Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy i kolonie

Klub Urwisa Sienno
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Sienno - Agroturystyka Zacisze - Wakacje na wsi (wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
W gospodarstwie agroturystycznym Zacisze nasi najmłodsi turyści przeniosą się w pasjonujący świat przyrody i zabawy. Pod okiem wykwalifikowanej kadry zaopiekują się zwierzętami, które zamieszkują teren ośrodka. Przygotowaliśmy bogaty program bazujący na dobrej zabawie, współpracy w grupie, aktywnym wypoczynku i zaspokajaniu ciekawości najmłodszych. Każdy dzień podzielony został na trzy bloki, które zapewnią pełną organizację czasu i wrażenia jakich nie ma na co dzień!

Program
Dzień 1. Przyjazd do ośrodka, obiadokolacja, spotkanie organizacyjne oraz wieczorek integracyjny.

Dzień 2. Po śniadaniu: „Nasi Podopieczni”- poznajemy zwierzęta, które zamieszkują gospodarstwo. Codziennie będziemy uczestniczyć w karmieniu i pielęgnacji koni, królików, włochatych świń hodowlanych (Mangalica), bażantów, kur i perliczek. Po obiedzie: Sianowije - konkurs na rzeźbę z siana. Po kolacji: Rozśpiewane karaoke.

Dzień 3. Po śniadaniu Strażak lub Weterynarz od A do Z - poznamy tajniki tego zawodu i posłuchamy opowieści z wiązanych z jego pracą. Po obiedzie: Kino letnie - bajka lub film dostosowany do wieku. Po kolacji: Dyskoteka tematyczna.

Dzień 4. Po śniadaniu „Rycerskie historie” – dowiemy się jak było dawniej, co było niezbędne prawdziwemu rycerzowi, zobaczymy miecze i tarcze, a chętni założą rycerską zbroję. Po obiedzie: Niebanalne gry - kapsle, guma, ścianówka (zając), król czy państwa – miasta. Po kolacji: Wieczór przy grillu, gry i zabawy, chrzest obozowy.

Dzień 5. Po śniadaniu: Igrzyska sportowe - konkurencje sprawnościowe i tor przeszkód oraz aktywne wyścigi rzędów. Po obiedzie: Masa solna - lepienie figurek zwierzątek zamieszkujących pobliskie lasy. Po kolacji: Zabawa w kalambury.

Dzień 6. Po śniadaniu: Łapacze snów – tworzenie własnych amuletów plemiennych. Po obiedzie: Gra terenowa- zagadki z mapą. Po kolacji: Energetyczna zumba - popracujemy nad kondycją, świetnie się przy tym bawiąc do najnowszych hitów.

Dzień 7. Po śniadaniu: Planszówki naszym przyjacielem - niekończąca się zabawa z grami planszowymi i towarzyskimi. Po obiedzie: "Mam Talent" - skecze oraz pokaz wyjątkowych umiejętności oraz "Świetlicowy zawrót głowy”„ – gry oraz zabawy naszych rodziców i dziadków. Po kolacji: Pożegnalne ognisko z wręczeniem nagród.

Dzień 8. Śniadanie, sprawdzanie pokoi i wykwaterowanie oraz wyjazd.

Całość programu dopełnią liczne kąpiele słoneczne oraz wodne szaleństwa przy ośrodkowym basenie zewnętrznym, a także doglądanie życia tutejszego zwierzyńca oraz wiele zajęć sportowych i rekreacyjnych, m.in.: mini golf, ping pong, gra w piłkę nożną lub siatkówkę plażową oraz bilard.

KOLEJNOŚĆ REALIZACJI PROGRAMU MOŻE ULEC MODYFIKACJI ZE WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE.
Program fakultatywny
Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online – 35 PLN

Warsztaty z robotyki - godzinne warsztaty w małych grupach. Budowanie robotów, programowanie, sprawdzanie funkcjonalności i wykorzystywanie robotów w prawdziwym życiu - 35 PLN

Jazda konna - 60 PLN/os/h
Zakwaterowanie
7 noclegów w Agroturystyce "Zacisze" położonej na terenie malowniczej wsi Sienno w gminie Ostrowite. Ośordek o powierzchni 3h położony jest blisko Jeziora Powidzkkiego, które uznawane jest za jedno z najczystszych jezior polskich oraz nad Powidzkim Parkiem Krajobrazowym. Blliskość jeziora pozwala na piesze wycieczki. Pokoje 3-, 4-, 5- oraz 6-osobowe z łazienkami o dobrym standardzie. Teren ośrodka ogrodzony i monitorowany całodobowo. Na terenie agroturystyki: boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, mni golf, stół do ping ponga, plac zabaw, basen zewnętrzny, bilard, zwierzyniec, chaty grillowe.

Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.
Świadczenia

Nocleg
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant w drogę powrotną
Transport: Autokar turystyczny
Ubezpieczenie NNW: Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego.
Opieka pilota.
Informacje praktyczne


Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, kosztów imprez fakultatywnych.
Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego. Atrakcje fakultatywne mogą zostać anulowane z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób.
Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 14:30, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 09:30. Dojazd własny: zapraszamy po godzinę 14:00, wyjazd nie później niż o godz. 09:00.
Gwarantujemy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników obozu - w miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.
Realizacja fotorelacji do 3 tygodni po zakończeniu obozu.
Adres obiektu: Agroturystyka Zacisze, Sienno 21, 62-402 Ostrowite.
Informacje o cenie
Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Sienno - Agroturystyka Zacisze - Wakacje na wsi   (skrót: SIENNO - ZACISZE - KLUB URWISA PAX FB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2022
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2022
Zobacz
Egzotyka
Egzotyka 2022
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link