Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki i wczasy

Wczasy Kołobrzeg
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Kołobrzeg - Ośrodek Wczasowy Podczele II
Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
KOŁOBRZEG - duże, portowe miasto i znane uzdrowisko, położone na zachodnim wybrzeżu, nad rzeką Parsętą. Występują tu źródła wody mineralnej i solanki. Kołobrzeg jest również prężnym ośrodkiem kulturalnym. Funkcjonuje tu Galeria Sztuki Współczesnej, odbywają się Międzynarodowe Spotkania z Folklorem Interfolk, a w okresie letnim liczne koncerty największych gwiazd. W Kołobrzegu nie brak również przepięknych zabytków szczególnie sztuki gotyckiej.

Program
1 dzień:
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy. Przyjazd do obiektu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, wyżywienie zgodnie z ofertą.
2 -10 dzień:
Pobyt wypoczynkowy, korzystanie z atrakcji kurortu.
11 dzień:
Wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną.
Zakwaterowanie
POŁOŻENIE: usytuowany jest w naturalnym zespole parkowo-leśnym EKO-PARKU, w odległości ok. 700 m od morza i 5 km od centrum miasta.
POKOJE: 1, 2 i 3-os. z łazienkami, TV, radiem, czajnikiem elektrycznym i sprzętem plażowym. Pokoje z balkonem (na zapytanie) za dopłatą 150 zł/os/turnus.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI: jadalnia, recepcja i drink-bar z tarasem, lodówki na korytarzach. Na terenie obiektu jest miejsce na ognisko i grilla, zadaszona wiata z miejscami siedzącymi, plac zabaw, trawiaste boisko sportowe, baza rehabilitacyjna (borowiny, hydromasaż, laseroterapia, magnetronik, inhalacje, światłolecznictwo, itp.), wypożyczalnia rowerów i kijków do Nordic Walking oraz siłownia zewnętrzna. W obrębie budynku recepcyjnego jest bezpłatny internet Wi-Fi. W sąsiedztwie znajduje się kryty basen. Dodatkowo odpłatnie można wypożyczyć żelazko, suszarkę i ręczniki (ok. 5 zł/turnus).
Świadczenia
Zakwaterowanie:
10 noclegów w 5 murowanych, piętrowych budynkach.
Wyżywienie:
3 x dziennie (od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia). Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, obiady serwowane.
Transport:
Autokarem z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem lub mikrobusem z klimatyzacją.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 4 zł.
Informacje praktyczne
- dzieci do 10 lat mają zmniejszoną porcją żywieniową
- dopłata do 10 zabiegów - 250 zł/os/turnus
- recepcja czynna w godz 8.00 - 20.00
- zwierzęta nie są akceptowane
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:
- opłaty klimatycznej ok. 4 zł/os/dzień.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Kołobrzeg - Ośrodek Wczasowy Podczele II   (skrót: KOLOBRZEG PODCZELE 2023 DBL FB)
05.06 - 15.06.2023
 11 dni / KPWK0605
Impreza w trakcie realizacjiPlan podróży
14.06 - 24.06.2023
 11 dni / KPWK0614
Sprzedaż zakończonaPlan podróży
23.06 - 03.07.2023
 11 dni / KPWK0623
Sprzedaż zakończonaPlan podróży
02.07 - 12.07.2023
 11 dni / KPWK0702
2704 zł Plan podróżyRezerwuj
11.07 - 21.07.2023
 11 dni / KPWK0711
Sprzedaż zakończonaPlan podróży
20.07 - 30.07.2023
 11 dni / KPWK0720
Sprzedaż zakończonaPlan podróży
29.07 - 08.08.2023
 11 dni / KPWK0729
2804 zł Plan podróżyRezerwuj
07.08 - 17.08.2023
 11 dni / KPWK0807
2804 zł Plan podróżyRezerwuj
16.08 - 26.08.2023
 11 dni / KPWK0816
2704 zł Plan podróżyRezerwuj
25.08 - 04.09.2023
 11 dni / KPWK0825
2624 zł Plan podróżyRezerwuj
03.09 - 13.09.2023
 11 dni / KPWK0903
2264 zł Plan podróżyRezerwuj
12.09 - 22.09.2023
 11 dni / KPWK0912
2264 zł Plan podróżyRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link