zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00
TikTok Almatur
Instagram Almatur
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGITYMACJE ISIC
Tło strony almatur
Czego szukasz?
Obozy, kolonie
Wycieczki, wczasy, egzotyka, obozy studenckie
Kursy językowe
Szukaj kontekstowo
Tło strony almatur
Obozy i kolonie

Obozy Lizbona
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
Strona główna > Obozy młodzieżowe

Portugalia - Lizbona - obóz surfingowy

(wiek )
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria
1
-jedyny obóz w ofercie Almaturu dedykowany dla surferów
-połączenie zajęć rekreacyjnych ze zwiedzaniem
-konkursy z nagrodami
-pamiątkowy film poobozowy
-codzienne relacje na social mediach

Program

Obóz surfingowy (12-18 lat)

NOWOŚĆ W OFERCIE !

Lizbona i okoliczne plaże uważane są za mekkę europejskiego surfingu. Właśnie dlatego chcemy zaprosić Cię na pierwszy i jedyny obóz surfingowy w ofercie naszego biura. Oprócz wspaniałego czasu zapewniamy Wam obóz, na którym wykonacie „pierwsze kroki” – nauczycie się surfować, ale również będziecie mieli okazje spróbować innych sportów wodnych, np. pływania na deskach SUP. Zajęcia surfingowego będą trwały ok. 3h dziennie. Będą one odbywać się pod okiem polskiego wychowawcy oraz angielskojęzycznego instruktora. Na naszym obozie zapewniamy niezbędny do przeprowadzenia zajęć sprzęt oraz środki bezpieczeństwa. Oprócz zajęć „na wodzie”, dopełnienie programu stanowić będą wspólne zajęcia z grupami rekreacyjnymi.

ZakwaterowanieZakwaterowanie: 7 noclegów w Hostelu Hub Lisbon Patio. Znajduje się tu między innymi taras, wspólny salon, bezpłatne WiFI. Pokoje wieloosobowe do maksymalnie 8 osób w pokoju.

Świadczenia

Zakwaterowanie: Zakwaterowanie: 7 noclegów w Hostelu Hub Lisbon Patio. Znajduje się tu między innymi taras, wspólny salon, bezpłatne WiFI. Pokoje wieloosobowe do maksymalnie 8 osób w pokoju. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu + obiadokolacje w hostelu. Pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przylotu. Ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: samoloty rejsowe na trasie Warszawa - Lizbona (z przesiadką w Amsterdamie). Obsługujące nas linie lotnicze - KLM. Zbiórka 2,5 h przez planowanym odlotem. Rozkłady lotów sa dostępne na www.almatur.pl. Miejsce zbiórki: przed wejściem na terminal „Odloty”, przy sektorze E. Uwaga: godziny przelotów mogę ulec zmianie. Z lotniska do hotelu i z powrotem przejazd przejazd komunikacją miejską - ok. 7 km = 30 minut. Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TUS.A.: koszty leczenia (KL) - suma ubezpieczenia - 60.000 EUR (w tym choroby przewlekłe)następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) - suma ubezpieczenia- 15.000 PLN;bagaż podróżny - suma ubezpieczenia - 1.000 PLN (w tym sprzęt sportowy); klauzula ubezpieczenia wyjazdów zorganizowanych dzieci i młodzieży - 1.000 EUR. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy (20 PLN) - w cenie wyjazdu. Opieka pedagogiczna, zajęciaprogramowe, organizacja programu fakultatywnego.

Informacje praktyczne

Sugerowane kieszonkowe: ok. 100 EUR + pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z filtrem UV. Zalecamy zabranie ze sobą obuwia na plażę i na dłuższe spacery. Osoby, które lecą na obóz surfingowy – jeżeli posiadają – prosimy o zabranie pianek do zajęć w wodzie. W dni, kiedy realizowane są wycieczki fakultatywne, program obozu może ulec zmianie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zajęcia programowe oraz uzupełniające mogą ulec modyfikacji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany cen wycieczek fakultatywnych organizowanych przez miejscowych operatorów. Konieczny ważny paszport i/lub dowód osobisty. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej płatnej na miejscu - 16 EUR/turnus/os

Informacje o cenie

Cena nie obejmuje: napojów do obiadu i kolacji, programu fakultatywnego, opłaty klimatycznej - 16 EUR/turnus/os., depozytu zwrotnego pobieranego pierwszego dnia wyjazdu - 10 EUR oraz dodatkowych ubezpieczeń. Szczegółowych informacji udzieli kierownik obozu. Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.

Rekomendujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia - ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej

Stawki za dodatkowe ubezpieczenie:

- wariant podstawowy (rezygnacja + przerwania) - 3,3 % ceny imprezy

- wariant podstawowy + choroby przewlekłe (rezygnacja + przerwania) - 4,8 % ceny imprezy

Ogólne warunki ubezpieczenia. https://www.almatur.pl/public/owu/owu_si_kit.pdf
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Portugalia - Lizbona - obóz surfingowy   (skrót: LIZBONA SURFINGOWY 2024 SAMOLOT PAX HB)
08.07 - 15.07.2024
 8 dni / PPOL0708
Sprzedaż zakończona
15.07 - 22.07.2024
 8 dni / PPOL0715
Sprzedaż zakończona

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2024
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2024
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link