zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje

Pakiet gwarancyjny Almaturu
W przypadku odwołania imprezy gwarantujemy zniżki - nawet do 20% ceny.


"Pakiet gwarancyjny" - to program, dzięki któremu nasi klienci nie muszą obawiać się odwołania imprez w których zadeklarowali udział.

Almatur gwarantuje, że dołoży wszelkich starań, aby proponowane imprezy zostały zrealizowane.

Jeśli jednak organizacja danej imprezy będzie niemożliwa ze względu na niedostateczną ilość uczestników lub siłę wyższą Almatur zapewnia wszystkim klientom tej imprezy skorzystanie z propozycje zawartych w niniejszym "Pakiecie gwarancyjnym Almaturu".

UWAGA: Dla wszystkich klientów Almaturu, "PAKIET GWARANCYJNY" gratis!!!.


Wykaz korzyści z pakietu gwarancyjnego
  1. Klient imprezy odwołanej ma prawo według własnego wyboru skorzystać:
    1. z innej imprezy Almaturu, odbywającej się w tym samym czasie;
    2. z tej samej lub podobnej imprezy Almaturu w innym terminie.
  2. Klient korzystający z imprezy zamiennej zachowuje prawo do uzyskanych wcześniej zniżek promocyjnych, do wysokości 20% ceny katalogowej nowej imprezy. Jeśli suma zniżek jest większa, wtedy przyjmuje się ją w wysokości 20%.
  3. Wraz z telefoniczną informacją o odwołaniu imprezy klient otrzyma wykaz imprez spełniających warunki zawarte w pkt. 1 w celu podjęcia decyzji o wyborze. Na życzenie klienta pracownicy Almaturu mogą zarezerwować czasowo (do 24 godz.) miejsca na dwóch alternatywnych imprezach zamiennych.
Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC