zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00, sb godz.10:00-14:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur
Obozy i kolonie

Obozy Dziwnówek
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Strona główna > Obozy młodzieżowe

Dziwnówek - kolonia przygodowa - Agenci i Agentki

(wiek 7-12)
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria
Dziwnówek - kolonia przygodowa - Agenci i Agentki
- nadmorska miejscowość, położona na Mierzei Dziwnowskiej oddzielającej Morze Bałtyckie od Zalewu Kamieńskiego.

- zakwaterowanie w ośrodku "Złota Rybka", 150m od nadmorskiej plaży, do dyspozycji: dwukondygnacyjne pawilony hotelowe, jadalnia, sala dyskotekowa, sala gier i zabaw, tenis stołowy, bilard, boiska do gry w bule i siatkówkę, plac zabaw, 4 drewniane wiaty i miejsce na ognisko.

- program wspólny dla wszystkich obozów: wieczór filmowy z popcornem, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratowników wodnych, piknik pod gołym niebem.

- I pomoc: zabawowe szkolenie z udzielania I pomocy przedmedycznej, symulacja akcji ratunkowej, teleturniej sprawdzający posiadaną przez uczestników wiedzę dotyczącą udzielania pomocy oraz zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach.

Program

Kolonia przygodowa „Agenci i Agentki”
(7-12 lat)

Zajęcia integracyjne: wymagające bystrości umysłu, sprawności fizycznej i kreatywności, zajęcia zespalające grupę, umożliwiające nawiązanie więzi między uczestnikami i ułatwiające ich późniejszą współpracę; zabawy ruchowe.

Zajęcia sprawdzające sprawność fizyczną: wyścigi w workach, rywalizacja w „Spodniach Clowna”, nauka chodzenia na szczudłach, tor przeszkód do pokonania w nartach wieloosobowych, trickline - chodzenie po taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów na ziemią, wyścigi rzędów, baloniada.

Zajęcia sprawdzające sprawność umysłu: zadania do wykonania przy użyciu „Chusty Klanzy” oraz okrągłego stołu zawieszonego na linach, "Mega Bierki", "Mega Domino", przelewanie wody przez dziurawe rury.

Szyfry i kody: nauka szyfrowanie i rozszyfrowywania informacji i zagadek.

Warsztaty stworzenia postaci: zajęcia, które pomogą wykreować/stworzyć własną postać, stylizację oraz rekwizyty zgodnie z motywem przewodnim obozu, maskowanie.

Elementy terenoznawstwa: nauka czytania mapy, rysowania planów i szkiców terenu, odnajdywania północnego kierunku, rozpalania ognia.

Poszukiwania: ukrytych wskazówek zawierających informacje niezbędne do wykonania kolejnych zadań za pomocą elektronicznego wykrywacza metalu.

Trening strzelecki: przy pomocy pistoletów i karabinów na wodę. Trening militarny: musztra, rzut granatem do celu i na odległość, wykonywanie zadań w terenie zagrożonym atakiem chemicznym, maskowanie, budowa prowizorycznego schronienia i jego zamaskowanie.

Trening wodny: budowa jednostki pływającej, która musi utrzymać się na wodzie.

Ozdabianie: pamiątkowych czapek obozowych oraz ramki na zdjęcie znad morza.

Wieczór planszówek: rozwiązywanie zagadek i rebusów podczas gier planszowych („Agent”, „Sherlook”, „Zgadnij kto to”, „Wyprawa po skarb”, „5 sekund”).

Piesza wycieczka: brzegiem morza połączona z poszukiwaniem ukrytych wskazówek potrzebnych do wykonania misji agenta.

Zaawansowane gry terenowe: z fabułą i licznymi zagadkami.

Ognisko: z pieczeniem kiełbasek, nauką rozpalania ognia różnymi metodami, poznaniem rodzajów stosów ogniskowych oraz ich zastosowania: piramida, pogoda, tratwa, studnia, gwiazda.

Wieczorny biwak: połączony z rozwiązywaniem logicznych zagadek.

Test Agenta: sprawnościowy tor przeszkód-selekcja przyszłych agentów, gra podczas której sprawdzone zostaną nabyte podczas obozu umiejętności.

Przez cały czas trwać będzie punktowany konkurs, którego zwycięzca otrzyma tytuł i odznakę „Super Agenta”.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym „Złota Rybka” w pokojach 2-, 3-, 4- i 5-osobowych z łazienkami, TV i chłodziarkami.

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Zapewniamy uczestnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka. Wyjazd dziecka wymagającego specjalnej diety, innej niż wymienione poniżej, możliwy jest tylko po uzyskaniu zgody organizatora, najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem turnusu. Dostępna dieta wegetariańska (dieta dodatkowo płatne).

Transport: autokar z klimatyzacją

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.

Opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej.

Nagrody i pamiątki. Realizacja programu

Informacje praktyczne

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

Kadrę stanowić będą pedagodzy, ratownicy wodni, instruktorzy poszczególnych form rekreacji. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 PLN na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

Zabierz ze sobą: mały plecak, śpiwór, karimatę, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, buty turystyczne, latarkę z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, spray przeciwko komarom, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy, ręcznik łazienkowy i kąpielowy; mile widziane: instrumenty muzyczne.

Uczestnicy będą mogli korzystać z telefonów komórkowych tylko w wyznaczonych godzinach, w
pozostałych będą one zdeponowane u wychowawców.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 20.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 05.30. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.00, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.

Informacje o cenie

Podana cena imprezy zawiera obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.
Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce,wyszczególnionych w planie podróży.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Dziwnówek - kolonia przygodowa - Agenci i Agentki   (skrót: DZIWNOWEK MALI AGENCI 2024 PAX FB)
24.06 - 04.07.2024
 11 dni / ŁPMD0624
Sprzedaż zakończonaPlan podróży
05.07 - 15.07.2024
 11 dni / ŁPMD0705
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj
16.07 - 26.07.2024
 11 dni / ŁPMD0716
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj
27.07 - 06.08.2024
 11 dni / ŁPMD0727
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj
07.08 - 17.08.2024
 11 dni / ŁPMD0807
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link