zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Strona główna >

Informacje layout
Galeria
Wicie jest kameralnym miasteczkiem, w którym bez wątpienia każdy znajdzie chwilę zarówno ukojenia, jak i zabawy. Zapraszamy Państwa do Domu Gościnnego Poranek, położonego z dala od zgiełku ruchu ulicznego. To do Państwa należy decyzja czy całe dnie poświęcicie na kąpielach wodnych i słonecznych na pięknych plażach, czy urozmaicicie swój wypoczynek dodatkowymi atrakcjami w postaci zajęć z naszym animatorem :)

Program

Ideą zorganizowanych wspólnych rodzinnych wyjazdów dziadków z wnukami jest integracja i zabawa pokoleń. Dlatego też istnieje możliwość urozmaicenia pobytu wczasowego opisanym poniżej dodatkowo płatnym na miejscu programem animacyjnym. To idealna propozycja dla dziadków opiekujących się swoimi wnukami w okresie wakacji, którzy chcieliby im zaproponować coś więcej, niż kolejny odcinek tej samej bajki. To również fantastyczne rozwiązanie, by młodsze dzieci mogły zapoznać się z klimatem obozowym. Osoby nie posiadające wnuków lub preferujące odpoczynek bez nich zapraszamy do przyjazdu na pobyt wypoczynkowy w cenie zamieszczonej w tabelce z terminami.Dzień 1
Zakwaterowanie w ośrodku. Obiadokolacja. Spotkanie organizacyjne i przywitanie się z morzem.

Dzień 2
W zdrowym ciele zdrowy duch – jak za dawnych czasów przystało, każdy dzień rozpoczynać będziemy poranną gimnastyką dla chętnych. Śniadanie. Tego dnia udamy się na plażę. Zrobimy konkurs na najlepszy zamek z piasku. Rozwiążemy krótki quest, dzięki któremu poznamy najbliższą okolicę. Kto wie, może przy okazji uda nam się odnaleźć skarb? :) Obiadokolacja. Wieczorem dobra zabawa gwarantowana, spróbujemy swoich sił w grze w kalambury! Odrobina konkurencji jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, wygrają dzieci czy dorośli? Nocleg.

Dzień 3
Trening czyni mistrza. Śniadanie. Czas na stworzenie własnoręcznych pamiątek dla najbliższych – spróbujemy swoich sił w decoupage’u. Obiadokolacja. Wytężymy nasze umysły w trakcie rodzinnych rozgrywek - wieczór gier planszowych. Nocleg.

Dzień 4
Sport to zdrowie. Śniadanie. Dzień na wylegiwanie się na słońcu i słodkie leniuchowanie, robimy wszystko to, czego dusza zapragnie. Dla chętnych i wytrwałych długi spacer brzegiem morza lub leśną ścieżką w cieniu drzew do kanały łączącego Jezioro Kopań z Morzem Bałtyckim (uwaga! trasa to około 4 km w jedną stronę). Obiadokolacja. Wieczorny spacer i odpoczynek na plaży przy blasku zachodzącego słońca. Nocleg.

Dzień 5
Ćwiczą wszyscy nawet chorzy, dzieci, młodzież i seniorzy! Śniadanie. Test sprawnych dłoni i pracy zespołowej. Wspólnie ustalimy tematykę i stworzymy konstrukcje za pomocą specjalnych patyczków, może to będzie wesołe miasteczko, farma albo plac zabaw naszych marzeń… Uwolnimy także swoją artystyczną duszę tworząc unikatowe łapacze snów. Obiadokolacja. Niecodzienna rywalizacja wnuków i dziadków – wyścigi rzędów. Nocleg.

Dzień 6
Dbaj o każdą cząstkę ciała, niech w nim każda dobrze działa. Wypróbujemy miejską zewnętrzną siłownię. Śniadanie. Poważny projekt: mieszkańcy mini zoo. Naszym zadaniem jest stworzyć zwierzęcą rodzinę, macie już pomysł na swoje stworzonko? :) Obiadokolacja. Wieczór, podczas którego śmiałkowie mogą wykazać się wyjątkowymi umiejętnościami w wakacyjnym mam talent. Nocleg.

Dzień 7
Żeby zdrowym być na duchu, dbaj by ciało było w ruchu. Śniadanie. Wspólnie stworzymy karmniki dla ptaków, które następnie pomalujemy i przyozdobimy według własnego uznania. Obiadokolacja. Wieczorem rozpoczniemy przygotowania do jutrzejszej, wieczornej imprezy, główna misja: maski i ozdobniki do zrobienia super zdjęć. Nocleg.

Dzień 8
Gimnastykuj się codziennie, bo to zdrowo i przyjemnie. Śniadanie. Cały dzień przeznaczamy na relaksowanie się, aby być w formie na wieczór. Dla chętnych – wycieczka do Jarosławca. Obiadokolacja. Wieczorem impreza – bal przebierańców. Niech żyje bal! Szaleństwo na parkiecie i bal maskowy w rytmach największych przebojów. Nocleg.

Dzień 9
Kto sport uprawia, ten zdrowie poprawia! Śniadanie. Puścimy wodze wyobraźni podczas tworzenia pomysłowych grafik na torbach bawełnianych. Obiadokolacja. Olimpiada – rozruszamy całe nasze ciało. Opcja dla mnie aktywnych – rozluźniające rozciąganie przed snem. Nocleg.

Dzień 10
Śniadanie. Ostatnia szansa na zakup pamiątek i złapanie najcieplejszych promieni słońca. Robimy to, czego dusza zapragnie. Spacer? Gry planszowe? Gra w piłkę? Lody? Gofry? Plażowanie, a może słodkie leniuchowanie? :) Dla chętnych – wycieczka do Darłówka. Ogniska już dogasa blask, braterski splećmy krąg, w wieczornej ciszy, w świetle gwiazd ostatni uścisk rąk – pożegnalne ognisko z kiełbaskami. Nocleg.

Dzień 11
Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka i powrót do domu.

Program fakultatywny

Dla spragnionych większej ilości przygód proponujemy program fakultatywny:

Fotorelacja - wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online - 35 PLN
Bumper Ball - super zabawa w przezroczystych kulach - 40 PLN
Archery Tag – to drużynowa walka na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Niewymagane jest doświadczenie w strzelaniu - 40 PLN
Lasermania - bezpieczna zabawa, w której próbujemy pokonać przeciwnika za pomocą wiązki światła, a jego opaska zlicza nasze trafienia - 45 PLN
Wycieczka do Jarosławca
Wycieczka do Darłówka

Zakwaterowanie

10 noclegów w Domu Gościnnym Poranek w Wiciu z pokojami 2,3,4- osobowymi z łazienkami, tv, wifi i lodówkami. Ośrodek położony jest zdala od ruchu ulicznego oraz typowego nadmorskiego zgiełku, ok. 350 m od plaży. Na terenie ośrodka dyspozycji: plac zabaw, restauracja, zadaszone wiaty.

Świadczenia


Zakwaterowanie: 10 noclegów w Domu Gościnnym Poranek w Wiciu z pokojami 2,3,4- osobowymi z łazienkami, tv, wifi i lodówkami. Ośrodek położony jest zdala od ruchu ulicznego oraz typowego nadmorskiego zgiełku, ok. 350 m od plaży. Na terenie ośrodka dyspozycji: plac zabaw, restauracja, zadaszone wiaty.
Wyżywienie: 10 śniadań, 10 obiadokolacji. Śniadania i oboadokolacje serwowane do stolika. Obiadokolacja składa się z dwóch ciepłych posiłków: zupa i drugie danie. Dodatkowo w dniu wyjazdu prowiant na drogę powrotną.
Transport: Autokar turystyczny
Ubezpieczenie NNW: Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego.
Opieka animatora.

Informacje praktyczne


Koszty pobierane za całą grupę są dzielone na wszystkich uczestników. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Dla osób chcących skorzystać z oferty wczasowej bez realizacji programu animacyjnego nie będzie pobierana obowiązkowa opłata na miejscu (po uprzednim zgłoszeniu tego faktu do biura)
Pokoje znajdują się na 1, 2 lub 3 piętrze, brak pokoi na parterze. Pokoje 4 osobowe to 2 łóżka pojedyncze oraz rozkładana kanapa.
Możliwość zaparkowania auta pod ośrodkiem
Orientacyjne godziny posiłków: śniadania około 9, obiadokolacje ok. 16.
Ośrodek nie przyjmuje zwierząt
Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 17:00, planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 09:00. Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 15:00, wyjazd nie później niż o godz. 10:00.
Wycieczki fakultatywne mogą zostać anulowane z powodu zbyt małej liczby zapisanych osób.
Termin realizacji fotorelacji - około 3 tygodnie po zakończeniu turnusu.
Adres obiektu: Dom Gościnny Poranek, Działkowa 8, 76-150 Wicie (Darłowo).

Informacje o cenie

Cena zawiera:

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Domu Gościnnym Poranek w Wiciu z pokojami 2,3,4- osobowymi z łazienkami, tv, wifi i lodówkami. Ośrodek położony jest zdala od ruchu ulicznego oraz typowego nadmorskiego zgiełku, ok. 350 m od plaży. Na terenie ośrodka dyspozycji: plac zabaw, restauracja, zadaszone wiaty.
Wyżywienie: 10 śniadań, 10 obiadokolacji. Śniadania i oboadokolacje serwowane do stolika. Obiadokolacja składa się z dwóch ciepłych posiłków: zupa i drugie danie. Dodatkowo w dniu wyjazdu prowiant na drogę powrotną.
Ubezpieczenie NNW: Signal Iduna S.A.
obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN
obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN

Cena cena imprezy nie zawiera:

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży
Kosztów realizacji programu animacyjnego - koszt 200 zł
Kosztów imprez fakultatywnych
» Obowiązek informacyjny    
Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link