zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur
Obozy i kolonie

Obozy Lizbona
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Strona główna > Obozy młodzieżowe

Portugalia - Lizbona - obóz rekreacyjny wylot Warszawa

(wiek 10-18)
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria
1
-połączenie zajęć rekreacyjnych ze zwiedzaniem
-konkursy z nagrodami
-pamiątkowy film poobozowy
-codzienne relacje na social mediach

Program

Obóz rekreacyjny (10-18 lat)

NOWOŚĆ W OFERCIE !

Na naszym obozie nie zabraknie niczego, z czego powinien składać się udany wyjazd rekreacyjny. Będziemy między innymi: spędzać aktywnie czas na wybranych plażach Lizbony i w jej okolicach, zaproponujemy Wam gry miejskie, zabawy i konkursy sportowe z nagrodami. Podzieleni na grupy stworzycie krótki film obozowy, poznacie ciekawe dyscypliny sportowe – mniej popularne w Polsce. Oprócz tego będziemy zwiedzać atrakcje turystyczne, z których słynie przepiękne miasto jakim jest Lizbona – symbol miasta - Torre de Belem, przejażdżka zabytkowym tramwajem linii 28, zabytkowa winda Elevador de Santa Justa, posąg Cristo Rei, czy Pałac Palacio Nacional da Ajuda to tylko nieliczne atrakcje, które będziecie mieli okazje zobaczyć na naszym obozie w Portugalii.Przykładowy program obozu:

1 Dzień: kolacja, spotkanie organizacyjne z wychowawcami, podział na grupy wiekowe, zapoznanie się z programem i regulaminami obozu, wieczorny spacer po Lizbonie.

2 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia das Maç?s. Podczas pobytu na niej: zajęcia sportowo-rekreacyjne: siatkówka plażowa, ABC nurkowania, bule; po południu: przejażdżka zabytkowym tramwajem linii 28; wieczorem dla chętnych wyjście na dyskotekę.

3 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia Guincho. Podczas pobytu na niej: zajęcia sportowo-rekreacyjne: plażowa piłka nożna, frisbee,; po południu: gra miejska w podgrupach; wieczorem: dla chętnych trening funkcjonalny, wspólny zachód słońca na plaży.

4 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia da Rainha w Cascais. Podczas pobytu na niej: ABC futbolu amerykańskiego, kontynuacja ABC nurkowania oraz gry planszowe; po południu: spacer i zwiedzanie m.in.: symbolu miasta Torre de Belem (budowla militarna z XVI wieku); wieczorem dla chętnych wyjście na dyskotekę.

5 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia das Maç?s. Podczas pobytu na niej: igrzyska sportowe z nagrodami; po południu: zwiedzanie zabytkowej windy Elevador de Santa Justa oraz posągu Cristo Rei; wieczorem: dla chętnych spacer po Lizbonie połączony z zakupami.

6 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia Guincho. Podczas pobytu na niej: zajęcia sportowo-rekreacyjne do wyboru. Będziecie mogli grać, uprawiać dyscypliny sportowe, które poznaliście już na naszym obozie, a może coś więcej ;) ; po południu: zwiedzanie Palacio Nacional de Ajuda; wieczorem dla chętnych wyjście na pożegnalną dyskotekę.

7 Dzień: po śniadaniu przejazd komunikacją miejską na plażę Praia da Rainha w Cascais. Podczas pobytu na plaży m.in. pożegnalna sesja zdjęciowa za pomocą aparatu INSTAX; po południu: grupowy konkurs na najlepszy film obozowy; wieczorem: spacer po Lizbonie, spotkanie organizacyjne, podsumowanie obozu, przedstawienie planu na dzień wyjazdu

8 Dzień: po śniadaniu i porannych zakupach wyjazd na lotnisko w Lizbonie.

Dla chętnych program zostanie wzbogacony ofertą wycieczek i aktywności fakultatywnych.

Program fakultatywny

- wycieczka do Oceanarium - ok. 30 EUR,

- interaktywna Galeria Immersivus - jedna z dostępnych wystaw - ok. 10 EUR,

- wycieczka na wyspę Barlengas (wędrówki i zwiedzanie jaskiń) - ok. 40 EUR

- wycieczka do Castelo de Sao Jorge (najbardziej znany zamek lisboński) - ok. 15 EUR

- pojedyncze wyjście do jednej z licznych dyskotek - ok. 10 EUR (dla osób powyżej 16 roku życia)

Zakwaterowanie7 noclegów w Hostelu Hub Lisbon Patio. Znajduje się tu między innymi taras, wspólny salon, bezpłatne WiFI. Pokoje wieloosobowe do maksymalnie 8 osób w pokoju.

Świadczenia

Zakwaterowanie:7 noclegów w Hostelu Hub Lisbon Patio. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu + obiadokolacje w hostelu. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przylotu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: samoloty rejsowe na trasie Warszawa - Lizbona (z przesiadką w Amsterdamie). Obsługujące nas linie lotnicze - KLM. Zbiórka 2,5 h przez planowanym odlotem. Miejsce zbiórki: przed wejściem na terminal „Odloty”, przy sektorze E. Uwaga: godziny przelotów mogę ulec zmianie. Z lotniska do hotelu i z powrotem przejazd przejazd komunikacją miejską - ok. 7 km = 30 minut. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TUS.A.: koszty leczenia (KL) - suma ubezpieczenia - 60.000 EUR (w tym choroby przewlekłe)następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) - suma ubezpieczenia- 15.000 PLN;bagaż podróżny - suma ubezpieczenia - 1.000 PLN (w tym sprzęt sportowy); klauzula ubezpieczenia wyjazdów zorganizowanych dzieci i młodzieży - 1.000 EUR. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy (20 PLN) - w cenie wyjazdu. Opieka pedagogiczna, zajęciaprogramowe, organizacja programu fakultatywnego.

Informacje praktyczne

Sugerowane kieszonkowe: ok. 100 EUR + pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. Zalecamy zabranie ze sobą obuwia na plażę i na dłuższe spacery. W dni, kiedy realizowane są wycieczki fakultatywne, program obozu może ulec zmianie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany cen wycieczek fakultatywnych organizowanych przez miejscowych operatorów. Wycieczki fakultatywnne realizowane przy miniumum 10 zapisanych osobach. Konieczny ważny paszport i/lub dowód osobisty. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej płatnej na miejscu - 16 EUR/turnus/os

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: napojów do obiadu i kolacji, programu fakultatywnego, opłaty klimatycznej - 16 EUR/turnus/os., depozytu zwrotnego pobieranego pierwszego dnia wyjazdu - 10 EUR oraz dodatkowych ubezpieczeń (rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty). Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:
• ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej (rezygnacji oraz przerwania) - 4,4% ceny imprezy
• ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej z chorobami przewlekłymi (rezygnacji oraz przerwania) - 6,4% ceny imprezy
Ogólne warunki ubezpieczenia: https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Portugalia - Lizbona - obóz rekreacyjny wylot Warszawa   (skrót: LIZBONA REKREACJA 2024 SAMOLOT WYLOT WARSZAWA PAX HB)
08.07 - 15.07.2024
 8 dni / PPOL0708
5899 zł   5599 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5449 zł
Rezerwuj
15.07 - 22.07.2024
 8 dni / PPOL0715
Sprzedaż zakończona

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link