Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA ZIMA LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Rodzaj: Kategoria: Kraj: Termin od: do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki

Klub Młodego Podróżnika Budapest Bratysława Wiedeń Praga
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
Węgry, Słowacja, Austria, Czechy - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Europejskie Stolice - obóz języka angielskiego (wiek 14-18)
» sprawdź podobne oferty

Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Poznajemy europejskie stolice
Budapeszt - Bratysława - Wiedeń - Praga

Zapraszamy Was do poznania, w trakcie jednego wyjazdu, czterech europejskich stolic, ich wspaniałych zabytków i muzeów przyciągających turystów z całego świata. Zabierzemy Cię do cesarskiego Wiednia, w którym poczujesz powiew wielkiego świata, do niewielkiej Bratysławy, która pomimo swojej bogatej historii należy do najmłodszych stolic na świecie, do królewskiego Budapesztu, który obok wspaniałych zabytków jest znakomitym miejscem wypoczynku z imponującymi basenami termalnymi oraz do złotej Pragi z Mostem Karola i Złotą Uliczką.

Program
Rekreacja i język angielski(14-18 lat)

1 dzień:
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Słowację do Budapesztu.
2 dzień:
przyjazd do Budapesztu - zwiedzanie miasta m.in. Plac Bohaterów i Zamek Vajdahunyad, przejazd do hotelu, zakwaterowanie i obiad, po obiedzie kontynuacja zwiedzania przejazd na Wzgórze Gellerta z Cytadelą i Pomnikiem Wolności. Kolacja i nocleg w hotelu, po kolacji nocny rejs statkiem po Dunaju. 3 dzień: po śniadaniu przejazd do najpiękniejszego miasteczka Węgier, miasta malarzy - Szentendre. Po południu powrót do Budapesztu na obiad. Po obiedzie spacer po Wyspie Małgorzaty i wodne szaleństwa na największym kompleksie basenów w Budapeszcie Palatinus.
4 dzień:
po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania Budapesztu, Wzgórze Zamkowe, Kościół Koronacyjny Macieja, Baszty Rybackie, Zamek Królewski. Po zwiedzaniu przejazd na obiad do Bratysławy po obiedzie spacer po stolicy Słowacji - zobaczymy z zewnątrz Zamek Królewski, Ratusz, Pałac Prymasowski, Teatr Narodowy, katedrę św. Marcina. Po zwiedzaniu przejazd na kolację i nocleg do hotelu w okolicach Wiednia.
5 – 7 dzień:
pobyt w hotelu w okolicach Wiednia. Lokalizacja hotelu pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta. W trakcie pobytu dwa wyjazdy do Wiednia i nieszablonowe zwiedzania miasta. Oprócz rezydencji cesarzy Hofburg i Schoenbrunn zobaczymy Belweder z pięknymi ogrodami, katedrę św. Szczepana i wzgórze Kahlenberg, z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Przeżyjemy fascynującą podróż po historii naszej planety podczas zwiedzania Muzeum Historii Natury. W czasie nocnego wyjazdu do Wiednia odbędziemy romantyczny spacer po wiedeńskiej Starówce i obejrzymy panoramę miasta, wirując na łańcuchowej karuzeli o wysokości 117m. Zajęcia rekreacyjne, integracyjne i sportowe w hotelu. dodatkowo realizacja programu językowego (łącznie 15 godzin ćwiczeń praktycznych i teoretycznych ) z języka angielskiego. Celem programu będzie poszerzenie słownictwa przydatnego w życiu codziennym, zwłaszcza w podróży.
8 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Pragi. Pobyt w mieście zaczynamy obiadem w trakcie rejsu statkiem po Wełtawie, później spacer po dzielnicy żydowskiej Jozefov, przejazd na kolację i nocleg do hotelu.
9 dzień:
Po śniadaniu spacer od katedry św. Wita, Zamek Królewski, Mala Strana do Mostu Karola skąd udajemy się na Stare Miasto i Rynek ze słynnym zegarem astronomicznym – Orloj. W trakcie zwiedzania przerwa na obiad, po zwiedzaniu przejazd na kolację i nocleg do hotelu.
10 dzień:
Po śniadaniu pożegnanie z Pragą – wizyta na Placu Wacława i wyjazd w drogę powrotną do Polski. Ostatnią atrakcją naszej wyprawy będzie zwiedzanie Kutnej Hory, średniowiecznego miasteczka wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO z imponującymi zabytkami średniowiecznego gotyku i słynną Kaplicą Czaszek. Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Katowic ok. godz. 20.00
Program fakultatywny
„Perły Dolnej Austrii – dolina Wachau”. W programie zwiedzanie: zabytkowego miasta Krems an der Donau, położonego na malowniczym wzgórzu oraz założonego w 1083 r. opactwa benedyktynów Göttweig i odwiedzanego przez blisko 2 miliony turystów średniowiecznego miasteczka Dürnstein z zachowanymi średniowiecznym murami obronnymi. Wycieczka realizowana jest przy minimum 25 chętnych, cena 20 EUR.
Zakwaterowanie
8 noclegów w hotelach lub pensjonatach o standardzie **/*** w tym 2 noclegi w Budapeszcie, 4 Wiedniu, 2 w Pradze lub w ich najbliższej okolicy. Pokoje 3 – 4 osobowe z łazienkami. Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 EUR zwracana przy opuszczeniu hotelu, o ile nie zostaną wyrządzone żadne szkody.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 8 noclegów.
Wyżywienie: całodzienne – śniadania w formie bufetu, lunch (lub prowiant w czasie wycieczek), dwudaniowa ciepła kolacja. Do lunchu i kolacji woda. Pierwszy posiłek: lunch w dniu przyjazdu, ostatni: obiad w Czechach w drodze powrotnej do kraju.
Transport: autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna, realizacja programu, 15 godzin ćwiczeń teoretycznych i praktycznych z języka angielskiego, materiały do nauki języka.
Informacje praktyczne
Sugerowane kieszonkowe ok. 70 EUR (w tym 20 EUR kaucji, zwracanej przy opuszczeniu hotelu) oraz 20 EUR na wycieczkę fakultatywną Perły Dolnej Austrii.
Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport, nakrycie głowy, wygodne buty, stroje kąpielowe i ręczniki. Planowane zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie ok. godz. 12.00 drugiego dnia imprezy, planowany wyjazd z hotelu w Pradze ok. godz. 9:00 ostatniego dnia imprezy.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, wjazdów do miast, usług miejscowych przewodników, wjazdów do miast, parkingów oraz obowiązkowej dopłaty na realizację programu zbieranej przez pilota – ok. 75 EUR (bilety wstępu, opłaty za wjazd do miast, opłaty miejscowe, rejs po Dunaju i Wełtawie, baseny w Budapeszcie, miejscowi przewodnicy ).
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Węgry, Słowacja, Austria, Czechy - Klub Młodego Podróżnika - Poznajemy Europejskie Stolice - obóz języka angielskiego   (skrót: KMP STOLICE BUDAPESZT BRATYSLAWA WIEDEN PRAGA - ANGIELSKI PAX FB)
27.07 - 05.08.2020
 10 dni / OAWS0727
2909 zł Plan podróżyRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Obozy i Kolonie Obozy 2020
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC