zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur
Obozy i kolonie

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Strona główna > Klub Urwisa

Kazimierz Dolny - KLUB URWISA - kolonie artystyczne

(wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria
2
Kazimierz Dolny:

- Kadrę stanowią: studenci, absolwenci, wykładowcy uczelni artystycznych,
- Zapewniamy sprzęt do realizacji zajęć tematycznych,
- Codzienne relacje filmowe oraz zdjęciowe na FB,
- Bogaty program rekreacyjny
- Spacery po malowniczym Kazimierzu i pobliskich wąwozach

Program

Kolonie artystyczne (7-11 lat)

Zapraszamy młode dusze artystyczne na kolonie do Kazimierza. Czekają na Was warsztaty artystyczne z wykorzystaniem m.in.: ołówka, węgla, tuszy czy pasteli oraz akwareli i akrylu. Na naszych zajęciach poznacie zagadnienia związane z kompozycją i perspektywą. Stworzycie nie jeden portret oraz obraz. W programie kolonii nie pomijamy również prac grupowych, które dostarczą naszym Urwisom mnóstwo zabawy oraz artystycznego doświadczenia. Nasze kolonie artystyczne będą składać się również z zajęć muzycznych. Zapoznamy się z instrumentami perkusyjnymi oraz "małymi gitarkami" czy ukulele. Podczas zajęć Urwisy będą się uczyć wzajemnego słuchania, grania do rytmu oraz ćwiczyć będą występowanie przed innymi. Zajęcia programowe będą odbywały się w wymiarze ok. 3h dziennie (podzielone na bloki). Zwieńczeniem turnusu będzie wernisaż prac powstałych podczas kolonii oraz koncert naszych młodych muzyków. Program zostanie wzbogacony zajęciami rekreacyjnymi oraz integracyjnymi. W programie kolonii między innymi: gry i zabawy rekreacyjne/sportowe, wycieczki, spacery, gry integracyjne, turniej gier planszowych, dyskoteki, ognisko, podchody i wiele innych. Zwieńczeniem turnusu będzie wernisaż prac powstałych podczas kolonii.

Program fakultatywny

- Rejs statkiem po Wiśle do Krowiej Wyspy – rezerwatu przyrody. Cena ok. 65 PLN.

- Wycieczka do Nałęczowa. Zwiedzanie pięknego zespołu pałacowo-parkowego Małachowskich, wraz z Muzeum Bolesława Prusa i kąpiel w basenie (Spa Nałęczów) lub - opcjonalnie - zabawa w kręgielni. Cena ok. 100 PLN.

- Wyjazd na basen miejski w Puławach. Cena ok. 40 PLN

Zakwaterowanie

7 noclegów. Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 7 noclegów. Gościniec Basia, położony w cichej okolicy w dzielnicy Czerniawy. Kameralny obiekt posiada duży, zielony teren, wiatę ogniskową, boisko do siatkówki plażowej, mini-basen, pokoje 2-,3-,4-,5- osobowe z łazienkami, niektóre pokoje mają balkony. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Transport: dojazd własny. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Cena nie obejmuje: programu fakultatywnego. Program specjalistyczny kolonii będzie realizowany w wymiarze ok. 3 godzin dziennie i będzie dostosowany do wieku i umiejętności uczestników. Zalecamy zabranie stroju kąpielowego oraz stroju i obuwia odpowiedniego do zajęć przewidzianych w programie kolonii, legitymację szkolną, plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę oraz ciepły sweter lub polar, a także czapkę z daszkiem i krem ochronny z filtrem UV.

Wycieczki fakultatywne realizowane będą przy minimalnej ilości chętnych - 10 uczestników. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wycieczek fakultatywnych wynikających z podwyżek narzuconych nam przez obiekty, które będziemy odwiedzać.

Zapewniamy sprzęt niezbędnych do realizacji programu kolonii (w tym materiały artystyczne oraz instrumenty muzyczne)

Telefony komórkowe podczas naszych kolonii znajdują się w depozycie u kierownika wyjazdu. Dzieci mają możliwość z skorzystania z nich przez godzinę w ciągu dnia, pomiędzy zajęciami.

Telefon kierownika wyjazdu jest dostępny dla rodziców przez 24h/doba.

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: programu fakultatywnego.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Kazimierz Dolny - KLUB URWISA - kolonie artystyczne   (skrót: KAZIMIERZ DOLNY KLUB URWISA KOLONIE ARTYSTYCZNE 2024 PAX FB)

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link