zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur
Kursy językowe indywidualne

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Strona główna > Kursy językowe indywidualne

Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+

» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria

Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+
Szkoła CES - Wiek uczestników od 16 lat

Practise your English - w Londynie

Wiek uczestników od 16 lat

Londyn - stolica Wielkiej Brytanii i największe miasto w Unii Europejskiej, położona nad brzegiem Tamizy. To tętniąca życiem wielokulturowa metropolia, przyciągająca rokrocznie miliony turystów z całego świata, kusząc swoimi muzeami, galeriami, światowej klasy zabytkami i niezwykłą atmosferą. To tutaj znajduje się największe koło widokowe na świecie - London Eye, słynny zegar Big Ben czy Muzeum Figur Woskowych, Buckingham Palace oraz znane galerie sztuki - Tate Modern i National Gallery. Londyn jest miastem szczycącym się czterema obiektami wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO - the Tower of London, obserwatorium astronomiczne Greenwich, Królewskie Ogrody Botaniczne i teren obejmujący Pałac Westminster, Westminster Abbey i kościół Św. Małgorzaty.

CES - Centre of English Studies - szkoła językowa założona w 1979 roku i do dnia dzisiejszego prowadzona jest jako rodzinny biznes. W trakcie ponad 30 lat działalności wielokrotnie nagradzana, w tym, w roku 2007 jako zwycięzca prestiżowego rankingu "Star English Language Schools in Europe". Szkoła posiada akredytacje British Council i EAQUALS oraz jest członkiem EnglishUK.

Szkoła w Londynie zlokalizowana jest w willowej dzielnicy Wimbledon, około 20 minut jazdy metrem od centrum
miasta. W odległości 15 minut od szkoły znajdują się słynne korty tenisowe, gdzie czerwcu i lipcu odbywa
się prestiżowy turniej tenisowy zaliczany do turniejów Wielkiego Szlema. W pobliżu szkoły liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, duże centrum handlowe oraz kino. Szkoła oferuje nowocześnie wyposażone sale lekcyjne
i bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi).

Program

Program: 20 lub 30* lekcji (po 45 minut) języka angielskiego tygodniowo; grupy o mieszanych narodowościach; maksymalnie 14 studentów w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach nauczania od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami TEFL (native speakers); test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; materiały edukacyjne w cenie kursu.

Bogaty program zajęć fakultatywnych.

Dodatkowo płatne opcje:
*Dopłata do 30 lekcji/tydzień – 300 PLN/tydzień.

Aby pobyt w zagranicznej szkole językowej był jak najbardziej efektywny, należy dokładnie zastanowić się i wybrać odpowiedni kurs, który spełni nasze oczekiwania.

Najpopularniejszym rodzajem są kursy standardowe (General English), które podnoszą ogólny poziom umiejętności językowych, mówienia i rozumienia w danym języku jak również zwiększają zasoby słownictwa. Dla osób poszukujących innego rodzaju kursów, na indywidualne zapytanie przygotujemy ofertę kursu językowego dostosowanego do konkretnych potrzeb i wymagań.

W ramach naszej oferty możemy zaproponować Państwu kursy: intensywne, kursy indywidualne (1 to 1 z nauczycielem), kursy egzaminacyjne (kursy przygotowujące do egzaminów tj. FCE – First Certificate in English, CEA - Certificate in Advanced English, CPE – Certificate of Proficiency in English, TOEFL – Test of English as a Foreign Language, IELTS – International English Language Testing System i wiele innych), jak również kursy specjalistyczne w zakresie zarządzania, marketingu, administracji, hotelarstwa, turystyki, prawa, medycyny, mediów, kursy dla nauczycieli i inne. Czas trwania kursów uzależniony jest tylko i wyłącznie od Państwa.

- * Dopłata za kurs intensywny (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień

Program fakultatywny

Bogaty program zajęć fakultatywnych:

Świadczenia

Zakwaterowanie: u rodzin goszczących, w pokojach 1**-, 2-3-osobowych (w odległości do 60 min. transportem publicznym od szkoły), jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (gwarantowane przy rezerwacji min. 6 tygodni przed rozpoczęciem kursu). W sezonie wakacyjnym od 15.06-30.08 osoby niepełnoletnie będą zakwaterowane w pokojach ze studentamiz innych krajów w pokojach 2-3 osobowych.
- ** Obowiązkowa dopłata do pokoju 1-osobowego - 500 PLN/pobyt - dla osób podróżujących pojedyńczo
Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje (prosimy uwzględnić specyfikę kuchni).

UWAGA: Prosimy o zgłaszanie konsultantom sprzedaży (przy dokonywaniu rezerwacji) informacji dotyczących alergii lub wymaganej specjalnej diety, np. wegetariańskiej, bezglutenowej. Potwierdzenie diety możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu ze szkołą językową i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 250 PLN/tydzień pobytu. W przypadku zgłoszenia alergii lub specjalnych wymogów dietetycznych w okresie poniżej 21 dni przed rozpoczęciem imprezy, organizator będzie zobowiązany naliczyć dodatkową opłatę w wysokości 250 PLN na pokrycie kosztów związanych z dokonaniem stosownych modyfikacji.
Transport: Dojazd własny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN.
Opieka przedstawicieli szkoły CES na miejscu.
- Oferujemy pomoc przy wyborze najbardziej dogodnego przelotu i ceny - kasa lotnicza Almaturu - tel. 22 826 62 21
- Za dodatkową opłatą szkoła oferuje transfer z/na lotnisko. Prosimy o podanie szczegółowego przelotu w celu zarezerwowania transferu.

Informacje praktyczne

UWAGA:

- BARDZO WAŻNE - Potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 72 godzin od zgłoszenia (po dokonanej rezerwacji należy wypełnić i odesłać do biura Almatur na adres mailowy afronczak@almatur.pl - Booking Form + consent form dla uczestników poniżej 18 roku życia w trakcie wyjazdu - dokumenty załączone są w mailu z potwierdzeniem rezerwacji),
- Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych i lokalnych - brak możliwości zwrotów za niewykorzystane lekcje),
- Pobyty niedziela/niedziela, przyjazd i wyjazd powinien nastąpić w niedzielę.
- Uczestnik po potwierdzeniu dostępności kursu i zakwalifikowaniu do szkoły jest zobowiązany podać w jak najszybszym terminie szczegółowe informacje o przelocie tzn: nazwę linii lotniczych, numery rejsu i godziny przelotu,
- Uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu,
- Adresy zakwaterowania podajemy zwykle na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy,
- Zalecane kieszonkowe - ok. 150 GBP/tydzień (na wydatki własne, wyżywienie i transport na miejscu),
- Odległość od szkoły - max 45 minut transportem publicznym,
- Przykładowe ceny: bilet bus (ok. 35 GBP/tydzień), zestaw fast food 6-7 GBP, napój ok. 1,5 GBP.

UWAGA: Prosimy o zgłaszanie konsultantom sprzedaży (przy dokonywaniu rezerwacji) informacji dotyczących alergii lub wymaganej specjalnej diety, np. wegetariańskiej, bezglutenowej. Potwierdzenie diety możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu ze szkołą językową i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 250 PLN/tydzień pobytu. W przypadku zgłoszenia alergii lub specjalnych wymogów dietetycznych w okresie poniżej 21 dni przed rozpoczęciem imprezy, organizator będzie zobowiązany naliczyć dodatkową opłatę w wysokości 250 PLN na pokrycie kosztów związanych z dokonaniem stosownych modyfikacji.

Świadczenia dodatkowo płatne:
- * Dopłata za kurs intensywny (30 lekcji/tydzień) - 300 PLN/tydzień.
- Dopłata za transfer one way (z lotniska Gatwick/Heathrow) - 900 PLN
- Dopłata za transfer both ways (z/na lotniska Gatwick/Heathrow) - 1800 PLN

Ze względu na sytuację epidemiologiczną uczestnicy muszą się liczyć z obowiązkiem dostosowania się do aktualnych wytycznych i ograniczeń wprowadzonych w danym kraju. Warunkiem udziału jest zaszczepienie przeciw COVID-19 lub negatywny wynik testu. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronach internetowych MSZ - https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wielka-brytania
Do realizacji wyjazdu konieczny jest ważny paszport (ważny min. 90 dni od daty powrotu).

Sprawdź inne Kursy językowe za granica

Informacje o cenie

Cena nie zawiera:
- opłat na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy – 20 zł,
- przelotu lotniczego (możemy pomóc zorganizować)
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
- dopłaty za kurs intensywny,
- dopłaty za diety specjalne,
- posiłków i napojów podczas przelotu,
- dopłat do nabagażu,
- kaucji za wypożyczenie książki 30 GBP,
- dodatkowych ubezpieczeń.
Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID i kwarantanną – 4,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 6,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID i kwarantanną – 2,4% ceny imprezy
Ubezpieczenie kosztów przerwania imprezy turystycznej z COVID, kwarantanną i chorobami przewlekłymi – 3,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+   (skrót: IND LONDYN HF CES 2024 PAX HB)
26.11 - 10.12.2023
 15 dni / PCKL1126
Impreza w trakcie realizacji
03.12 - 17.12.2023
 15 dni / PCKL1203
Impreza w trakcie realizacji
10.12 - 24.12.2023
 15 dni / PCKL1210
Sprzedaż zakończona
17.12 - 31.12.2023
 15 dni / PCKL1217
Sprzedaż zakończona
07.01 - 21.01.2024
 15 dni / PCKL0107
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
14.01 - 28.01.2024
 15 dni / PCKL0114
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
21.01 - 04.02.2024
 15 dni / PCKL0121
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
28.01 - 11.02.2024
 15 dni / PCKL0128
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
04.02 - 18.02.2024
 15 dni / PCKL0204
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
11.02 - 25.02.2024
 15 dni / PCKL0211
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
18.02 - 03.03.2024
 15 dni / PCKL0218
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
25.02 - 10.03.2024
 15 dni / PCKL0225
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
03.03 - 17.03.2024
 15 dni / PCKL0303
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
10.03 - 24.03.2024
 15 dni / PCKL0310
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
17.03 - 31.03.2024
 15 dni / PCKL0317
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
24.03 - 07.04.2024
 15 dni / PCKL0324
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
31.03 - 14.04.2024
 15 dni / PCKL0331
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
07.04 - 21.04.2024
 15 dni / PCKL0407
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
14.04 - 28.04.2024
 15 dni / PCKL0414
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
21.04 - 05.05.2024
 15 dni / PCKL0421
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
28.04 - 12.05.2024
 15 dni / PCKL0428
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
05.05 - 19.05.2024
 15 dni / PCKL0505
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
12.05 - 26.05.2024
 15 dni / PCKL0512
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
19.05 - 02.06.2024
 15 dni / PCKL0519
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
26.05 - 09.06.2024
 15 dni / PCKL0526
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
02.06 - 16.06.2024
 15 dni / PCKL0602
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
09.06 - 23.06.2024
 15 dni / PCKL0609
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
16.06 - 30.06.2024
 15 dni / PCKL0616
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
23.06 - 07.07.2024
 15 dni / PCKL0623
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
30.06 - 14.07.2024
 15 dni / PCKL0630
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
07.07 - 21.07.2024
 15 dni / PCKL0707
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
14.07 - 28.07.2024
 15 dni / PCKL0714
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
21.07 - 04.08.2024
 15 dni / PCKL0721
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
28.07 - 11.08.2024
 15 dni / PCKL0728
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
04.08 - 18.08.2024
 15 dni / PCKL0804
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
11.08 - 25.08.2024
 15 dni / PCKL0811
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
18.08 - 01.09.2024
 15 dni / PCKL0818
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
25.08 - 08.09.2024
 15 dni / PCKL0825
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
01.09 - 15.09.2024
 15 dni / PCKL0901
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
08.09 - 22.09.2024
 15 dni / PCKL0908
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
15.09 - 29.09.2024
 15 dni / PCKL0915
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
22.09 - 06.10.2024
 15 dni / PCKL0922
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
29.09 - 13.10.2024
 15 dni / PCKL0929
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
06.10 - 20.10.2024
 15 dni / PCKL1006
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj
13.10 - 27.10.2024
 15 dni / PCKL1013
6919 zł   5399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
Rezerwuj

Terminy i ceny:   Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+   (skrót: IND LONDYN HF CES 2024 PAX HB)
19.11 - 10.12.2023
 22 dni / PCKL1119
Impreza w trakcie realizacji
26.11 - 17.12.2023
 22 dni / PCKL1126
Impreza w trakcie realizacji
03.12 - 24.12.2023
 22 dni / PCKL1203
Impreza w trakcie realizacji
10.12 - 31.12.2023
 22 dni / PCKL1210
Sprzedaż zakończona
17.12.2023 - 07.01.2024
 22 dni / PCKL1217
Sprzedaż zakończona
07.01 - 28.01.2024
 22 dni / PCKL0107
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
14.01 - 04.02.2024
 22 dni / PCKL0114
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
21.01 - 11.02.2024
 22 dni / PCKL0121
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
28.01 - 18.02.2024
 22 dni / PCKL0128
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
04.02 - 25.02.2024
 22 dni / PCKL0204
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
11.02 - 03.03.2024
 22 dni / PCKL0211
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
18.02 - 10.03.2024
 22 dni / PCKL0218
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
25.02 - 17.03.2024
 22 dni / PCKL0225
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
03.03 - 24.03.2024
 22 dni / PCKL0303
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
10.03 - 31.03.2024
 22 dni / PCKL0310
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
17.03 - 07.04.2024
 22 dni / PCKL0317
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
24.03 - 14.04.2024
 22 dni / PCKL0324
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
31.03 - 21.04.2024
 22 dni / PCKL0331
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
07.04 - 28.04.2024
 22 dni / PCKL0407
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
14.04 - 05.05.2024
 22 dni / PCKL0414
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
21.04 - 12.05.2024
 22 dni / PCKL0421
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
28.04 - 19.05.2024
 22 dni / PCKL0428
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
05.05 - 26.05.2024
 22 dni / PCKL0505
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
12.05 - 02.06.2024
 22 dni / PCKL0512
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
19.05 - 09.06.2024
 22 dni / PCKL0519
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
26.05 - 16.06.2024
 22 dni / PCKL0526
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
02.06 - 23.06.2024
 22 dni / PCKL0602
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
09.06 - 30.06.2024
 22 dni / PCKL0609
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
16.06 - 07.07.2024
 22 dni / PCKL0616
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
23.06 - 14.07.2024
 22 dni / PCKL0623
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
30.06 - 21.07.2024
 22 dni / PCKL0630
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
07.07 - 28.07.2024
 22 dni / PCKL0707
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
14.07 - 04.08.2024
 22 dni / PCKL0714
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
21.07 - 11.08.2024
 22 dni / PCKL0721
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
28.07 - 18.08.2024
 22 dni / PCKL0728
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
04.08 - 25.08.2024
 22 dni / PCKL0804
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
11.08 - 01.09.2024
 22 dni / PCKL0811
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
18.08 - 08.09.2024
 22 dni / PCKL0818
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
25.08 - 15.09.2024
 22 dni / PCKL0825
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
01.09 - 22.09.2024
 22 dni / PCKL0901
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
08.09 - 29.09.2024
 22 dni / PCKL0908
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
15.09 - 06.10.2024
 22 dni / PCKL0915
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
22.09 - 13.10.2024
 22 dni / PCKL0922
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
29.09 - 20.10.2024
 22 dni / PCKL0929
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
06.10 - 27.10.2024
 22 dni / PCKL1006
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj
13.10 - 03.11.2024
 22 dni / PCKL1013
8919 zł   7399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6999 zł
Rezerwuj

Terminy i ceny:   Anglia - Londyn - indywidualny kurs j. angielskiego Adult Family CES - wiek 16+   (skrót: IND LONDYN HF CES 2024 PAX HB)
12.11 - 10.12.2023
 29 dni / PCKL1112
Impreza w trakcie realizacji
19.11 - 17.12.2023
 29 dni / PCKL1119
Impreza w trakcie realizacji
26.11 - 24.12.2023
 29 dni / PCKL1126
Impreza w trakcie realizacji
03.12 - 31.12.2023
 29 dni / PCKL1203
Impreza w trakcie realizacji
10.12.2023 - 07.01.2024
 29 dni / PCKL1210
Sprzedaż zakończona
17.12.2023 - 14.01.2024
 29 dni / PCKL1217
Sprzedaż zakończona
07.01 - 04.02.2024
 29 dni / PCKL0107
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
14.01 - 11.02.2024
 29 dni / PCKL0114
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
21.01 - 18.02.2024
 29 dni / PCKL0121
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
28.01 - 25.02.2024
 29 dni / PCKL0128
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
04.02 - 03.03.2024
 29 dni / PCKL0204
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
11.02 - 10.03.2024
 29 dni / PCKL0211
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
18.02 - 17.03.2024
 29 dni / PCKL0218
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
25.02 - 24.03.2024
 29 dni / PCKL0225
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
03.03 - 31.03.2024
 29 dni / PCKL0303
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
10.03 - 07.04.2024
 29 dni / PCKL0310
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
17.03 - 14.04.2024
 29 dni / PCKL0317
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
24.03 - 21.04.2024
 29 dni / PCKL0324
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
31.03 - 28.04.2024
 29 dni / PCKL0331
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
07.04 - 05.05.2024
 29 dni / PCKL0407
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
14.04 - 12.05.2024
 29 dni / PCKL0414
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
21.04 - 19.05.2024
 29 dni / PCKL0421
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
28.04 - 26.05.2024
 29 dni / PCKL0428
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
05.05 - 02.06.2024
 29 dni / PCKL0505
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
12.05 - 09.06.2024
 29 dni / PCKL0512
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
19.05 - 16.06.2024
 29 dni / PCKL0519
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
26.05 - 23.06.2024
 29 dni / PCKL0526
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
02.06 - 30.06.2024
 29 dni / PCKL0602
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
09.06 - 07.07.2024
 29 dni / PCKL0609
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
16.06 - 14.07.2024
 29 dni / PCKL0616
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
23.06 - 21.07.2024
 29 dni / PCKL0623
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
30.06 - 28.07.2024
 29 dni / PCKL0630
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
07.07 - 04.08.2024
 29 dni / PCKL0707
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
14.07 - 11.08.2024
 29 dni / PCKL0714
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
21.07 - 18.08.2024
 29 dni / PCKL0721
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
28.07 - 25.08.2024
 29 dni / PCKL0728
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
04.08 - 01.09.2024
 29 dni / PCKL0804
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
11.08 - 08.09.2024
 29 dni / PCKL0811
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
18.08 - 15.09.2024
 29 dni / PCKL0818
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
25.08 - 22.09.2024
 29 dni / PCKL0825
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
01.09 - 29.09.2024
 29 dni / PCKL0901
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
08.09 - 06.10.2024
 29 dni / PCKL0908
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
15.09 - 13.10.2024
 29 dni / PCKL0915
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
22.09 - 20.10.2024
 29 dni / PCKL0922
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
29.09 - 27.10.2024
 29 dni / PCKL0929
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj
06.10 - 03.11.2024
 29 dni / PCKL1006
10919 zł   9399 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8999 zł
Rezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link