Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA LATO LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Rodzaj: Kategoria: Kraj: Termin od: do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
Informacje
Galeria
Obóz rekreacyjny 14-18 lat

Program
Program ogólny:

Cascais to słynny kurort portugalski, położony nad Atlantykiem na Riwierze Portugalskiej, zaledwie 30 km od Lizbony. Tu i w pobliskim Estoril i pobliskich miejscowościach na 20-kilometrowym odcinku wybrzeża, aż do granic Lizbony mieszkało wiele królewskich i arystokratycznych rodzin, po których pozostały bogate rezydencje. Oprócz tego malownicze klify, latarnie morskie, potężne mury Cytadeli, plaże - także piaszczyste, domy zdobione kolorowymi płytkami azulejos, parki i ogrody - to wszystko, co tworzy atmosferę zobaczymy podczas pieszych wycieczek. Odwiedzimy na wycieczce rowerowej malowniczą plażę, położoną od strony otwartego oceanu - Praia Grande o Guincho. Pojedziemy też na najdalej na zachód położone miejsce w Europie - skalisty przylądek Roca. Wszystkie grupy co najmniej raz zobaczą nieodległą Lizbonę: przejdą pod łukiem tryumfalnym na Praça do Comericio, przemierzą małe uliczki średniowiecznej dzielnicy Alfama, wjadą windą Santa Justa w stronę rozrywkowej Bairro Alto i zobaczą miasto z punktów widokowych, spróbują lizbońskich słodyczy. Ale same okolice Cascais to też słynne miejsce sportów wodnych: żeglarstwa, kajakarstwa, stand-up paddle, kite- i windsurfingu, a zwłaszcza tradycyjnego surfingu. Tu panują jedne z najlepszych warunków w Europie do uprawiania tego sportu. Zapewniają je odpowiednie oceaniczne fale. Przy tym jest ciepło, a nad Atlantykiem umiarkowane upały łagodzi morska bryza. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję pograć w boule, siatkówkę plażową i inne gry. Będzie sporo czasu na kąpiele i plażowanie.

Obóz rekreacyjny

Poza programem ogólnym będą dodatkowe wizyty w Lizbonie - zabierzemy Was m. in. do dzielnicy Belém ze słynną Wieżą Belém - twierdzą w stylu manuelińskim, gotyckim, misternie zdobionym klasztorem hieronimitów oraz najbardziej znaną cukiernią w całej Portugalii, gdzie będziecie mogli spróbować kremowych Pasteis de Belém. Zabierzemy Was do Sintry, położonej na wzgórzach miejscowości 15 km od Lizbony. Znajdziemy tam zamek i kilka pałaców, w tym przebudowywany przez ponad 1000 lat Pałac Narodowy z listy UNESCO, który zwiedzimy (dodatkowo płatny bilet ok. 10 EUR) oraz liczne ogrody. Nie zabraknie sportu, fitnessu na plaży, gier integracyjnych, konkursów, a także błogiego plażowania i kąpieli w morzu i basenie.
Program fakultatywny
Wycieczka do Oceanarium w Lizbonie, w dzielnicy Oriente - terenie Expo '98. Jest to największe w Europie wodne ZOO, zawierające aż 25 tysięcy gatunków flory i fauny wszystkich oceanów świata oraz wybrzeży od meduz i niewielkich, trujących żab po ogromne rekiny. Cena ok. 25 euro z dojazdem komunikacją publiczną.
Zakwaterowanie
Hostel na wybrzeżu między Lizboną a Cascais. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe.
Świadczenia
Zakwaterowanie:

7 noclegów

Wyżywienie:

Całodzienne (3 posiłki). W czasie całodziennych wycieczek - prowiant zamiast obiadu. Napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne.

Transport:

Samolot rejsowy na trasie Warszawa - Lizbona - Warszawa. Transfer z lotniska do hotelu i z powrotem. Dokładne godziny lotów będą dostępne ok. 2 tygodnie przed wylotem; orientacyjne godziny - wcześniej. Zbiórka na 2 godziny przed wylotem w hali odlotów Lotniska im. Chopina w Warszawie.
» Obowiązek informacyjny    
Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Pobierz katalog Zima 2020 Zima 2020
Zamów
Obozy i Kolonie Obozy 2020
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC