Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA LATO LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy i kolonie

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
Krynica Zdrój- obóz narciarski (wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Krynica-Zdrój to idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa. W 1997 roku została tutaj uruchomiona kolejka gondolowa na Jaworzynę Krynicką, a miasto zyskało miano dużego ośrodka narciarskiego, w którym znakomicie czują się zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani narciarze i snowboardziści. Dla osób, które z utęsknieniem czekają na pierwsze centymetry śnieżnego puchu, Krynica i okolice oferują liczne stoki narciarskie, ślizgawki oraz trasy ski-turowe.

Program
Obóz narciarski

Program:
Dzień 1: Przyjazd do Krynicy Zdrój, kolacja, zakwaterowanie. Po kolacji spotkanie organizacyjne i wieczór integracyjny.

Dzień 2-7: Realizacja programu.

Zapewniamy wyjazdy na przynajmniej dwa różne stoki podczas turnusu – Tylicz i Słotwiny. Jazda na nartach pod opieką wychowawcy/instruktora odbywać się będzie w porze od śniadania do obiadu bądź od obiadu do kolacji w zależności od warunków atmosferycznych. Zajęcia w wymiarze 3-4 godzin dziennie obejmować będą naukę jazdy dla początkujących a także doskonalenie umiejętności średnio zaawansowanych. Poza praktyczną nauką będą także teoretyczne podstawy jazdy na nartach.
Dla uczestników przygotowany został także program animacyjny oraz zwiedzanie Krynicy Zdrój. Zobaczymy m.in. główny Deptak, Pijalnię Główną, gdzie skosztujemy zdrowotnych wód mineralnych, słynną Krynicką Muszlę Koncertową, Willę Romanówkę (obecnie Muzeum Nikifora). Nie zabraknie także dyskotek, ogniska, gier i zabaw na śniegu, konkursów, zawodów sportowych, turnieju tenisa stołowego, bilarda czy zmagań w piłkarzyki. Zorganizujemy Wam kulig z ogniskiem z pieczeniem kiełbasek,

Dzień 8: Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną.
Program fakultatywny
wjazd i zjazd z Góry Parkowej – ok. 13 PLN/os

sankostrada – ok. 15 PLN/os

lodowisko – ok. 12 PLN/os

wizyta w Muzeum Zabawek – ok. 10 PLN/os
Zakwaterowanie
Ośrodek Wypoczynkowy „BAŚKA” dysponuje 65 miejscami noclegowymi w apartamentach, pokojach 2,3,4- osobowych oraz pokojach typu studio. Wszystkie pokoje wyposażone są w balkony, przestronne łazienki, telewizję oraz internet bezprzewodowy. Do dyspozycji Gości jest sala kominkowa ze stołem do tenisa stołowego i bilardem oraz sala konferencyjna wyposażona w odpowiedni sprzęt (tablice, flipchart, rzutniki, nagłośnienie). Na terenie obiektu znajduje się również boisko do siatkówki oraz miejsce z zadaszeniem na grilla czy ognisko.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym „BAŚKA” w Krynicy – Zdrój. Wszystkie pokoje 2,3,4-osobowe, wyposażone są w balkony, przestronne łazienki, telewizję oraz internet bezprzewodowy.

Do dyspozycji: sala kominkowa ze stołem do tenisa stołowego i bilardem oraz sala konferencyjna wyposażona w odpowiedni sprzęt (tablice, flipchart, rzutniki, nagłośnienie), miejsce z zadaszeniem na grilla czy ognisko.

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w restauracji ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu + prowiant na drogę .

Transport: autokar turystyczny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska S.A.

Opieka pedagogiczna, opieka instruktora.

Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Dla uczestników obozów narciarskich i snowboardowych kaski ochronne są obowiązkowe. Dodatkowo snowboardzistom zalecamy zabranie ochraniaczy na nadgarstki. Program będzie realizowany w całości, a kolejność ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników. Cena nie obejmuje kosztów karnetów i wypożyczenia sprzętu, dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. Cena karnetów ok. 450 – 525 PLN/6 dni (w zależności od wieku uczestników). Wypożyczenie sprzętu: Komplet narciarski – ok. 40 PLN os/dzień; Komplet snowboard– ok. 40 PLN os/dzień; gogle lub kask ok. 10PLN os/dzień. Należy zabrać wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, zimowy krem z filtrem.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz.17:00. Planowany wyjazd z ośrodka o godz. 9:00 Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18:00, wyjazd nie później niż o godz. 08:30.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, programu fakultatywnego.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Krynica Zdrój- obóz narciarski   (skrót: KRYNICA ZDROJ - OBOZ NARCIARSKI PAX FB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Pobierz katalog Zima 2020 Zima 2020
Zamów
Obozy i Kolonie Obozy 2020
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC