Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA ZIMA LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Rodzaj: Kategoria: Kraj: Termin od: do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
Luksemburg, Belgia, Holandia, Niemcy - Poznajemy Europejskie Stolice obóz (wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Wybierz się z nami do europejskich stolic i zobacz Wielkie Księstwo Luksemburgu, Europarlament w Brukseli, rowerową stolicę - Amsterdam oraz zjednoczony Berlin. Podczas obozu zwiedzisz najciekawsze atrakcje, poczujesz klimat wielkich metropolii oraz poznasz kulturę zachodu. Gwarantujemy nietypowe zwiedzanie z grami i zabawami, które umożliwią Ci zobaczenie wiele zakątków zachodnich stolic. Niestandardowe zwiedzanie poprowadzi wykwalifikowana kadra wraz z lokalnymi przewodnikami, którzy nie pozwolą na nudę!

Program
Rekreacja i zwiedzanie (14-18 lat)

1 dzień:
Wyjazd z Polski wg planu podróży. Przejazd przez Niemcy w kierunku Luksemburga.
2 dzień:
Przyjazd do Luksemburga. Śniadanie. Przejazd przez nowoczesną dzielnicę z budynkami Instytucji Europejskich. Następnie wędrówka po starym mieście oraz po murach obronnych. Czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd w kierunku Brukseli. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Ruszamy na podbój stolicy Belgii – Brukseli. Zwiedzanie rozpoczniemy od historycznego rynku z Ratuszem, następnie wizyta w katedrze św. Michała – patrona Brukseli. Spotkanie z Manneken Pis, czyli figurką sikającego chłopca, nieopodal znajduje się również odpowiednik w żeńskim wydaniu. Będzie możliwość skosztowania prawdziwych belgijskich frytek z jednym z 50 rodzajów sosów! Gra terenowa w centrum miasta, której celem będzie odnalezienie jak największej ilości murali na szlaku komiksów. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
4 dzień:
Śniadanie. Poczuj się jak Europoseł – zwiedzanie Parlamentu Europejskiego, w którym zobaczymy m.in. salę obrad. Następnie czeka na nas Atomium – słynny 103–metrowy model kryształu żelaza. Dziś skosztujemy prawdziwej, belgijskiej czekolady, ale najpierw weźmiemy udział w warsztatach tworzenia własnej praliny w Muzeum Czekolady. W godzinach popołudniowych przejazd w kierunku Amsterdamu. Obiadokolacja, nocleg.
5 dzień:
Śniadanie. Przejazd do centrum miasta, gdzie zobaczymy główny plac – Dam. Kolejnym punktem zwiedzanie będzie Madame Tussaud – zrób sobie zdjęcie z Madonną, Bradem Pittem czy Davidem Beckhamem Następnie udamy się do chińskiej dzielnicy, by poczuć egzotyczny klimat. Przejdziemy także pod zabytkowy budynek dworca kolejowego, a stamtąd przepłyniemy promem rzekę Ij do północnej części miasta. Tam udamy się na punkt widokowy A’dam, skąd będziemy podziwiać panoramę całego miasta. Tylko dla odważnych możliwość pobujania się na najwyższej huśtawce świata (100 metrów nad ziemią)! Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.
6 dzień:
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Amsterdamu – rejs po kanałach, podczas którego zobaczymy urokliwe zakątki miasta. W godzinach przedpołudniowych wyjazd w kierunku Berlina. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
7 dzień:
Śniadanie. Zwiedzanie Berlina Wschodniego: Alexander Platz, Wieża Telewizyjna, Czerwony Ratusz, Wyspa Muzeów. Następnie udamy się w rejon dawnej granicy, a tam: Checkpoint Charlie, Mur Berliński, Reichstag (zwiedzanie z wejściem na Kopułę Reichstagu), Brama Brandenburska. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
8 dzień:
Śniadanie. Dokończenie zwiedzania stolicy Niemiec – Berlina Zachodniego: Charlottenburg – zespół pałacowo–parkowy. W godzinach przedpołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
Program fakultatywny
Huśtawka na A’dam – ok. 5 EUR
Zakwaterowanie
6 noclegów w schroniskach młodzieżowych i hotelach **/***, 2 w okolicy Brukseli, 2 w okolicy Amsterdamu, 2 w okolicy Berlina. Funkcjonalnie wyposażone, pokoje 3-, 4-os. z łazienkami, w większości hoteli z TV.
Świadczenia
Zakwaterowanie:
6 noclegów
Wyżywienie:
7 śniadań, 6 obiadokolacji.
Transport:
autokar z klimatyzacją, toaletą, video,barkiem.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna Polska TU S.A.:KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN.
Opieka pilota i kadry pedagogicznej. Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Impreza realizowana na zasadzie obozu młodzieżowego. Zapewniona pełna opieka pedagogiczna. Wymagana wypełniona karta kwalifikacyjna wyjazdu. Możliwa jest zmiana kolejności zwiedzania, w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników wg decyzji pilota. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Do przekroczenia granicy konieczne jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Przejazd na trasie granica Polski – Luksemburg (ok. 850 km) około 10 godzin.Trasa wycieczki liczona od granicy Polski - ok. 2200 km.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:

obowiązkowej dopłaty za realizację programu zbieranej przez pilota - ok. 140 EUR (opłaty za bilety wstępu, bilety komunikacji miejskiej, wjazdy do miast, opłaty klimatyczne, lokalniprzewodnicy, rejs po kanałach),
posiłków nie ujętychw programie aranżowanych na bieżąco przezpilota (koszt posiłku ok. 7-10 EUR), napojów do posiłków poza śniadaniami,
programu fakultatywnego,
dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w planie podróży
sugerowanego kieszonkowego – ok. 120 EUR,
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Luksemburg, Belgia, Holandia, Niemcy - Poznajemy Europejskie Stolice obóz   (skrót: KMP STOLICE LUKSEMBURG, BRUKSELA, AMSTERDAM, BERLIN OBOZ PAX HB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Obozy i Kolonie Obozy 2020
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC