Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Obozy i kolonie

Obozy Złote Piaski
Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Bułgaria - Złote Piaski - Party Time - obóz rekreacyjny - wylot z Warszawy (wiek 14-19)
» sprawdź podobne oferty

Informacje layout
Galeria

» przejdź do galerii
Złote Piaski - to słoneczny i gwarny bułgarski kurort, w którym życie tętni intensywnie dzień i noc. Sprawdź sam jak fantastycznie można tu spędzić wakacje:
- słońce, morze, gorący, złoty piasek, blisko 4 kilometrowa plaża,
- kąpiele morskie i słoneczne, wypoczynek na plaży i przy hotelowym basenie,
- wyjścia do najmodniejszych klubów kurortu,
- zabawa ze świetnymi DJ-ami,
- wakacyjny wypoczynek.

Program
Party Time - obóz rekreacyjny (14-19 lat)

Poznaj imprezowy klimat Złotych Piasków! Czas na szaleństwo w najlepszych dyskotekach kurortu, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających imprezowiczów. Oprócz clubów i imprezowania czeka na Was wiele atrakcji, animacji i wyzwań. Zaprosimy Was do zabawy w speed dating, kalambury, karaoke, Twoja twarz brzmi znajomo. Nie zabraknie Festiwalu kolorów, ZUMBY oraz Pool party przy najnowszych muzycznych hitach oraz flash moba w centrum miasta. Pogracie w siatkówkę, badmintona, porzucacie frisbee, powyginacie ciało grając w twistera i pościgacie się na materacach na basenie. Będzie się działo, ale będzie też czas na prawdziwy, wakacyjny relaks - szeroka plaża, gorący piasek, morskie fale, wschody i zachody słońca, błękit nieba czekają. Plażowanie, kąpiele morskie, wypoczynek nad hotelowym basenem doda Wam energii. Jeśli to dla Was mało to czekamy na Wasze sugestie i pomysły, aby te wakacje były dla Was niezapomniane.

Przykładowy program obozu:
1 dzień:
Zbiórka na lotnisku, przelot do Warny, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Zapoznanie się uczestników z zasadami obozu, zapisy na wycieczki fakultatywne. Kolacja i wieczorne spotkanie z miastem.
2 dzień:
Śniadanie, chillowanie na plaży. Obiad i sjesta. Wyścigi na materacach, speed dating. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
3 dzień:
Śniadanie, leniuchowanie na plaży lub przy basenie. Fakultatywnie całodniowa wycieczka do Nesebaru- zabytkowego miasteczka, perełki bałkańskiej architektury wpisanej na Listę UNESCO. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
4 dzień:
Śniadanie, dla chętnych turnieje sportowe lub relaks nad hotelowym basenem. Obiad i sjesta. Gra terenowa lub fakultatywnie wycieczka do Warny i Delfinarium. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
5 dzień:
Śniadanie. Opalanie i relaks przy hotelowym basenie. Obiad i sjesta. Popołudniowe Hawaii Party na plaży. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
6 dzień:
O wschodzie słońca festiwal kolorów. Śniadanie. Zumba i aqua aerobic na basenie. Obiad i sjesta. Dla chętnych spacer nadmorską promenadą do portu i do parku krajobrazowego z kameralnym monastyrem Aladża. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
7 dzień:
Śniadanie. Chillout na plaży lub fakultatywnie rejs statkiem po Morzu Czarnym podczas, którego będą odbywać się zabawy, animacje, a dla odważnych - skoki do wody. Kolacja i nocne wyjście na miasto lub dyskotekę.
8 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
Program fakultatywny
Jeep Safari – wycieczka dżipami po bułgarskich górach i wioskach. Będzie świetna zabawa w bułgarskich rytmach. Cena ok. 30 EUR.
Clubbing w Złotych Piaskach – wakacyjne imprezowanie w najlepszych klubach kurortu np. Arrogance Club, PR Club. Różnorodna muzyka, świetni DJ-e, koncerty, występy. Cena ok. 8-20 EUR/ w zależności od ilości wejść.
Warna i Delfinarium: półdniowa wycieczka do letniej stolicy kraju. Zobaczymy: port, starówkę, park nadmorski, centra handlowe i show w Delfinarium. Cena ok. 30 EUR.
Rejs po Morzu Czarnym: kąpiele morskie i słoneczne, a do tego piękne krajobrazy. Lunch na pokładzie statku. Cena ok. 30 EUR.
Nesebar: całodniowa wycieczka do zabytkowego miasteczka, perełki bałkańskiej architektury. Zwiedzanie miasta (wpisanego na listę UNESCO) z przewodnikiem, czas na zakupy na kolorowych straganach. Cena ok. 33 EUR.
Zakwaterowanie
Hotel Zdravets ****, położony w centrum kurortu, ok. 250 m od piaszczystej plaży i promenady spacerowej. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, market, pizzeria, dyskoteki. Zakwaterowanie w przestronnych, klimatyzowanych, 3-6 os.pokojach z łazienkami, TV-SAT i mini-barem. Do dyspozycji uczestników: recepcja, lobby z Wi-Fi, restauracja, basen odkryty z leżakami i parasolami, bar przy basenie, boisko do siatkówki, mini market, stół do ping-ponga, stół do biliarda.
Świadczenia
Zakwaterowanie: 7 noclegów.
Wyżywienie: all Inclusive w formie bufetu (kuchnia bułgarska) - śniadanie, obiad i kolacja. W ciągu dnia przekąski, napoje dostępne przez cały dzień w barze przy basenie (woda, napoje).
Transport: samolot na trasie Warszawa lotnisko Chopina – Warna – Warszawa lotnisko Chopina.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NN W - 15.000 PLN , BP - 1000 PLN.
Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy - 26 zł.
Opieka pedagogiczna, opieka ratownika wodnego. Realizacja programu.
Informacje praktyczne
Zalecane kieszonkowe ok. 150 EUR + plus kwota na wybrane imprezy fakultatywne. Wyjścia do klubów/dyskotek dla uczestników od 16 roku życia – pod opieką kadry. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 09.00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie w pierwszym dniu przyjazdu i po wykwaterowaniu w ostatnim dniu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów miejscu. Do przekroczenia granic niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty. Walutą w Bułgarii jest lew bułgarski. 1 EUR = ok. 2 lewa. Czas w Bułgarii: czas polski + 1 godz. Rozkład lotu może ulec zmianie. Ostateczne potwierdzenie godzin lotu zostanie wysłane na adres e-mail podany w rezerwacji na ok. 5 dni przed obozem.
Informacje o cenie
Cena podstawowa nie zawiera:
- opłaty klimatyczno-administracyjnej 20 EUR,
- kaucji w wysokości 20 EUR, która zwracana jest w dniu wylotu, o ile nie zostały wyrządzone szkody w hotelu,
- programu fakultatywnego, wstępów do dyskotek i innych kosztów nie ujętych w ofercie,
- posiłków i napojów podczas przelotu,
- dopłat do nadbagażu,
- dodatkowych ubezpieczeń.
Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z podróży oraz ubezpieczenia kosztów przerwania imprezy turystycznej, które w określonych w warunkach ubezpieczenia sytuacjach, umożliwią odzyskanie części lub całości wniesionej kwoty.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Bułgaria - Złote Piaski - Party Time - obóz rekreacyjny - wylot z Warszawy   (skrót: BULGARIA ZLOTE PIASKI PARTY TIME WYLOT WARSZAWA 2023 PAX ALL)
27.06 - 04.07.2023
 8 dni / KBOW0627
4025 zł   3499 zł Last minute
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3599 zł
Rezerwuj
04.07 - 11.07.2023
 8 dni / KBOW0704
4025 zł   3699 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3499 zł
Rezerwuj
11.07 - 18.07.2023
 8 dni / KBOW0711
4025 zł   3799 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3599 zł
Rezerwuj
18.07 - 25.07.2023
 8 dni / KBOW0718
4025 zł   3699 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3499 zł
Rezerwuj
25.07 - 01.08.2023
 8 dni / KBOW0725
4025 zł   3599 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3499 zł
Rezerwuj
01.08 - 08.08.2023
 8 dni / KBOW0801
4025 zł   3699 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3399 zł
Rezerwuj
08.08 - 15.08.2023
 8 dni / KBOW0808
4025 zł   3799 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3499 zł
Rezerwuj
15.08 - 22.08.2023
 8 dni / KBOW0815
4025 zł   3699 zł Promocja
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3499 zł
Rezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link