zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur
Obozy i kolonie

Obozy Dziwnówek
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Strona główna > Obozy młodzieżowe

Dziwnówek - kolonia przygodowa - Piraci i Syrenki

(wiek 7-12)
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria
Dziwnówek - kolonia przygodowa - Piraci i Syrenki
- nadmorska miejscowość, położona na Mierzei Dziwnowskiej oddzielającej Morze Bałtyckie od Zalewu Kamieńskiego.

- zakwaterowanie w ośrodku "Złota Rybka", 150m od nadmorskiej plaży, do dyspozycji: dwukondygnacyjne pawilony hotelowe, jadalnia, sala dyskotekowa, sala gier i zabaw, tenis stołowy, bilard, boiska do gry w bule i siatkówkę, plac zabaw, 4 drewniane wiaty i miejsce na ognisko.

- program wspólny dla wszystkich obozów: wieczór filmowy z popcornem, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratowników wodnych, piknik pod gołym niebem.

- I pomoc: zabawowe szkolenie z udzielania I pomocy przedmedycznej, symulacja akcji ratunkowej, teleturniej sprawdzający posiadaną przez uczestników wiedzę dotyczącą udzielania pomocy oraz zachowania się w niebezpiecznych sytuacjach.

Program

Kolonia przygodowa – Piraci i Syrenki
(7-12 lat)

Zajęcia integracyjne: zapoznanie się uczestników, wprowadzenie dobrego klimatu, nawiązanie więzi między uczestnikami i kadrą obozową; podczas zajęć trzeba wykazać się bystrością umysłu, sprawnością fizyczną i kreatywnością.

Szalone zajęcia sprawnościowe: zabawy w workach i trzyosobowych spodniach, chodzenie na szczudłach i nartach wieloosobowych, zabawy z „Chustą Klanzy” na plaży i w morzu, trickline- chodzenie po taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów na ziemią.

Wodna olimpiada: ćwiczenia gimnastyczne na plaży, turnieje piłki wodnej, wyścigi rzędów, przelewanie wody przez dziurawe rury.

Warsztaty stworzenia postaci: zajęcia, które pomogą wykreować/stworzyć własną postać, stylizację i rekwizyty zgodnie z motywem przewodnim obozu, malowanie twarzy, robienie tatuaży.

Podstawy orienteringu: czytanie mapy, odnajdywanie północnego kierunku, wędrówki na orientację, gry terenowe, sygnalizacja i komunikowanie się w terenie.

Turnieje sportowe: bule, siatkówka, kometka, zajęcia gimnastyczne na plaży, zabawy ruchowe.

„Poszukiwanie skarbu Neptuna”: gra terenowo-fabularna tocząca się w ośrodku, lesie i na plaży, (rozgrywająca się przez cały czas trwania obozu) - rozszyfrowywanie wiadomości i wskazówek, wykonywanie zadań w celu odnalezienia skarbu.

Zakręcone alarmy: nikt nie wie, kiedy i co go czeka.

Ozdabianie: pamiątkowych czapek obozowych oraz ramki na zdjęcie znad morza.

Gry fabularne: toczące się przez cały czas trwania obozu.

Ognisko: z pieczeniem kiełbasek i śpiewaniem pirackich szantów.

Wieczorny biwak: połączony z oglądaniem spadających gwiazd.

Holy Day (karnawał kolorów): obrzucanie się bezpiecznymi, kolorowymi proszkami zakończone sesją zdjęciową.

Grupa PIRACI:
- Piesza wycieczka: brzegiem morza połączona z oglądaniem zachodu słońca i nauką posługiwania się busolą pirata.
- Poszukiwania skarbu: przy pomocy elektronicznego wykrywacza metalu.
- Trening strzelecki: przy pomocy pistoletów i karabinów na wodę.
- Trening wodny: budowa małego stateczku, którego zadaniem będzie utrzymać się na wodzie oraz stworzenie pirackiego żagla, który umożliwi mu popłynięcie; przeprawy na dętkach, bitwa morska balonami napełnionymi wodą w okopach.

Grupa SYRENKI:
- Piesza wycieczka: brzegiem morza połączona z sesją fotograficzną.
- Zajęcia artystyczne: Kumihimo: nauka robienia bransoletek z tasiemek przy użyciu specjalnych dysków; malowanie lnianych toreb przy pomocy profesjonalnych farb malarskich; budowa styropianowej kuli przy pomocy zebranych nad morzem muszelek; tworzenie diademu syrenki z koralików, perełek i muszelek; wykonanie własnego breloka do kluczy.
- Dzień latawców: projektowanie, wykonywanie oraz puszczanie latawców na plaży przy zachodzie słońca.
- Wodne szaleństwo: wodna siatkówka, zabawy z „Chustą Klany” w morzu, zabawy w pianie na gigantycznych plandekach, aerobik w wodzie pod opieką ratowników wodnych.
- Malowanie: na foliach stretch.

Przez cały czas trwać będzie punktowany konkurs, którego zwycięzca wśród Syrenek otrzyma tytuł i diadem „Księżniczki”, a wśród Piratów tytuł i busolę „Kapitana”.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym „Złota Rybka” w pokojach 2-, 3-, 4- i 5-osobowych z łazienkami, TV i chłodziarkami.

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki) w stołówce ośrodka. Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany do stolika. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Zapewniamy uczestnikom stały dostęp do wody pitnej na terenie ośrodka. Wyjazd dziecka wymagającego specjalnej diety, innej niż wymienione poniżej, możliwy jest tylko po uzyskaniu zgody organizatora, najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem turnusu. Dostępna dieta wegetariańska (dieta dodatkowo płatne).

Transport: autokar z klimatyzacją

Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.

Opieka kadry pedagogicznej i instruktorskiej.

Nagrody i pamiątki. Realizacja programu

Informacje praktyczne

Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny większości uczestników program może ulec zmianie.

Kadrę stanowić będą pedagodzy, ratownicy wodni, instruktorzy poszczególnych form rekreacji. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.

Od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 50 PLN na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

Zabierz ze sobą: mały plecak, śpiwór, karimatę, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, buty turystyczne, latarkę z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, spray przeciwko komarom, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy, ręcznik łazienkowy i kąpielowy; mile widziane: instrumenty muzyczne.

Uczestnicy będą mogli korzystać z telefonów komórkowych tylko w wyznaczonych godzinach, w
pozostałych będą one zdeponowane u wychowawców.

Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 20.00. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 05.30. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 18.00, wyjazd nie później niż o godz. 08.00.

Informacje o cenie

Podana cena imprezy zawiera obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.
Cena nie obejmuje: dopłaty za transport z miast w Polsce,wyszczególnionych w planie podróży.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Dziwnówek - kolonia przygodowa - Piraci i Syrenki   (skrót: DZIWNOWEK MALI PIRACI 2024 PAX FB)
24.06 - 04.07.2024
 11 dni / ŁPMD0624
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj
05.07 - 15.07.2024
 11 dni / ŁPMD0705
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj
16.07 - 26.07.2024
 11 dni / ŁPMD0716
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj
27.07 - 06.08.2024
 11 dni / ŁPMD0727
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj
07.08 - 17.08.2024
 11 dni / ŁPMD0807
3599 zł   3099 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3099 zł
Plan podróżyRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link