zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje

Bądź jak Gringo wśród dzikich plemion lub Blondynka śpiewająca w Ukajali
Jesteś otwarty na odmienne kultury a ciekawość świata nie daje Ci usiedzieć przy hotelowym basenie na wczasach all inclusive? Wyruszaj z nami na egzotyczne wyprawy do najbardziej odległych zakątków świata i poczuj się jak Tony Halik podczas eksploracji obu Ameryk! Przemierz 6 krajów Azji – od Tajlandii po Indonezję, poczuj atmosferę Dzikiego Zachodu w USA i Kanadzie, poznaj Państwo Środka wraz z duchową atmosferą Tybetu, pokonaj 6 krajów Afryki rozpoczynając od Suazi a kończąc na Botswanie, zmierz się z 3 Tygrysami Orientu: Chinami, Koreą Pd i Japonią – którego z nich uda Ci się okiełznać jako pierwszego?


Egzotyczne podróże pozwolą Ci stanąć oko w oko z bujną przyrodą, reliktami architektury i ludźmi odmiennych kultur. Specyfiki egzotycznym wyprawom dodają małe grupy oraz doświadczeni przewodnicy, którzy będą oprowadzać Cię po dziewiczych jak dotąd zakątkach kuli Ziemskiej. Egzotyczne wycieczki to konfrontacja z dziką przyrodą i lokalną specyfiką miejsc, podczas której zawsze pomocą będzie służył Ci polski pilot. Pokażemy Ci miejsca znajdujące się poza obszarami masowej turystyki, ale podróże egzotyczne organizowane przez nas z dużym rozmachem nie mogą ominąć popularnych szlaków i miejsc godnych uwagi.


Wycieczki egzotyczne gwarantują niecodzienne emocje, ale także bezpieczeństwo wynikające z prawie 60 – letniego doświadczenia w turystyce i wysokiej kompetencji przewodników. Penetracja Orientu, obu Ameryk czy Australii i Oceanii to propozycja dla ludzi poszukujących niesamowitych wrażeń i chcących przeżyć przygodę życia. Jesteś gotów zamienić hotel o wysokim standardzie na wędrówkę z plecakiem po fascynujących zakątkach dziewiczej przyrody?

Wybierz wakacje egzotyczne w kraju, który pociąga Cię najbardziej, a my zabierzemy Cię tam bez mrugnięcia okiem. Wyprawy egzotyczne czekają na Gringos, którzy chcą poznawać dzikie plemiona i podążać śladami Wojciecha Cejrowskiego.


Sprawdź ofertę wypraw egzotycznych


Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC