zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Work & Travel

Work & Travel O programie Procedura Warunki Opłaty Zwrot podatku
Dlaczego Almatur Promocje Pracodawcy w USA Travel Info


wyjazd na work and travel
Dziękujemy za zaufanie i dużą frekwencję na lato 2024!
Zapraszamy od wrzeœnia na kolejny sezon!
Udanych Wakacji!
Work & Travel USA – możliwość poznania Stanów Zjednoczonych w zupełnie innym wymiarze!

Co to jest Work and Travel?
To amerykański program rządowy pozwalający na wymianę kulturową, łączący wakacyjny wypoczynek z możliwością legalnej pracy. Co roku korzystają z niego tysiące studentów z kilkudziesięciu krajów świata, w tym znacząca grupa studentów z Polski. Program realizowany jest w ramach wizy J-1. Więcej informacji o programie: BridgeUSA

Dlaczego Work and Travel?
Ponieważ inwestycja w program się zwróci, pozwoli zrealizować wymarzone podróże i podkręcić znajomość języka angielskiego do poziomy wcześniej nieosiągalnego. Poza tym poznasz mnóstwo fantastycznych ludzi z odległych zakątków świata i poszerzysz swoje grono znajomych i przyjaciół. Zdobędziesz cenne doświadczenie i poszerzysz horyzonty.

Ile trwa wyjazd na Work and Travel?
Program dla studentów z Polski jest realizowany między 25 maja a 30 września (z prawem do pracy na maksymalnie 4 miesiące) + 30 dni na podróżowanie (tzw. grace period). Daty wyjazdu są dopasowane indywidulanie do możliwości studenta.

Ile można zarobić na Work and Travel?
Zarobki różnią się w zależności od pracodawcy, stanowiska i ilości godzin. Wynagrodzenia średnio wahają się w granicach 12-15 USD za godzinę. Pozycje z napiwkami będą miały niższą stawkę podstawową, około 5-7 USD za godzinę.

Jakiego typu praca na Work and Travel?
Zazwyczaj są to sezonowe zajęcia związane z obsługą ruchu turystycznego. Najczęściej zatrudnienie można znaleźć w resortach, hotelach, restauracjach, sklepach, parkach rozrywki, parkach narodowych, aquaparkach itp. Oferty dostępne z obszaru całych Stanów Zjednoczonych.

Jaki jest koszt Work and Travel?
Koszt program jest uzależniony od wersji (Self lub Premium) i waha się między 1100 a 1500 USD + sevis (35 USD) + wiza (185 USD) + bilet lotniczy (koszt zależny od wybranego lotniska)

Kto może wyjechać na Work and Travel?
Student studiów wyższych (dowolny stopień i tryb), w wieku między 18 a 30 lat, z dobrą znajomością języka angielskiego, posiadający ważny paszport, samodzielny i dojrzały

Jak się zgłosić na Work and Travel?
Wystarczy wypełnić poniższe zgłoszenie lub umówić się na rozmowę z przedstawicielem Almatur: 22 825 69 08, Skype: almatur.an lub Wypełnij formularz Online
Osoby zainteresowane programem prosimy o kontakt z biurami Almaturu na terenie całego kraju. Koordynator w Warszawie (22) 825 69 08 lub warszawa2@almatur.pl.

Nasi Partnerzy:
             

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC