Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA ZIMA LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kursy językowe indywidualne

Oferta turystyczna
Obozy, zimowiskaCzytaj więcej
WycieczkiCzytaj więcej
Wczasy zimoweCzytaj więcej
Kursy językoweCzytaj więcej
Kursy językowe indywidualneCzytaj więcej
EgzotykaCzytaj więcej
Pozostałe produkty
Work & TravelCzytaj więcej
Nauka i pracaCzytaj więcej
Autokary do wynajęciaCzytaj więcej
Zielone SzkołyCzytaj więcej
Warto zobaczyć
O firmieCzytaj więcej
Informacje dla klientaCzytaj więcej
Poradnik dla rodzicaCzytaj więcej
Nasza kadraCzytaj więcej
Zobacz nasz katalogCzytaj więcej
Biura partnerskieCzytaj więcej
Galeria fotoCzytaj więcej
Galerie filmoweCzytaj więcej
Facebook - Obozy i KolonieCzytaj więcej
Facebook - Podróże i WycieczkiCzytaj więcej
Regulamin serwisuCzytaj więcej
« wróć do listy imprez
Irlandia - Dublin - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria


» przejdź do galerii
Szkoła CES - Wiek uczestników od 16 lat

Nauka angielskiego na wyspach (Irlandia)

IRLANDIA

Dublin to tętniąca życiem, nowoczesna i wielokulturowa stolica Irlandii skupiająca w soczewce wszystko to co w Irlandii najpiękniejsze: antyczne ruiny, gotyckie kościoły, pełne soczystej zieleni parki i nowoczesne "city". W Dublinie sztuka i muzyka przenikają się wzajemnie. Do wybory udział w licznych atrakcjach kulturalnych miasta, romantyczne spacery w parkach lub po plaży, czy też odwiedziny w licznych pubach i dyskotekach.

SZKOŁA CES

Centre of English Studies (CES) to szkoła o międzynarodowej renomie, działająca nieprzerwanie od przeszło 30 lat, specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Co roku obsługuje studentów z ponad 60 krajów całego świata, prowadząc zajęcia w 6 różnych lokalizacjach (UK). Szkoła posiada 40 nowocześnie wyposażonych pomieszczeń lekcyjnych. Do dyspozycji studentów: bezpłatne wi-fi na terenie szkoły, kawiarnia i strefa relaksu.

Szkoła posiada akredytację EAQUALS (European Association for Quality Languages Services) i ACELS (The Advisory Council for English Language Schools).


Program

Program: 20 lub 30* lekcji (po 45 min.) języka angielskiego tygodniowo (*opcja dokupienia dodatkowych 10 lekcji – 300 zł/tydzień); nauka w grupach o mieszanych narodowościach, maksymalnie 10 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele native speakers (z certyfikatami CELTA); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; teksty i materiały edukacyjne w cenie kursu.
Szkoła zapewnia bogaty program wycieczek fakultatywnych dodatkowo płatnych.

* Dopłata za kurs intensywny (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień.

Aby pobyt w zagranicznej szkole językowej był jak najbardziej efektywny, należy dokładnie zastanowić się i wybrać odpowiedni kurs, który spełni nasze oczekiwania.

Najpopularniejszym rodzajem są kursy standardowe (General English), które podnoszą ogólny poziom umiejętności językowych, mówienia i rozumienia w danym języku jak również zwiększają zasoby słownictwa. Dla osób poszukujących innego rodzaju kursów, na indywidualne zapytanie przygotujemy ofertę kursu językowego dostosowanego do konkretnych potrzeb i wymagań.

W ramach naszej oferty możemy zaproponować Państwu kursy: intensywne, kursy indywidualne (one to one z nauczycielem), kursy przygotowujące do egzaminów np. FCE - First Certificate in English, CEA - Certificate in Advanced English, CPE - Certificate of Proficiency in English, TOEFL - Test of English as a Foreign Language, IELTS - International English Language Testing System i wiele innych, jak również kursy specjalistyczne w zakresie zarządzania, marketingu, administracji, hotelarstwa, turystyki, prawa, medycyny, mediów, kursy dla nauczycieli i inne. Czas trwania kursów uzależniony jest tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb.

Program fakultatywny

Przykładowe wycieczki fakultatywne wraz z cenami:

Powerscourt & Glendalough (Co. Wicklow) - ok. 30 EUR
Kilkenny City & Castle - ok. 30 EUR
Galway City / Cliffs of Moher - ok. 35 EUR
Belfast City & Titanic Museum - ok. 35 EUR
Bunratty Castle and Folk Park (Co. Clare) - ok. 35 EUR

Realizacja i dostępność wycieczek uzależniona od ilości chętnych na dane wycieczki.


Świadczenia

Zakwaterowanie: u rodzin goszczących w pokojach 2,3,4-osobowych jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie, (gwarantowane przy rezerwacji min. 4 tyg. przed rozpoczęciem kursu).

Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje (prosimy uwzględnić specyfikę kuchni).

Transport: Dojazd własny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka przedstawicieli szkoły CES na miejscu.

CENA OBEJMUJE: Zakwaterowanie: 1-52 tygodni pobytu. Kurs zgodnie z wybraną ofertą. Wyżywienie: zgodnie z wybraną ofertą. Transport: dojazd własny. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

CENA NIE OBEJMUJE: transportu, transferu z/na lotnisko, dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, transportu lokalnego, dopłat do nadbagażu.

- Oferujemy pomoc przy wyborze najbardziej dogodnego przelotu i ceny - kasa lotnicza Almaturu - tel. 22 826 62 21
- Za dodatkową opłatą szkoła oferuje transfer z/na lotnisko. Prosimy o podanie szczegółowego przelotu w celu zarezerwowania transferu.


Informacje praktyczne

- Potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 72 godzin od zgłoszenia,
- Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych i lokalnych),
- Uczestnik jest zobowiązany podać w jak najszybszym terminie szczegółowe informacje o przelocie tzn: nazwę linii lotniczych, numery rejsu i godziny przelotu,
- Uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
- Zalecane kieszonkowe - ok. 150 EUR/tydzień (na wydatki własne, wyżywienie i transport na miejscu),
- Odległość od szkoły - max 40 minut transportem publicznym,
- Przykładowe ceny: bilet bus/train (ok. 70 EUR/2 tygodnie, ok. 100 EUR/3 tygodnie), zestaw fast food 6-7 EUR, napój ok. 1,5 EUR,
- Konieczny paszport lub dowód osobisty.

Świadczenia dodatkowo płatne:
- Dopłata za kurs intensywny ** (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień,
- Dopłata za transfer z lotniska do szkoły – 400 PLN (opcja tylko one way),
- Dopłata za dodatkową noc pobytu – 150 PLN/noc


» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny Irlandia - Dublin - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+     (skrót: IND DUBLIN HF CES PAX HB)
Nr grupy Data Cena 
PCKI111111.11 - 25.11Impreza w trakcie realizacji 15 dni
PCKI111818.11 - 02.12Impreza w trakcie realizacji 15 dni
PCKI112525.11 - 09.123799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI120202.12 - 16.123799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI120909.12 - 23.123799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI121616.12 - 30.123799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI122323.12 - 06.013799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI123030.12 - 13.013799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI010606.01 - 20.013799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI011313.01 - 27.013799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI012020.01 - 03.023799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI012727.01 - 10.023799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI020303.02 - 17.023799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI021010.02 - 24.023799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI021717.02 - 03.033799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI022424.02 - 10.033799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI030303.03 - 17.033799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI031010.03 - 24.033799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI031717.03 - 31.033799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI032424.03 - 07.043799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI033131.03 - 14.043799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI040707.04 - 21.043799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI041414.04 - 28.043799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI042121.04 - 05.053799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI042828.04 - 12.053799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI050505.05 - 19.053799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI051212.05 - 26.053799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI051919.05 - 02.063799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI052626.05 - 09.063799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI060202.06 - 16.063799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI060909.06 - 23.063799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI061616.06 - 30.063799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI062323.06 - 07.073799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI063030.06 - 14.073799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI070707.07 - 21.073799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI071414.07 - 28.073799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni
PCKI072121.07 - 04.083799 zł   3496 zł   PromocjaRezerwuj15 dni

Terminy i ceny Irlandia - Dublin - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+     (skrót: IND DUBLIN HF CES PAX HB)
Nr grupy Data Cena 
PCKI110404.11 - 25.11Impreza w trakcie realizacji 22 dni
PCKI111111.11 - 02.12Impreza w trakcie realizacji 22 dni
PCKI111818.11 - 09.12Impreza w trakcie realizacji 22 dni
PCKI112525.11 - 16.125299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI120202.12 - 23.125299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI120909.12 - 30.125299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI121616.12 - 06.015299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI122323.12 - 13.015299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI123030.12 - 20.015299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI010606.01 - 27.015299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI011313.01 - 03.025299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI012020.01 - 10.025299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI012727.01 - 17.025299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI020303.02 - 24.025299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI021010.02 - 03.035299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI021717.02 - 10.035299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI022424.02 - 17.035299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI030303.03 - 24.035299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI031010.03 - 31.035299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI031717.03 - 07.045299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI032424.03 - 14.045299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI033131.03 - 21.045299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI040707.04 - 28.045299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI041414.04 - 05.055299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI042121.04 - 12.055299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI042828.04 - 19.055299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI050505.05 - 26.055299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI051212.05 - 02.065299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI051919.05 - 09.065299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI052626.05 - 16.065299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI060202.06 - 23.065299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI060909.06 - 30.065299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI061616.06 - 07.075299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI062323.06 - 14.075299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI063030.06 - 21.075299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI070707.07 - 28.075299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI071414.07 - 04.085299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni
PCKI072121.07 - 11.085299 zł   4996 zł   PromocjaRezerwuj22 dni

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Pobierz katalog Zima 2019 Zima 2019
Zamów
Legitymacje
ISIC
Legitymacja ISIC