zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
O firmie / O Nas

Od prawie 70 lat pokazujemy świat w niebanalny sposób!

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 1956 roku buduje swoją pozycję w branży turystycznej. Przez ten czas zmieniliśmy się dla Was, przejechaliśmy świat wzdłuż i wszerz, począwszy od Polski, poprzez kraje ościenne aż po antypody. Obecnie jesteśmy liderem w organizacji obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży. Nasza oferta dla młodych podróżników jest różnorodna i zachęca do odnajdywania i rozwijania pasji.
Posiadamy szeroko rozwiniętą sieć połączeń - na wakacje z nami można wyruszyć z ponad 60 miejsc w całej Polsce!
Oprócz propozycji dla młodzieży, mamy również propozycje dla dorosłych, w tym:
Programy Work &Travel i Internship (USA), międzynarodowe legitymacje studenckie (ISIC) i nauczycielskie (ITIC).
Dużym zainteresowaniem cieszą się od zawsze wycieczki autokarowe, coraz większą popularność zdobywają też imprezy samolotowe typu City Break. Liczna grupa naszych Klientów wybiera wyprawy do egzotycznych miejsc na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie i dążenie do perfekcji

Naszą przygodę z turystyką rozpoczęliśmy jako biuro wyspecjalizowane w organizacji wycieczek dla środowiska akademickiego. Dziś posiadamy największą ofertę obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży na polskim rynku turystycznym. Spełniamy najskrytsze marzenia młodych ludzi o podróżach dalekich i bliskich z rówieśnikami. Jesteśmy zorientowani na dynamicznie zmieniające się potrzeby młodych podróżników. Nasza oferta jest wyjątkowa dzięki różnorodności oraz ilości zajęć tematycznych. Bardzo ważne dla nas jest, aby wyjazdy były pełne aktywności i zwykłej radości tak bardzo potrzebnej młodym.
Niezwykłą wagę przykładamy do wykwalifikowanej kadry instruktorów i wychowawców oraz bezpieczeństwa podczas naszych wyjazdów.
Należymy do największych organizacji międzynarodowych działających w branży turystycznej: World Youth Student & Educational Travel Confederation, ISIC Association oraz do Polskiej Izby Turystyki. Jesteśmy agentem IATA.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień w branży turystycznej. Otrzymaliśmy nagrody m.in. od Polskiej Izby Turystyki, Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej wraz z Dolnośląską Izbą Turystyki i Regionalnymi Izbami Turystyki, Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskiego Forum ISO 9000.
Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem jakości Kidzone przyznawanym przez Rzecznika Praw Dziecka, potwierdzający najwyższą jakość i poziom bezpieczeństwa organizowanych przez nas obozów i kolonii.

Jesteśmy pewni, że w ofercie Almatur każdy znajdzie coś dla siebie – naszą ofertę tworzą ludzie, którzy tak jak Wy kochają podróże!

Za informacje znajdujące się na stronie odpowiada:
BIURO PODRÓŻY I TURYSTYKI "ALMATUR-POLSKA" Spółka Akcyjna siedzibą w Warszawie ul. Oboźna 7/32, 00-332 Warszawa, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000163898, NIP 526-030-43-20, REGON 011561750, z kapitałem zakładowym w wysokości 1.000.000,00 zł w całości wpłaconym

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC