zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje

Stwarzamy najlepsze warunki merytoryczne i klimatyczne do efektywnej nauki języków!Kursy językowe za granicą to najefektywniejszy model nauki, który łączy zajęcia lekcyjne (z native speakerem) z wypoczynkiem w różnych krajach świata!

Rzuć się na głęboką wodę i wyjedź za ocean na kurs angielskiego prosto do Nowego Jorku! Obcuj z językiem w niepowtarzalnej atmosferze szkół językowych w Londynie, Hastings, Brighton czy Oxfordzie, a gwarantujemy, że nauka nabierze magicznej aury akademii Hogwards rodem z Harry’ego Pottera!


Kursy językowe zagraniczne gwarantują naukę w certyfikowanych szkołach np. certyfikat British Council z wykwalifikowaną kadrą nauczycielską.

Wakacyjne kursy językowe to także malownicze miejsca takie jak Cypr czy Malta, w których żar słoneczny i krystaliczna woda umilą Ci naukę języka.


Wybierz także zagraniczne kursy językowe z językiem francuskim, hiszpańskim, rosyjskim czy niemieckim z udziałem wykwalifikowanych lektorów!

Wypoczywaj w ojczyznach języków, których się uczysz, a po powrocie efekty będą natychmiast widoczne! Wakacyjne kursy językowe odbywają się na rożnych poziomach zaawansowania, dopasowanych do umiejętności uczestników. Szlifuj umiejętności językowe podczas wakacji do najpiękniejszych miejsc!


Obozy językowe w Polsce

Zainteresowała Cię oferta wyjazdów na zagraniczne obozy językoweale nie jesteś jeszcze przekonany do tej formuły nauki ?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę wakacyjnych obozów językowych w Polsce. W przepięknych, zielonych miejscach kraju, w fantastycznie wyposażonych ośrodkach, odbędą się obozy dla dzieci i młodzieży, obfitujące w masę atrakcji. Przede wszystkim – dzieci na pewno nie będą się nudzić, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Podstawą jest dobra zabawa, a przy tym wiele pasjonujących warsztatów oraz aktywności rekreacyjnych.

Szczególnie polecamy wyjazdy przygotowane przy współpracy z największą i najdłużej działającą w Polsce szkoły językowej empik school, gdzie profesjonalni lektorzy poprowadzą, wyjątkowe w swej formie i treści, zajęcia z angielskiego, ale nie tylko. Sprawdź obozy językowe z empik school.


Sprawdź naszą pełną ofertę zagranicznych kursów językowych


Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC