Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA ZIELONE SZKOŁY ZIMA LEGIT. ISIC ZASADY PODRÓŻOWANIA
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Rodzaj: Kategoria: Kraj: Termin od: do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Ważne informacje
« wróć do listy imprez
Informacje layout
Galeria
Sapporo - stolica Hokkaido - Zabytkowe Otaru - Park Narodowy Shikotsu Toya - Hakodate - miasto samurajów - Przejazd shinkansenem - Zamek w Sendai - Matsushima - rejs po zatoce - Nikko - religijne serce Japonii - Tokio - stare i nowe

Program
1 dzień:
Zbiórka na lotnisku Chopina w Warszawie dwie godziny przed odlotem. Spotkanie z pilotem. Wylot z przesiadkami do Sapporo w Japonii.
2 dzień:
Przylot do Sapporo - gospodarza Igrzysk Olimpijskich w 1972 roku i największego miasta na najbardziej na północ wysuniętej dużej japońskiej wyspie – Hokkaido. Wyspa charakteryzuje się chłodniejszym klimatem niż pozostałe, przyciąga zaś zarówno Japończyków jak i obcokrajowców zauroczonych jej krajobrazami i dziką przyrodą. Zwiedzanie miasta i pierwszy kontakt z japońską rzeczywistością. Zobaczymy wieżę zegarową, promenadę Odori Koen z ogrodem Odori, gdzie zimą odbywa się słynny festiwal śniegu, a latem Letni Festiwal Sapporo. Zobaczymy też świątynię Hokkaiji. Nocleg w Sapporo.
3 dzień:
Odwiedzimy ogród botaniczny z muzeum Ajnów. Ajnowie to tajemnicza i dziś już wymierająca mniejszość etniczna, która przybyła na Hokkaido na długo przed obecnymi Japończykami, od których różni się znacznie pod względem wyglądu, np. większość z nich ma jasne oczy. Największym badaczem Ajnów był powszechnie znany w Japonii Bronisław Piłsudski, brat Józefa Piłsudskiego. Odwiedzimy tereny olimpijskie ze skocznią narciarską, ważnym obiektem dla Polaków ze względu na triumfy Wojciecha Fortuny i Adama Małysza. Następnie przejedziemy pociągiem do pobliskiej nadmorskiej miejscowości Otaru, charakteryzującą się tradycyjną architekturą. Spacer po głównej uliczce handlowej oraz wzdłuż zabytkowego, malowniczego kanału. Wizyta w słynnej starej kawiarni oświetlanej lampami oliwnymi. Powrót na nocleg w Sapporo.
4 dzień:
Wycieczka do spektakularnego Parku Narodowego Shikotsu Toya. Spacer wokół powulkanicznych jezior Shikotsu i Toya, które nigdy nie zamarzają, a rybacy łowią w nich ryby przez cały rok. Następnie kolejką wjedziemy na punkty widokowe, z których będziemy podziwiać widoki na ocean oraz kratery okolicznych, wspaniałych wulkanów, dających o sobie znać nawet dziś. W kurorcie Noboribetsu Onsen będziemy mieli okazję odwiedzenia onsenu. Onsen to japońskie źródła wulkaniczne rozsiane po całym kraju, a kąpiele w nich to jedna z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez Japończyków. Powrót na nocleg do Sapporo.
5 dzień:
Przejazd pociągiem przez południową część wyspy Hokkaido do Hakodate. Po drodze będziemy podziwiać widoki na zatokę Uchiura. Spacer po Hakodate, miasta pięknie położonego na górującym nad zatoką półwyspie, z niską zabudowąi krętymi, stromymi uliczkami wijącymi się na wzgórzach. Zobaczymy tu między innymi budynek starego ratusza, konsulatu brytyjskiego oraz zabytkową cerkiew, a także starą dzielnicę portową, ulubione miejsce osiadłych tu Europejczyków. Zwiedzimy fort Goryokaku, byłą siedzibę rządu Republiki Ezo – istniejącego w XIX wieku na Hokkaido państwa, które utworzyli samurajowie zbiegli z innych wysp Japonii przed zwolennikami władzy cesarza. Będzie okazja do zapoznania się z ciekawą historią, zasadami postępowania i zwyczajami samurajów. Po zmroku czeka nas wjazd na punkt widokowy na Górze Hakadote, z którego rozciąga się wspaniała panorama na miasto. Nocleg w Hakodate.
6 dzień:
Rano wizyta na targu, gdzie można spróbować m.in. świeżych krabów albo jeżowców. Następnie przejazd superszybkim pociągiem – shinkansenem przez najdłuższy na świecie podmorski tunel Seikan, łączący wyspy Hokkaido i Honsiu, do miasta Sendai. Po przyjeździe udamy się na zwiedzanie miasta. Zobaczymy między innymi ruiny zamku Aoba-jo, dawną siedzibę rodziny Date, zbudowany w latach 1600-1602 na szczycie góry Aoba, w doskonałym strategicznie punkcie do obrony i panowania nad miastem. Zwiedzimy również Mauzoleum wojownika Masamune Date,założyciela miasta, który z racji braku jednego oka nazywany był „jednookim smokiem”, a także buddyjskie świątynie - Rinno- ji i Shifuku- ji. Nocleg w Sendai.
7 dzień:
Wyjazd do Matsushimy, która jest zaliczana do trzech Nihon Sankei - najwspanialszych krajobrazów w Japonii. Podziwianie malowniczych, porośniętych sosnami wysepek - jednego z najpiękniejszych widoków Japonii i zwiedzanie miasta. M.in. świątynia Zuiganji, związana rodem Date, w której praktykuje się zen oraz świątynia Etsuin. Niezapomnianym wrażeniem pozostanie wizyta w pawilonie herbacianym Kanrantei, gdzie będziemy mogli napić się ceremonialnej, zielonej herbaty z widokiem na zatokę. Następnie udamy się na godzinny rejs widokowy po zatoce. Powrót na nocleg do Sendai.
8 dzień:
Przejazd shinkansenem do Tokio. Zwiedzanie miasta zaczynamy od Asakusa, najstarszej dzielnicy Tokio, gdzie już w 628 r. zbudowano pierwszą świątynię buddyjską z pięciopiętrową pagodą. W takiej pagodzie każde piętro symbolizuje jeden z pięciu żywiołów: ziemię, wodę, ogień, wiatr i pustkę. Zwiedzanie kompleksu Senso-ji i okolicznych kapliczek. Spacer po pasażach Nakamise, pełnych sklepów z pamiątkami. Wieczorem wizyta w rozświetlonej handlowo-rozrywkowej dzielnicy Ginza. Znajduje się tam m.in. zabytkowy budynek słynnego japońskiego teatru Kabuki. Nocleg w Tokio.
9 dzień:
Przejazd pociągiem do Nikko, miejsca związanego z szogunami rodu Tokugawa. To religijne serce Japonii, gdzie znajdują się niezwykłe kompleksy świątynne buddyjskie i szintoistyczne, otoczone bujną przyrodą. Przespacerujemy się pośród malowniczego parku, odwiedzimy wpisane na listę UNESCO, wspaniale zdobione i jedyne w swoim rodzaju świątynie - mauzoleum jednego z najpotężniejszych władców Japonii, szoguna Tokugawa Ieyasu. Zobaczymy tu również słynne buddyjskie alegoryczne przedstawienie „Trzech Mądrych Małp” oraz święty most Shin-kyo, który jest jednym z symboli Japonii. Powrót do Tokio. Kolacja pożegnalna i nocleg w hotelu.
10 dzień:
Rano przejazd w rejon tokijskiego portu i największych w świecie targów rybnych. To właśnie tutaj sprzedaje się m.in. błękitne tuńczyki, które w tym samym dniu trafiają do najlepszych restauracji w formie sashimi. Będąc tu namawiamy na spróbowanie znakomitego i najświeższego w całym mieście sushi. Następnie dalsze zwiedzanie Tokio. Udajemy się do Harajuku, dzielnicy po której przechadzają się młodzi Japończycy ubrani w ekstrawaganckie, najmodniejsze stroje. W pobliżu pójdziemy do szintoistycznej świątyni Meiji, jednej z najważniejszych w Japonii. W ciszy pięknego parku można znakomicie odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Przejazd na lotnisko i wylot do Polski.
11 dzień:
Przylot do Warszawy.
Świadczenia
Zakwaterowanie:
9 noclegów według programu, hotele o standardzie ***, w miarę dostępności w jednym z miejsc - nocleg w ryokanie (tradycyjnym hotelu japońskim - pokoje ze wspólnymi łazienkami).
Wyżywienie:
Śniadania w hotelach lub w lokalnych barach, kolacja powitalna i pożegnalna.
Transport:
Przeloty wg programu, mikrobusy, komunikacja miejska, pociągi.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna Polska TU S.A.: KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP- 1000 PLN
Realizacja programu turystycznego: wstępy do obiektów wymienionych w programie, wszelkie opłaty administracyjne.
Opieka polskiego pilota na całej trasie.
Informacje praktyczne
Minimalna liczba uczestników w grupie: 10, maksymalna: 19.
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Informacje praktyczne:
Informacje dotyczące realizacji imprezy, niezbędnego bagażu, dokładnych godzin przelotu itd. Zostaną przesłane pocztą elektroniczną w liście do uczestników, około 2 tygodnie przed wyjazdem. Prosimy o podanie kontaktowego adresu e-mail przy podpisywaniu umowy. Wyżywienie poza wymienionym w programie dla chętnych pomaga organizować na bieżąco pilot. Należy pamiętać, że Japonia jest krajem drogim. W sytuacji gdy nieletni podróżuje z jednym z rodziców, dziadkami lub opiekunami (a nie z obojgiem rodziców) wymagane jest pismo notarialne w języku angielskim poświadczające że rodzice (lub drugi rodzic dziecka) wyrażają zgodę na wyjazd.

Płatności:
I rata: 25% ceny złotówkowej płatne przy rezerwacji,
II rata: 100% ceny złotówkowej (minus I rata) - na 45 dni przed wyprawą,
III rata: 400 USD - uczestnik zabiera ze sobą na wyprawę. i przekazuje pilotowi. Kwota ta jest w całości wykorzystana na pokrycie części świadczeń (m.in. koszty programowe, transport lokalny, niektóre noclegi i posiłki).

Informacje wizowo-paszportowe:
Dane paszportowe wymagane do realizacji imprezy należy wpisać do elektronicznego formularza danych dodatkowych. Link do formularza – dla wszystkich rezerwacji stałych - będzie wysłany automatycznie na adres e-mail klienta wpisany w rezerwacji. Brak wymaganych danych paszportowych i osobowych lub ich niezgodność z paszportem zabieranym na wyprawę, może spowodować dodatkowe koszty związane z realizacją imprezy turystycznej lub w ostateczności uniemożliwić uczestnictwo w zarezerwowanej imprezie.

Informacje zdrowotne:
Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą: www.gov.pl/web/dyplomacja/japonia. Warto być zaszczepionym przeciw żółtaczce typu A i B, tężcowi i ewentualnie innym chorobom. Należy zawsze pamiętać o podstawowych zasadach higieny. W miesiącach letnich należy szczególną uwagę przywiązywać do ochrony przed słońcem, używając kremów ochronnych, okularów przeciwsłonecznych i nakrycia głowy.
Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności niezaszczepieni uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania aktualnego testu.

O wyprawie:
Proponujemy unikalną wyprawę na północ „kraju kwitnącej wiśni”, częściowo poza utarte turystyczne szlaki. Dzięki temu, poza takimi symbolami Japonii jak Tokio czy Nikko będziemy mogli odkryć między innymi dziką naturę Hokkaido i chłonąć spektakularne piękno pejzaży Matsushimy. Nasze spotkanie z Japonią zaczynamy od spokojnej północy, stopniowo, coraz bardziej zanurzając się w specyfice tego niesamowitego kraju. Z każdym dniem nasza wyprawa nabiera tempa, temperatury są coraz wyższe, a na naszej trasie większa różnorodność japońskich atrakcji. Japonia ze swoją ciekawą historią i nowoczesnością, odmiennością zwyczajów oraz egzotycznymi krajobrazami to kraj, który każdy prawdziwy podróżnik musi odwiedzić. Dawne państwo samurajów stało się obecnie potęgą przemysłową i technologiczną. To rzecz powszechnie znana, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że Japończycy są narodem bardzo uduchowionym. Wyznają państwową religię - szintoizm, opartą na japońskiej mitologii oraz buddyzm i jego odmianę - zen. Często nawet obie religie jednocześnie, przy czym szinto może wyznawać tylko członek narodu japońskiego, wybranego przez bóstwa. Są wrażliwi na estetykę we wszystkim co robią oraz piękno przyrody. Wiosna i jesień w Japonii są najpiękniejszymi i najbardziej kolorowymi porami roku, a bogate świątynie, monumentalne zamki, ozdobne ogrody i krajobrazy czynią z Japonii jedno z najbardziej czarujących miejsc świata. Zwiedzimy dwie różne wyspy Japonii: Hokkaido i Honsiu. Hokkaido jest najbardziej na północ wysuniętą wyspą Japonii, w związku z tym wiosna przychodzi później, a jesień wcześniej. Będziemy podziwiać piękno natury, liczne zabytki historyczne oraz połączenie tradycji z nowoczesnością. Zapoznamy się ze zwyczajami i dniem codziennym Japończyków. Spotkamy się z odmienną, często trudną do zrozumienia dla nas kulturą, znajdziemy się w zupełnie innym otoczeniu, w innym świecie. Poznamy też wspaniałą kuchnię japońską, tak różną od naszej. To nie tylko sushi i sashimi, to wielki wybór różnorodnych potraw, które łączy głównie to, że wszystkie posiłki spożywa się tu za pomocą pałeczek. Wyprawa jest przeznaczona dla osób chcących aktywnie zwiedzać świat, znajdujących przyjemność w pokonywaniu trudów dalekich podróży i poznawaniu odmiennych kultur. Staramy się w miarę możliwości docierać również w miejsca położone poza obszarami masowej turystyki, ale nie unikamy miejsc atrakcyjnych i popularnych. Wyprawa nie należy do trudnych, Japonia jest krajem doskonale zorganizowanym i ceni się tam punktualność. Podczas wyjazdów zdarzają się przejazdy komunikacją publiczną i miejską. Bagaż główny powinien mieć dobre kółka i być na tyle lekki, by samodzielnie można było go przenosić na dworcach, czy w hotelach. Nie ma możliwości skorzystania z usług bagażowych. Zakwaterowanie przewidujemy w hotelach, apartamentach lub pensjonatach 3 gwiazdkowych z łazienkami. Podczas pobytu w Hakadote, w miarę dostępności, zakwaterowanie będzie miało miejsce w ryokanie – tradycyjnym domu gościnnym. Śpi się tu na materacach na podłodze, a czyste i ładne łazienki są wspólne dla kilku pokoi. W ryokanie poczujemy prawdziwy klimat odmiennej kulturowo, egzotycznej Japonii. Wskazane jest zabranie dolarów amerykańskich wydanych po 2013 r. Stare banknoty nie są przyjmowane podobnie jak banknoty zużyte lub uszkodzone. Wyprawie od początku do końca towarzyszy polski pilot.

Szukasz dodatkowych informacji dotyczących imprezy - zadaj pytanie e-mailem egzotyka@almatur.pl lub na facebook.com/almaturwycieczki
Informacje o cenie
Ceny wraz z częścią walutową nie obejmują:
- pozostałych posiłków nie ujętych w programie, aranżowanych przez pilota (orientacyjny koszt ok. 15-25 USD/posiłek), możliwość zakupów w sklepach tańszego wyżywienia,
- wieczornych wyjść i rozrywek oraz pozostałych aktywności i wycieczek fakultatywnych (ceny uzależnione są od ilości chętnych, orientacyjne kwoty podajemy w liście do uczestników).

Podana cena imprezy nie zawiera obowiązkowych składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 13 zł oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 13 zł.
» Obowiązek informacyjny    
Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Obozy i Kolonie
Obozy 2023
Zobacz
Wycieczki i Wczasy
Podróże 2023
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.1
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.2
Zobacz
Zielone Szkoły
Zielone Szkoły cz.3
Zobacz

Naszych Klientów ubezpiecza SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.
Signal Iduna
Subwencja PFR
Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC
» pokaż krótki link