zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Autokary do wynajęcia

Wynajem autokarów – potężna flota i kompleksowa obsługa

Almatur posiada dużą i profesjonalnie wyposażoną flotą autokarów, która jest do dyspozycji naszych klientów. Dysponujemy komfortowymi autokarami z klimatyzacją, toaletą, video, cafe-barem, lodówką, rozkładanymi i bardzo wygodnymi fotelami, indywidualnym oświetleniem. Największe doświadczenie na rynku w branży turystycznej pozwala nam na profesjonalny wynajem autokarów najwyższej klasy, co zawsze oznacza bezpieczeństwo. Posiadamy także autokary klasy VIP wyposażone w video, barki, indywidualne nawiewy i oświetlenie oraz rozkładane fotele lotnicze. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na wynajem autokarów dla naszych klientów. Wszystkie nasze autokary posiadają pełny zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. W naszym zespole posiadamy tylko i wyłącznie wysokiej klasy kierowców z dużym doświadczeniem zawodowym.

Dlaczego My?
  • Jako organizator turystyki z największym doświadczeniem na polskim rynku posiadamy odpowiednie zabezpieczenie finansowe zapewniające wywiązanie się z każdego kontraktu.
  • Nasze autokary spełniają wszystkie międzynarodowe normy techniczne (w zakresie silników UERO), posiadają aktualne badania techniczne, koncesje na wyjazdy krajowe i zagraniczne. Autokary wyposażone są w nowoczesne środki łączności.
  • Kierowcy dysponują międzynarodowymi kartami płatniczymi oraz kartami serwisowymi, co gwarantuje rzetelną realizację każdej usługi!
  • Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki wynajmu!
Szczegółowe informacje można uzyskać w:

BPiT "Almatur-Częstochowa" Sp. z o.o.
42-200 Częstochowa, ul. Nowowiejskiego 2
tel. (34) 365 55 61, (34) 324 43 68
czestochowa@almatur.pl

BPiT "Almatur-Opole" Sp. z o.o.
45-058 Opole, ul. Ozimska 26/2
tel. (77) 42 32 835, 42 32 832, fax. 42 32 840
opole@almatur.pl

oraz w pozostałych biurach Almaturu na terenie całego kraju.

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC