaj: Kategoria: Kraj: Termin od: do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Informacje layout
Galeria
Marzą Ci się wakacje w egzotycznym miejscu? Zapraszamy Cię do Gruzji - niesamowitego kraju położonego na styku Europy i Azji! Z nami dowiesz się z czego słynie ten kraj, jak smakuje chinkali oraz jak Polacy stali się ulubieńcami Gruzinów. Gruzja zachwyca pięknymi widokami, bogatą kulturą, smaczną kuchnią i gościnnością mieszkańców. Secesyjne kamieniczki, wszędobylskie palmy, to tutaj możesz poczuć się, jak w tropikalnej Hawanie! W najsłynniejszym gruzińskim kurorcie będzie czas na wakacyjny relaks, zwiedzanie miasta, kąpiele morskie i słoneczne. Żeby poczuć prawdziwą Gruzję nauczymy się podstawowych gruzińskich słów, poznamy muzykę i kuchnię. Kadra zadba o odpowiednią dawkę gier i zabaw integracyjnych, aby te czarnomorskie wakacje były niezapomniane!

Program
Rekreacja (14-18 lat)
Obóz spędzisz w tętniącym życiem mieście Batumi. W tym modnym, nadmorskim kurorcie będzie wiele okazji do wieczornych spacerów ośmiokilometrowym bulwarem biegnącym wzdłuż plaży. Pas nadmorski pełen jest szalonych i nieco nierealnych rzeźb i budowli. Niepowtarzalny klimat gruzińskiego wybrzeża sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, jak również umożliwia klasyczny relaks na słońcu lub w cieniu eukaliptusów! Będziesz zażywał kąpieli słonecznych i morskich, bo właśnie takie powinny być wakacje! Będzie też trochę adrenaliny – nieodłącznym elementem krajobrazu Batumi jest diabelski młyn – ale to przejażdżka tylko dla odważnych i lubiących mocne wrażenia! Będziemy też spacerować po futurystycznych częściach miasta, a także po historycznej starówce. Nie zabraknie wizyty w najładniejszym McDonald’s na świecie! Nasza kadra zorganizuje dla Ciebie liczne konkursy, zabawy i nie pozwoli Ci się nudzić! Wieczorami rozświetlone wieżowce Batumi przeniosą nas do innego świata – poczujesz się jak w Dubaju! Podczas wieczornych spacerów podziwiać będziemy różne wersje pokazu tańczących fontann w centrum miasta. To dynamiczne widowisko łączące wodę, światło, muzykę i laserowe efekty! Czeka na nas także wakacyjne, taneczne szaleństwo w klubach przy gorących rytmach najnowszych muzycznych hitów! Oczywiście nie wrócisz do domu bez unikatowych pamiątek – bazar w Batumi gwarantuje niesamowity wybór podróżniczych prezentów dla Ciebie i najbliższych. Ten obóz młodzieżowy, to nie tylko świetnie spędzony czas z rówieśnikami, ale i niesamowita okazja do poznania egzotycznego kraju dzięki proponowanym wycieczkom fakultatywnym. Korzystaj z uroków morza, plaży i gościnności Gruzinów. Czy Ty też już nie możesz się doczekać morskiej bryzy, wschodów i zachodów słońca nad Morzem Czarnym i fantastycznej zabawy na plaży?
Przykładowy program obozu:
1 dzień:
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Przelot do Batumi pod opieką kadry Almatur, transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Zebranie organizacyjne. Zapoznanie się uczestników z regulaminem obozu, regulaminem hotelu, omówienie planu obozu, zapisy na wycieczki fakultatywne. Obiadokolacja.
2 dzień:
Śniadanie. Spacer promenadą wzdłuż brzegu i podziwiane futurystycznej zabudowy miasta. Plażowanie i zajęcia sportowe na plaży (siatkówka, piłka wodna). Obiadokolacja. Wieczorem dla chętnych wyjście na dyskotekę.
3 dzień:
Śniadanie. Całodzienna wycieczka fakultatywna do Kanioniu Martvili. Spływ pontonami piesza wycieczka kładką nad kanionem – ok. 50 EUR.
4 dzień:
Śniadanie. Przejażdżka diabelskim młynem z widokiem na wybrzeże i port! Rozgrywki sportowe na plaży, kąpiele morskie i słoneczne. Obiadokolacja. Wieczorem dla chętnych wyjście na dyskotekę.
5 dzień:
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna do ogród botanicznego z charakterystyczną subtropikalną roślinnością. Kiedy zobaczysz to miejsce, poczujesz moc tajemniczej i zapierającej dech w piersiach natury - ok. 30 EUR. Obiadokolacja. Podziwianie zachodu słońca na plaży.
6 dzień:
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna do Parku Narodowego Mtirala – podziwianie dzikiej fauny i flory parku (bujna roślinność, wodospady i wiele gatunków motyli) – ok. 45 EUR. Plażowanie i relaks na plaży. Obiadokolacja. Wieczorem dla chętnych wyjście na dyskotekę.
7 dzień:
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna do delfinarium w Batumi. Obserwacja niesamowitych sztuczek w wykonaniu delfinów: nurkowanie, synchroniczne skoki – ok. 15 EUR. Relaks na plaży. Obiadokolacja. Wieczornym spacer po mieście oraz podziwiane pokazu tańczących fontann. Czas na ostatnie zakupy.
8 dzień:
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot powrotny do Polski pod opieką kadry Almatur.
Program fakultatywny
Delfinarium w Batumi – obserwacja niesamowitych sztuczek w wykonaniu delfinów: nurkowanie, synchroncznie skoki. Pokaz Delfinów (35-40 min.) – Cena ok. 15 EUR

Ogród Botaniczny z charakterystyczną subtropikalną roślinnością. Kiedy zobaczysz to miejsce, poczujesz moc tajemniczej i zapierającej dech w piersiach natury – Cena ok. 30 EUR

Wycieczka do Parku Narodowego Mtirala – podziwianie dzikiej fauny i flory parku (bujna roślinność, wodospady i wiele gatunków motyli) – Cena ok. 45 EUR

Całodzienna wycieczka do Kanioniu Martvili - całodzienna wycieczka do kanionu. Spływ pontonem i piesza wycieczka kładką nad kanionem. – Cena ok. 50 EUR
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu Old Town *** (lub inny hotel o podobnym standardzie) znajdującym się w ścisłym centrum miasta, ok. 10 min spacerem od plaży. Przestronne, klimatyzowane pokoje 2 i 3-osobowe, z łazienkami, balkonami, telefonem, telewizorem LED, małą lodówką i bezpłatnym WI-FI. Hotel dysponuje restauracją oraz tarasem z widokiem na miasto. W pobliżu znajdują się sklepy, tawerny, hipermarket, pizzeria i kluby.
Wyżywienie: 2 posiłki (śniadania i obiadokolacje) w restauracji hotelowej. Kuchnia gruzińska. Pierwszy posiłek: śniadanie w dniu przylotu, ostatni posiłek: obiadokolacja w dniu poprzedzającym wylot oraz prowiant na drogę powrotną (zastępujący śniadanie).
Transport: samolot linii LOT na trasie Warszawa – Batumi. Opłaty lotniskowe w cenie. Transfer lotnisko – hotel – lotnisko. Dokładne godziny lotu znane będą na około 7 dni przed rozpoczęciem obozu.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP- 1000 PLN
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Zalecane kieszonkowe 150 EUR – nie obejmuje programu fakultatywnego. Ze wzglądu na atrakcyjny sugerujemy zabrać wystarczająco dodatkowych środków na realizację programu fakulatywnego.
Należy zabrać własne ręczniki plażowe, nie ma możliwości wynoszenia ręczników hotelowych na plażę. Z uwagi na kamienisto-żwirowe plaże, należy zabrać buty do wody. Zalecamy zabranie kremu z wysokim filtrem, nakrycie głowy, okularów przecisłonecznych.
Wieczorne wyjścia na dyskoteki, tylko dla uczestników powyżej 16 roku życia. Bilet wstępu do dyskoteki ok. 10 EUR.
Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania
się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/gruzja

Do realizacji wyjazdu konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.
Przelot samolotem Warszawa – Batumi – ok. 3,5 godz. Transfer z lotniska do hotelu ok. 1 godz. Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa Chopina. Limit bagażu: główny 23 kg, podręczny 10 kg.
Walutą w Gruzji jest lari gruzińskie. 1 EUR = ok. 4 lari.
Czas w Gruzji: czas polski + 3 godz.
Informacje o cenie
Cena nie zawiera:

- opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 26 zł,
- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wylotu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
- posiłków i napojów podczas przelotu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń.
Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf
» Obowiązek informacyjny    
Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2022
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2022
Zobacz
Egzotyka
Egzotyka 2022
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link