Klauzula informacyjna

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest Biuro Podróży i Turystyki „ALMATUR-ŁÓDŹ” Sp. z o.o.. (dalej „Almatur”) z siedzibą i adresem w Łodzi przy ulicy Piotrkowska 59

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Almatur?

ALMATUR przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez ALMATUR, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach ALMATUR i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń [sprawdź tutaj].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes ALMATUR Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach oferty dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). W niektórych naszych serwisach podstawą przetwarzania danych osobowych może być zgoda, o czym zawsze zostaniesz poinformowany. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Potwierdzając zapoznanie się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” lub zamknięcie tego okna jednocześnie zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób jak tu zostało opisane. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [sprawdź tutaj].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec ALMATUR w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od ALMATUR: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora [sprawdź tutaj].

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu ALMATUR udostępnia Twoje dane osobowe?

ALMATUR, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których ALMATUR posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez ALMATUR, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo ALMATUR przechowuje Twoje dane osobowe?

ALMATUR przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez ALMATUR?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez ALMATUR albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez ALMATUR, możesz się skontaktować z przedstawicielem ALMATUR, wykorzystując dane kontaktowe: iod@Almatur.pl

Jeśli jesteś naszym zarejestrowanym użytkownikiem serwisów ALMATUR, informacje na temat ochrony Twoich danych osobowych znajdują się tutaj: przeczytaj pełną treść klauzuli

X
zadzwoń
X
x
Biuro Podróży i Turystyki Almatur
Turystyka niebanalna
Infolinia: 801 50 00 05
*opłata zgodnie z cennikiem Twojego operatora
pn.-pt. godz.09:00-18:00 sob. 10:00-14:00
Facebook Almatur
Tło strony almatur
Tło strony almatur OBOZY I KOLONIE WYCIECZKI I WCZASY KURSY JĘZYKOWE EGZOTYKA DLA STUDENTA LATO LEGITYMACJE ISIC BILETY LOTNICZE
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Kategoria:
Kraj:
Termin od: Termin do:
Tło strony almatur
Tło strony almatur
Skorzystaj z wyszukiwarki
Wycieczki i wczasy

Oferta turystyczna
Pozostałe produkty
Warto zobaczyć
« wróć do listy imprez
Luksemburg, Belgia, Holandia - Podbój Beneluxu
Informacje
Galeria

» przejdź do galerii
Wielkie Księstwo Luksemburg - Bruksela - "stolica Europy" - średniowieczne miasteczko Brugia - Antwerpia - najpiękniejsze miasto Belgii - Rotterdam - "holenderski Manhattan" - średniowieczne Delfty - Haga - siedziba rządu - Amsterdam - "Wenecja Północy"

Program


1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazdprzez Niemcy. W trakcie przejazdu przewidziane sąkrótkie postoje i przerwa na posiłek.
2 dzień:
Około południa przyjazd do stolicy Wielkiego KsięstwaLuksemburg. Przejazd przez Plateau duKirchberg z nowoczesnymi budynkami InstytucjiEuropejskich. Następnie zwiedzanie centrum jednejz najmniejszych i najbardziej urokliwych stolic europejskich:Plac Konstytucji, wnętrze katedry NotreDame, malownicze przedmieścia Grund z ulicą de laCorniche zwaną najpiękniejszym „balkonem” Europy.Zobaczymy także Casematesdu Bock – barokoweumocnienia obronne wykute w skale. Przejście podPałac Książęcy i Izbę Deputowanych. Czas wolny naPlacu Armii z licznymi restauracjami i kawiarniami.Przejazd do Belgii na nocleg w okolicy Brukseli/Antwerpii.Kolacja*. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.
3 dzień:
Po śniadaniu zwiedzanie Brukseli „stolicy Europy”.Podczas spaceru zobaczymy Grand Place uznawanyza najpiękniejszy plac w Europie, z gotyckimratuszem z XV wieku, zabytkowymi kamienicamioraz Domem Króla. Przejście pasażem św. Hubertaz licznymi sklepami i produktami regionalnymi międzyinnymi brabancką koronką. Wizyta u znanego nacałym świecie MannekenPis’a - figurki siusiającegochłopca, który jest niekwestionowanym symbolemiasta. Spacer po Parku Królewskim zabudowanymz jednej strony Pałacem Królewskim, a z drugiejbudynkiem Parlamentu Belgii. Na zakończeniezwiedzania Katedra św. Michała i Guduli– pięknaświątynia wybudowana w stylu gotyku brabanckiego.Przejazd do Brugii – świetnie zachowanego średniowiecznegomiasteczka, perły renesansu flamandzkiego.Rejs po kanałach (dla chętnych) – malowniczapodróż wzdłuż zabytkowych kamieniczek i romantycznychśredniowiecznych zaułków. Spacer pojednej z najlepiej zachowanych i największych starówekśredniowiecznych: zobaczymy Wieżę Belfort zXIII wiecznymi sukiennicami oraz zwiedzimy kościółNajświętszej Marii Panny z rzeźbą Michała AniołaMadonną z Brugii i Bazylikę Świętej Krwi. Kolacja*.Powrót do hotelu, nocleg.
4 dzień:
Po śniadaniu czeka na nas Atomium - słynny 103-metrowymodel kryształu żelaza. Następnie wizyta wAntwerpii – drugim co do wielkości mieście nadSkaldą. Podczas spaceru zobaczymy GroteMarkt zrenesansowym ratuszem, fontannę Brabo, Het Steen– fragmenty fortyfikacji z XI w. oraz XVI-wiecznedomy cechowe. Podziwiać będziemy również RynekRękawiczek z największą gotycką katedrą w Belgii,a także Zielony Plac z pomnikiem Rubensa. Czaswolny. Przejazd do Kinderdijk - niewielkiej miejscowościpołożonej z dala od głównych dróg, gdzie można zobaczyć prawdziwą prowincję holenderską. Około1740 roku w Kinderdijk powstał zespół wiatraków,które przetrwały do dziś, dzięki temu od roku 1997miejsce to znajduje się na Liście Światowego DziedzictwaUNESCO. Następnie przejazd do Rotterdamu.Spacer po centrum, które pretenduje do mianaholenderskiego Manhattanu. Znajduje się tu m.in.monumentalny ratusz – cudem ocalały z doszczętniezbombardowanego w czasie wojny miasta. Czekanas wjazd superszybką windą na wieżę widokowąEuromaszt, gdzie z wysokości 185 m będziemy podziwiaćpanoramę miasta i największego portu naświecie. Zobaczymy też Domy Kubikowe jedne z najdziwniejszychdomów na świecie, które oddają klimatsupernowoczesnego Rotterdamu. Przejazd do hoteluw okolicy Hagi/Rotterdamu. Kolacja*. nocleg.
5 dzień:
Po śniadaniu wizyta w Delft - jednym z najlepiej zachowanychśredniowiecznych miast holenderskich.Spacer po zabytkowym centrum z licznymi sklepikamioferującymi słynną porcelanę. Czas wolny na zakupy.Następnie przejazd do centrum Hagi – siedziby rząduholenderskiego. Spacer po mieście podczas któregozobaczymy m.in.: oficjalną rezydencję królewską,Binnenhof - siedzibę parlamentu, Pałac Pokoju, wktórym mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości,a także starówkę z Pałacem Królewskim.Wizyta w Królewskiej Galerii Malarstwa gdzie znajdujesię między innymi słynna „ Dziewczyna z perłą „Jana Vermeer’a (zwiedzanie indywidualne). Przejazddo Scheveningen - najsłynniejszego holenderskiegokurortu nad Morzem Północnym. Czas wolny na promenadzie.Kolacja*. Powrót do hotelu na nocleg.
5 dzień:
W terminie 27.04 - 01.05 zamiast Delft proponujemyw tym dniu przejazd do Lisse i zwiedzanie ogrodówKeukenhof – miejsca rozkwitającego wiosną ponad7 milionami kwiatów cebulowych tulipanów, hiacyntów,krokusów, narcyzów, w którym przyroda łączysię ze sztuką.
6 dzień:
Po śniadaniu przejazd do Amsterdamu - „WenecjiPółnocy”. To wyjątkowe miasto poprzecinane malowniczymikanałami kusi wyjątkowym klimatem.Odwiedzimy CosterDiamonds - Królewską SzlifiernięDiamentów - możliwość zakupów. Zwiedzanie zprzewodnikiem narodowego muzeum Rijksmuseumz kolekcją sztuki holenderskiej (m. in. Rembrandt,Veermer, Hals) oraz w Muzeum van Gogha (zwiedzanieindywidualne), gdzie znajduje się największana świecie kolekcja dzieł sztuki mistrza. Po południu(dla chętnych) rejs statkiem po kanałach – dawnychdrogach komunikacji i transportu towarów, podczasktórego zobaczymy urokliwe zakątki miasta. Wieczoremspacer po mieście: targ kwiatowy, wieża mennicy,Nieumarkt z dawnymi murami miejskimi orazdzielnica ”czerwonych latarni” W godzinach wieczornychwyjazd w drogę powrotną do Polski.
7 dzień:
Powrót do Polski w godzinach porannych.
Program fakultatywny
- rejs po kanałach: Amsterdam ok. 15 EUR,
- rejs po kanałach: Brugia ok. 10 EUR,
- ogrody Keukenhof – ok 20 EUR (w wybranym terminie)– min. 25 osób.
Świadczenia
Zakwaterowanie:
4 noclegi w hotelach lub pensjonatacho standardzie **/***: 2 noclegi w okolicy Brukseli/Antwerpii, 2 w okolicy Hagi/Rotterdamu. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, w większości hoteli z TV. W hotelach restauracja, bar.
Wyżywienie:
4 śniadania, 4 kolacje dodatkowo płatne.
Transport:
Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD,barkiem.
Ubezpieczenie:
Signal Iduna S.A.
Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.
Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Informacje praktyczne
Podana kwota na realizację programu może uleczmianie i jest rozliczana przez pilota. Koszty pobieraneza całą grupę (np. za lokalnych przewodników)są dzielone na wszystkich uczestników. Pilot nieoprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Obowiązkowo należy zabrać ważny dowód osobisty(dotyczy obywateli UE) lub paszport.
Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Gliwic,Opola, Wrocławia, Legnicy i Bolesławca.
Dopłaty za dojazdy z wybranych miejscowości w Polscepodane są w rozkładzie jazdy.
Przejazd: Wrocław - Luksemburg (ok. 950 km) - ok.14 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski -3100 km.
Informacje o cenie
Cena nie obejmuje:
- kosztów realizacji programu ponoszonych przezuczestnika podczas trwania imprezy: bilety wstępudo zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni, przejazdykomunikacją miejską, opłaty lokalne, rezerwacjedla grup, Tour Guide. Koszt - ok. 140 EUR,
- programu fakultatywnego.
» Warunki uczestnictwa i Informacje dodatkowe     » Warunki promocji     » OWU Signal Iduna     » Obowiązek informacyjny    

Terminy i ceny:   Luksemburg, Belgia, Holandia - Podbój Beneluxu   (skrót: PODBOJ BENELUXU PAX BB)
25.04 - 01.05.2020
 7 dni / KBTH0425
2471 zł   1599 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
06.06 - 12.06.2020
 7 dni / KBTH0606
2471 zł   1599 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
11.07 - 17.07.2020
 7 dni / KBTH0711
2471 zł   1599 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
08.08 - 14.08.2020
 7 dni / KBTH0808
2471 zł   1599 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj
05.09 - 11.09.2020
 7 dni / KBTH0905
2471 zł   1599 zł PromocjaPlan podróżyRezerwuj

Almatur to biuro podróży istniejące od 1956 roku o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza oferta to blisko 500 wyjazdów wakacyjnych i wycieczek w najróżniejsze zakątki świata. Organizujemy wycieczki zagraniczne i wyjazdy dla młodzieży od Bosforu aż po Missisipi. Od początku istnienia jesteśmy niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej, organizujemy obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, obozy sportowe, paintballowe oraz kursy językowe w kraju i za granicą. Z ogromnymi sukcesami organizujemy obozy rekreacyjne dla młodzieży, ponieważ stawiamy na aktywny wypoczynek. Nic tak nie odpręża po ciężkiej sesji jak wyjazd ze znajomymi na obozy studenckie, które zapewniają niecodzienne wrażenia. Jesteśmy także renomowanym organizatorem wyjazdów wakacyjnych dla dorosłych po kraju i w najdalsze zakątki świata. Oferujemy wczasy dla osób ceniących sobie elastyczność podczas wakacji rodzinnych czy też w programie "Single bez dopłat". Dbamy o obsługę na najwyższym poziomie oferując naszym stałym klientom programy lojalnościowe i zniżki, a także posiadamy atrakcyjne oferty typu "last minute wakacje". Proponujemy egzotyczne podróże w traperskim klimacie, wakacje dla młodzieży i obozy zimowe w najlepszej atmosferze. Zmieniamy się dla Ciebie tak jak zmienia się temperatura w różnych częściach świata, gdzie od ponad 60 lat organizujemy niezapomniane obozy wakacyjne.
Klauzula informacyjna Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
Katalogi
on-line
Pobierz katalog Zima 2020 Zima 2020
Zamów
Obozy i Kolonie Obozy 2020
Zamów
Wycieczki i Wczasy Podróże 2020
Zamów
Naszych Klientów ubezpiecza
SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna
Legitymacje ISIC Legitymacja ISIC