Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki i wczasy

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Kluszkowce - wczasy rodzinne górska przygoda
Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Kluszkowce - jest to mała, malownicza wieś w województwie małopolskim położona w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. Znajduje się tu Góra Wdżar, z której szczytu rozpościerają się magiczne widoki na m.in.: Pieniny, Gorce, Tatry oraz Beskid Sądecki. Od "stolicy polskich Tatr" - Zakopanego dzielić nas będzie 45 km. Duzi i mali pasjonaci aktywnego wypoczynku będą mieli okazję między innymi: pojeździć na torze saneczkowym, uczestniczyć w wycieczkach pieszych, plażować nad jeziorem, wziąć udział w zajęciach "EKOsferycznych", zwiedzić ruiny zamku czy chociażby uczestniczyć w naszych Igrzyskach Sportowych "Kluszkowce 2021". Jeżeli jesteście ciekawi co kadra wyjazdu przygotowała dla Was jeszcze, to zapraszamy do szczegółowego opisu poniżej.

Program
Wczasy rodzinne "górska przygoda"

Propozycja adresowana do rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 12 lat. Dla najmłodszych przygotowaliśmy codzienne zajęcia sportowo-rekreacyjne pod okiem naszych najlepszych wychowawców, specjalistów od animacji dla dzieci. Zabawy, wycieczki, zajęcia edukacyjne i sportowe odbywać będą się w wymiarze ok. 6 h/dziennie. Nasi najmłodsi wczasowicze będą mieli okazję od strony praktycznej poznać takie dyscypliny olimpijskie jak: golf, badminton, baseball, skoki na trampolinie, pchnięcie „kulką”, biegi krótkie, sztafety biegowe, łucznictwo i wiele innych. Podczas zajęć edukacyjnych nauczymy się robić fit mufinki, kulki mocy z daktyli, poznamy tajniki domowych upraw między innymi zdrowych kiełków oraz nauczymy się robić eko kosmetyki samemu. Zapewniamy kameralne grupy zajęciowe: 5-10 osób. Podczas gdy rodzice oddawać będą się błogiemu relaksowi lub zajęciom z programu fakultatywnego, nasi wychowawcy gwarantują pełną opiekę nad najmłodszymi. Wieczorem po kolacji proponujemy dzieciom rozbudowany program rekreacyjno-integracyjny z naszymi wychowawcami. Nie zapominając o rodzicach, przygotowaliśmy i dla nich kilka niespodzianek... Zwieńczeniem wyjazdu będą rodzinne Igrzyska Sportowe „Kluszkowce 2021”. Zrób wszystko żeby być prawdziwym multimedalistą olimpijskim.

Przykładowy program

Dzień 1: Przyjazd do pensjonatu w godzinach 15:00-18:00. Kolacja, spotkanie organizacyjne z animatorami/wychowawcami. Prezentacja programu wyjazdu za równo dla najmłodszych, jak i dorosłych.

Dzień 2-10: Śniadanie w godzinach 8:30-9:30. 10:00-13:00 - zajęcia dla najmłodszych/realizacja programu fakultatywnego. 13:00-14:00 - przerwa na lunch. 14:00-16:00 - kontynuacja zajęć dla najmłodszych. 16:00-18:00 - czas na odpoczynek z rodzicami. 18:00-19:00 - obiadokolacja. 19:00-21:00 - dla dzieci między innymi: gry planszowe, zajęcia artystyczne, seanse filmowe; dla dorosłych zajęcia integracyjne i towarzyskie.

Dzień 11: Po śniadaniu wyjazd z pensjonatu.
Program fakultatywny
- Tor saneczkowy (5 przejazdów) - ok. 35 PLN/os.

- Zajęcia na deskach do pływania typu SUP - 40 PLN/os. (tylko dla dorosłych)

- Wycieczka rowerowa - 50 PLN/os. (tylko dla dorosłych)

- Kajaki - 20 PLN/godzina/os.

- Spacer po ruinach Zamku w Czorsztynie - 8 PLN/os.
Zakwaterowanie
Zakwaterowanie: 10 noclegów. Pensjonat Willa Jaroszówka. Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV - Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, sala telewizyjno/rekreacyjna.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 10 noclegów. Pensjonat Willa Jaroszówka. Pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami i TV - Sat. Do dyspozycji gości: darmowe Wi-Fi, sala telewizyjno/rekreacyjna. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu, lunch, serwowane obiadokolacje. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Ubezpieczenie: Signal Iduna. Opieka pilota/animatora/wychowawcy. Realizacja programu.
Informacje praktyczne
W przypadku złych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen biletów wstępu do parku wodnego „Termy Bania” oraz atrakcji zawartych w programie fakultatywnym. Cena nie obejmuje: transportu.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Kluszkowce - wczasy rodzinne górska przygoda   (skrót: KLUSZKOWCE - WCZASY GORSKA PRZYGODA DBL HB)
26.06 - 06.07.2021
 11 dni / PPLK0626
1699 zł   1499 zł PromocjaRezerwuj
07.07 - 17.07.2021
 11 dni / PPLK0707
1699 zł   1499 zł PromocjaRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Obozy i Kolonie Obozy 2021
Zobacz
Pobierz katalog Kursy językowe 2021 Kursy językowe 2021
Zobacz
Wycieczki i Wczasy Podróże 2021
Zobacz
Zielone Szkoły Zielone Szkoły 2021
Zobacz
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska
TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link